IranyHollandia (181) 93.3% felhasználó összefoglaló oldala

93.3% pozitív visszajelzés
(195 Felhasználó adta)
93.3% pozitív visszajelzés
(195 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 195 268 adásvétel
Semleges: 13 adásvétel
Negatív: 0 0 14 14 adásvétel
0 0 221 295 adásvétel
Az eladóként kapott 169 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Nyíregyháza
Regisztráció dátuma: 2010.11.30.
Utolsó belépés: 2012.05.10. 09:20
Inaktív!
4 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

baro555_a (34) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.05.04. 21:18:30

Termékkód

1581637487

Többször feltett kérdésemre nem kaptam megnyugtató választ egy termékparaméterrel kapcsolatban. Jóhiszeműen mégis leütöttem a terméket. Végül nem sokban, de különbözött a termék az általam várttól. Minden egyéb zökkenőmentesen zajlott.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Nutszeru (216) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.04.08. 20:34:01

Termékkód

1560087140

Az üzlet nem jött össze. Sokáig vacilláltam, hogy milyen értékelést adjak: Pozitívot semmiképpen; hisz nem jött össze. Negatívot azért nem, mert nem ért anyagi kár. (leszámítva, hogy két hétig nem figyeltem a hasonló aukciókat; így lehet hogy 1-2-ről lemaradtam.) Mivel az eladó pozitívot adott; így nem akartam rontani a statisztikáját; de egyébként sem szeretném, hogy egy nem teljesült adásvétel után jutalékot fizessen. Az igazsághoz hozzá tartozik: az eladó kommunikációja rendkívül lassú.(-)
Másik fél: !!!Ha írsz egyetlen egy konkrét esetet, hogy "lemaradtál másik vásárlásról" abban az esetben elfogadnám értékelésed - de így szimplán csak lejáratás. Legközelebb részemről semmi pozitív.!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Black833 (34) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.02.16. 22:09:41

Termékkód

1509107453

Nem jött létre...pedig úgy tűnt sikerül :-)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

vikk05 (70) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.12.12. 17:33:45

Termékkód

1505772407

Nem lehetett elérni az eladót a megadott telefonszámon és az e-mailekre sem válaszolt, csak többszöri figyelmeztetésre és "fenyegetésre" küldte a terméket. Viszont végül megérkezett és a termék kifogástalan. Köszönöm szépen.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

pjoe1 (47) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.12.06. 21:10:46

Termékkód

1481746916

Az olvashatatlan címzés miatt túl hésőn kaptam meg a növények maradványait.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Paradicsom436 (308) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.11.17. 09:23:13

Termékkód

1499728343

Nem válaszolt az e-mailekre, a megadott telefonszámon nem lehet elérni.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

bencereka2 (109) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.08.17. 18:09:22

Termékkód

1462481781

Én voltam a hibás.
Másik fél: Semlegest adni azért, mert a végén mégsem vette meg a terméket... Rajtam nem múlott.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

arazsike (54) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.08.08. 07:41:40

Termékkód

1466357937

Nagyon elhúzódott a postázás!
Másik fél: Semlegest adni a szállítás késedelmére? Vagy pedig vállalni a bedöglött növényeket... Szállítás mínősítésére van külön lehetőség!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

bencereka2 (109) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.07.19. 17:34:15

Termékkód

1462481824

Igazad van!
Másik fél: Semlegest adni azért, mert a végén nem vette meg a terméket... Rajtam nem múlott.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

alexa713 (68) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.07.07. 15:05:27

Termékkód

1459985873

Késve kaptam meg a rendelt árut (növényeket), amivel különösebb gond nem volt, rendben megérkezett, csak nem értem, miért nem lehet jelezni, ha valami közbejön és nem tudok postázni???? Levelekre miért nem lehet reagálni??? A rendelt áruval nincs baj, a kommunikáció negatív.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

spongyagy (137) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.06.10. 12:01:35

Termékkód

1458913512

A kérdések-válaszokban nem kaptam 2x-ra sem választ a termék hosszát illetően, ezért gondoltam leütöm, hátha úgy talán megtudom. Majd egy hét után megkaptam a választ, de nem felelt meg az igényeimnek. Nincs semmi probléma, ez van ,csak kár volt a felesleges körökért és, hogy az eladó emiatt hirdetheti újból. Sorry.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

szigetikriszta69_v (289) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.04.20. 10:49:42

Termékkód

1444632855

Sajnálom hogy a szállítási probléma miatt nem jött létre az adásvétel.Majd máskor sikeresebb lesz.
Másik fél: A széket elküldtem postai csomagként, vevő 10 napig nem vette át, majd a posta visszaküldte a széket - menetközben a csomag sérült: és persze a szék is! A vételárat visszautaltam, mégis ezt a "semleges" értékelést kaptam.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

nikon4500 (107) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.04.19. 10:23:55

Termékkód

1447184477

Az eladó lebetegedett, a párjával később sikerült felvenni a kapcsolatot, de közben beszereztük máshonnét.
Másik fél: Maradjunk annyiban, hogy háromféle módon is felajánlottam, hogy eljuttatom a terméket a vevőnek - aki negyedikként azt szerette volna, hogy kb. 50 km autózással személyesen prezentáljam neki a ruhaakasztót.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.