csinilla (146) 98.67% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 148 | 277 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 157 | 286 adásvétel |
| Az eladóként kapott 134 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Kedves vevő, csak sajnos nem ilyen kialakítású terméket keresett. Az adás-vételtől így elálltunk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az üzlet létrejött, merem ajánlani másoknak is az eladót. A semleges értékelésem oka, hogy Ő engem (egy félreértés és az elvárható körültekintés hiánya miatt) negatívan értékelt. Azóta ezt korrekt módon tisztáztuk, minden rendben van.
Másik fél: A vevőnek igaza van,az üzlet létrejött.Köszönjük a vásárlást.Az értékelést valóban elhamarkodottan-kellő körültekintés és konfliktuskezelés nélkül-írtuk.
Elnézést kérünk,végleges véleményünk: korrekt,tiszteletre méltó,rugalmas partner.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
aberfitch20 (38) (Vevő)
Semleges
2012.03.09. 21:42:39
1464285912
nem jott letre az adasvetel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vonatos_v (280) (Vevő)
Semleges
2012.02.15. 22:14:46
1538527235
Nem értem a kedves Hölgy problémáját, amikor felvettem a kapcsolatot vele. Előtte rákérdeztem, hogy más fajta reprint katalógusa van-e, erre ő azt üzente, hogy megbeszéljük a dolgot. Küldtem neki egy e-mailt, amiben érdeklődtem, hogy pontosan milyen más fajta reprintekről lenne szó, illetve mi lenne az áruk,ezután már semmiféle választ nem kaptam,nem gondoltam, hogy ezzel lezártnak tekinti az ügyet. Eztán nem értem a negatívot,de úgy gondolom, hogy én nem szeretnék dobálózni,így semlegest adok
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
safely974 (90) (Eladó)
Semleges
2012.01.27. 09:04:45
1534996055
Aki megvette az egyik csincsillát, elvitte a testvérét is, hogy együtt maradjanak. Le akartam venni az elvitt másik állatkát is, de nem volt a futó ajánlatok között, viszont másnap reggel jelentkezett egy új vásárló, hogy leütötte a másik csincsillát. Nam értem hogy történhetett. Nagyon kedves, megértő volt,nem volt probléma.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Együtt vitték el a testvér állatkákat.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hazafuto (626) (Eladó)
Semleges
2011.12.18. 18:09:23
1507607654
Ajánlom mindenkinek, remek vevő! Sajnos nem lehet pozitivat adni, mert nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az én hibám miatt a terméket kétszer rendeltem meg és csak egyre van szűkségem.
A második rendelést kérném semmisé venni.
Másik fél: Köszönjük tájékoztatását,így fogunk cselekedni.:-)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
