Zimmy60 (316) 99.68% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 312 | 355 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 19 | 19 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 332 | 375 adásvétel |
| Az eladóként kapott 97 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
MatrixNetKft (5955) (Eladó)
Semleges
2018.03.26. 16:42:47
2599230536
Téves rendelés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
erdovill55 (14) (Vevő)
Semleges
2018.02.10. 10:30:15
2570648759
Nem azt kaptam amit hirdetett!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az aukció lejártakor írtam egyből az eladónak.Majd hívtam mind 2 megadott telefonszámon. Sajnos ott azt a választ kaptam, hogy a termék mégsem eladó! Én szerettem volna átvenni a terméket, de mivel S.O.S. szükséges volt rá egy másik hirdetési oldalon vásároltam egy hasonlót! Így nem jött létre az adás-vétel! Hozzáteszem, nem az én hibámból!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
aradibalazs (1409) (Vevő)
Semleges
2014.09.01. 00:09:55
1956553544
Csalódott vagyok, hibátlan hdd-rendeltem, 14000 ft-ot fizettem postával, mire ideért, már csak kattogott. 8500 ft-ot kaptam vissza.
Másik fél: Én ugyanígy csalódott vagyok, van egy rossz vinyóm, buktam 12 ezret és 4500-at kaptam vissza. Sajnos, a szállítótól (DPD) nem lehetett a kártérítést megszerezni. A szállítási kockázat nem az eladó felelőssége.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lionsdale (384) (Vevő)
Semleges
2013.05.10. 08:50:30
1722074102
A megbeszélt időpontot az eladó elfelejtette, nem jelent meg, a későbbiekben szerettünk volna megbeszélni egy köv. időpontot, amit nekem kellett volna kezdeményeztem, de nem tettem, mert már nem volt időm a megbeszélt helyet útba ejteni, az eladó pedig nem volt hajlandó a köztes ponttól távolabbi helyszínt elfogadni. Ez nyilván azzal magyarázható, hogy lényegében egy hibás alaplapra (hulladékra) licitáltam, amivel nem akart a lehető legkevesebbnél többet foglalkozni, ezzel én sem voltam másképp!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kicsit döcögve , de rendben lezajlott az üzlet
Másik fél: A késlekedésért elnézést, köszönöm a vásárlást!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jött össze
Másik fél: Így van.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
BringasFerenc (4) (Vevő)
Semleges
2010.01.22. 22:17:46
154481486
nem tudtuk a személyes átvételt összehozni.
elöre utani nem tudok,nincs bankszámlám,igy posta sem lehetett
Másik fél: Rendben.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mindentviszek (1168) (Eladó)
Semleges
2009.10.26. 19:21:08
151823266
Korrekt vevő, ajánlom.
Másik fél: OK!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egy kis félreeértés miatt nem jött létre a tranzakció. A vevő korrekt, kellemes, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Másik fél: Köszönöm, sok sikert!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Saját hibából nem jött létre az átvétel...(megvétel :)
Másik fél: Figyelni kell, hova kattingat az ember :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Attól függetlenül, hogy sajnos az áru átvétele nem történt meg rajtunk kívül álló okok miatt, a vevő korrekt, gyors, pontos volt. Ajánlom mindenkinek!
Másik fél: Köszönöm megértését.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
cumboghiati (20) (Eladó)
Semleges
2007.12.14. 13:39:44
39239515
Nem akartam értékelést küldeni, de a vatera felvilágosított, hogy kötelező. Végülis nem kérted a szoknyát.
Másik fél: Nem kértem, de megvettem és neked ajándékoztam. De mindegy, spongyát rá :-)
456238.katona73 (8) (Vevő)
Semleges
2007.12.12. 11:42:22
42989818
Az átutalást követően, a termék csak 1 hét múlva került feladásra, ami megérthető, viszont igy már nem sikerült a télapónak hoznia.:). A lányom nevében, csalódott voltam. Ezt eltekintve szimpatikus partner.
Másik fél: Sajnos, nem tudtam az adatokat korábban lementeni, mert nem volt kábelem. Még 1x elnézést kérek. Hozhatta volna a Jézuska is... :-)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos visszalépett vásárlási szándékától,én ennek ellenére pozítívan értékelem,mert kedvesen jelezte hogy meggondolta magát./a vatera csak semleges jelzést enged./Ajánlom.
Másik fél: Köszönöm.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az átvétellel volt kis probléma (2x kellett elmennem érte), de amúgy rugalmas, korrekt partner.
Másik fél: Még egyszer elnézést a figyelmetlenségemért, az utóbbi rész viszont nagyon igaz! :-)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rendben zajlik
Másik fél: miért kell erre válaszolnom?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, pontos partner. Ajánlom mindenkinek
Másik fél: -
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az elado bakizott, teves adatokat adott meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
