Goodie (276) 98.59%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 279 | 466 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 290 | 478 adásvétel |
| Az eladóként kapott 296 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Bocus2ervin (1207) (Vevő)
Semleges
2024.03.19. 09:11:54
3354634109
Elkapkodtam a vásárlást, sajnos nem tudtuk egyeztetni az időpontot a személyes átvételhez. Gyors, korrekt, megbízható üzleti partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vwivyanne (225) (Vevő)
Semleges
2024.01.28. 16:50:31
3341982629
nem jött össze
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos időn túl kaptuk volna Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nehezen elérhető (telefonon), de alapvetően korrekt eladó, amennyire - az üzlet lezárása nélkül - meg tudom ítélni.
Másik fél: Külföldön tartózkodtam, 8 hívás érkezett, de nálunk éjszaka volt, ezért nem tudtam felvenni. Reggel válaszoltam az e-mailjére (7 órát kellett várni a válaszra), megírtam, hogy kizárólag a hirdetésben szereplő feltételekkel tud rendelni. Azt írja értékelésében, hogy nem nézi a vatera fiókját, ezért nem válaszolt a megkereséseimre, de én e-maileket írtam, amikre nem kaptam választ 2 hét alatt sem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nehezen elérhető (telefonon), de alapvetően korrekt eladó, amennyire - az üzlet lezárása nélkül - meg tudom ítélni.
Másik fél: Külföldön tartózkodtam, 8 hívás érkezett, de nálunk éjszaka volt, ezért nem tudtam felvenni. Reggel válaszoltam az e-mailjére (7 órát kellett várni a válaszra), megírtam, hogy kizárólag a hirdetésben szereplő feltételekkel tud rendelni. Azt írja értékelésében, hogy nem nézi a vatera fiókját, ezért nem válaszolt a megkereséseimre, de én e-maileket írtam, amikre nem kaptam választ 2 hét alatt sem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A jelmez gyönyörű, igényes, méretarányos (vékony lányom van). Pici zökkenő volt csupán, elég lassan jutott el hozzánk a termék, de jelzés után az eladó azonnal pótolta az elmaradt feladást. Jó szívvel ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jött létre a vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gergelymatyas (85) (Vevő)
Semleges
2018.12.12. 06:13:04
2688412301
Kapucnis pulcsit vettem volna, de nadrággal együtt jött. Szó nem volt nadrágról, ami ráadásul használhatatlan. A termék anyaga silány, értékelhetetlen bóvli. A Vaterán megadott elérhetőség nem élő, nem tudtam felvenni a kapcsolatot az eladóval, és a terméket sem tudtam visszaküldeni. Negatívat adtam volna, de a rendszer nem engedte.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
