Pal_gabi (364) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 364 | 493 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 367 | 496 adásvétel |
| Az eladóként kapott 313 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
olgica-01 (249) (Eladó)
Semleges
2011.11.21. 20:30:31
1503963755
A gép nem enged pozitivat,mert az adás-vétel nem jött létre.Sajnálom,hogy nem sikerült a munkája,és hogy nem tudták megvenni,de ettöl függetlenül én 100%-an pozitivat adok.Ajánlom mindenkinek,korrekt,kapcs.tartó partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem úgy jöttek össze a dolgok,ahogy tervezték,igy nem tudtak érte jönni,mert messze laknak.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos ez így igaz. Az egyik ismerősünk kért meg arra, hogy licitáljunk majd szólt, mikor megnyerük a terméket, hogy nem kell Neki. Úgy gondolom, hogy ez nem teljes mértékben az én hibám, talán annyiból, hogy nem kellett volna licitálnom így a termékre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
angelcsocso001 (14) (Vevő)
Semleges
2011.03.09. 09:48:08
1440785862
A termék állitolag eltörött, a tranzakcio nemjött létre.
Másik fél: A termék valóban eltört, erről küldtem is egy képet a vevőnek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
