rholga (678) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
bogyo654 (150) (Eladó)
Semleges
2013.04.23. 10:40:48
1741554560
Nagyon gyors,kedves, korrekt megértő intelligens vevő. Sajnos az üzlet nem jött létre, mert az árú amit megvett volna meghibásodott. Ő nagyon megértő volt, mert van annyira intelligens, hogy megértette, hogy ez nem az én hibám. Ezért még egyszer elnézést kérek tőle. Mindenkinek szívből ajánlom! és remélem még lesz szerencsénk máskor is !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Termék hibás volt, ezért nem jött létre üzlet.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon kedves megbízható vevő - sajnos nem lett jó méretben a karkötő. Csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a vevőnek szűk lett a karkötö.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A partner részéről minden rendben zajlott, a problémákat figyelembe véve korrekt, megértő hozzáállást tanúsított.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Garanciás időn belül a vevő visszahozta a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szaboszilvia85 (58) (Eladó)
Semleges
2011.11.11. 09:10:28
1496089235
Nem tudom miről írsz egy tévedésből nem voltam fent két napig és akkor már megnyerted a függönyt előtte.Elküldtem a bankszámlaszámot is az összeggel de a mai napig nem reagáltál rá.Egyszerűbb lett volna írni,hogy nem kéred.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem küldte az árát.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
andi070 (7961) (Eladó)
Semleges
2011.09.23. 13:29:45
1475669530
A leütésnél is jeleztem ,hogy nincs méret!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem voltméretAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
"Az adás-vétel meghiúsult,mert nem tudtuk személyesen lebonyolítani az adás-vételt. (A távolság és a termék súlya miatt a szállítási költség nagyon magasnak bizonyult.)Ettől eltekintve a vevő barátságos és türelmes. Remélem lesz még szerencsém a partnerhez."
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Szállítási költség irreálisan magas lett volna.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
furafigura (182) (Eladó)
Semleges
2011.03.16. 13:18:18
1445210646
Sajnos az adásvétel nem jött létre,mert a termék tárolás során megsérült.A vevő egyébként nagyon megértő,megbízható,korrekt partner.Szívből ajánlom mindenkinek!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos az adásvétel nem jött létre,mert a termék tárolás során megsérült.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
