17142314.edina-10 (143) 99.31%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 144 | 301 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 149 | 309 adásvétel |
| Az eladóként kapott 76 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A terméket okt.5-én vettem meg, azonnal fizettem,és csak nov 10-én kaptam meg,de legalább megkaptam.Azért nem pozitiv, mert ez idö alatt egyetlen levelemre sem válaszolt az eladó,nem lehetett a kapcsolatot felvenni vele.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kukacka73 (348) (Vevő)
Semleges
2010.11.03. 14:15:02
1210838299
A vás. után egy héten belül utaltam, de több mint egy hónapot vártam a megvásárolt termékre,mert az eladónak nem volt ideje feladni a postán, tel. e-mail nem válaszolt, közben mással azért üzletelt. Ajándék lett volna. Remélem többet nem találkozunk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pénz elutalva, terméket nem kaptam meg, én hibám, nem ajánlva kértem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.