netkurzor (244) 89.1%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 278 | 292 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 39 | 39 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 34 | 34 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 351 | 365 adásvétel |
| Az eladóként kapott 267 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem sikerült a vásárlás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jött létre tranzakció, eladó semmilyen visszajelzést nem küldött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos a meghirdetett termék az eladónak nem állt rendelkezésre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.fogorvosR (138) (Vevő)
Semleges
2021.12.15. 14:58:51
2952449423
Sajnos nem volt a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.vnera777 (1149) (Vevő)
Semleges
2021.10.26. 21:02:17
2991047483
Sajnos az adás-vétel több mint 1 hónap alatt sem jött létre, több mint 10 e-mailt irtam, és a telefont sem vették fel. Igy nem tudom, hogy kifogyott-e a termék, vagy nem érkezett be a megrendelésem, mivel sok eladónál a vásárlást követően még egy másik veb-áruházban is vásárolni kell, és ugyanugy elküldeni a megrendelést. Semmi segitséget, és támogatást nem kaptam meg a vásárlással kapcsolatban az eladótól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A hirdetett termék nincs.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem elérhető az eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék leütése után aránylag rövid időn belül, ha jól emlékszem, automatikus üzenetben megkaptam az átutaláshoz szükséges adatokat. A szállítási költséget és a vételárat átutaltam, majd ezek után két hétig egy kukkot nem hallottam felőlük. Telefonon elérni nem lehetett őket. Két hét múlva írtam egy emlékeztető e-mailt és már fontolgattam, hogy valamiképpen visszatérítést kérek, de még aznap egy kolléganőjük jelezte, hogy elindították a csomagot és valóban, másnap meg is történt a kiszállítás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.stefigrafi_v (14) (Vevő)
Semleges
2021.07.05. 06:00:17
2980584341
A leadott rendelésemre választ nem kaptam, terméket nem kaptam-- kerestem máshol is,kaptam is, így nem problémáztam rajta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Azt leszámítva, hogy az autómata helyett a számlázási címre jött a csomag nem volt gond.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Client:20a6b3 (399) (Vevő)
Semleges
2021.04.21. 14:34:51
2952474230
Gázlámpa helyett gázfőzőt kaptam. Igaz utóbbira is szükségem volt, így átvettem, megtartottam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A csatlakozás mérete nem volt megfelelő, így éltem az elállási jogommal. Az eladó korrekt, kommunikatív. Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Még nem kaotam meg!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.elvtars92 (113) (Vevő)
Semleges
2021.02.25. 09:13:41
3011772272
A termék nincs raktáron, csak később tudták volnabeszerezni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem volt megfelelő méret,pedig kérdeztem és csak rendelés után szóltak. Így jártam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kisvasutas (370) (Vevő)
Semleges
2021.02.19. 08:45:53
3003820970
Az adásvételt technikai okoból töröltük.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az átutalást követőn derült ki, hogy a termék nincs raktáron. A pénz visszautalása körülményesen illetve lassan zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Negatívum, hogy olyan terméket árultak, mely nem volt nekik készleten és nem is tudták beszerezni. Pozítívum, hogy hamar reagáltak az e-mailre és aznap vissza is utalták a termék árát
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mameszkaunoka (91) (Vevő)
Semleges
2021.01.04. 06:21:26
2986204241
Nem volt raktáron, így nem kaptam semmit
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Leslie1978 (62) (Vevő)
Semleges
2020.12.30. 07:11:30
2952464369
Sajnos az eladónak túl hosszú ideig tartott volna a termék beszerzése.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.E-mailben, telefonon nehéz volt elérni, de végül megkaptam a terméket. Igaz 3 hét alatt...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nem jött létre a tranzakció
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció nem valósult meg, így nem tudok a termékről véleményt mondani.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mihalyvaradi (105) (Vevő)
Semleges
2020.10.07. 14:55:59
2959437950
Az eladó olyan terméket hirdet, ami nem is áll rendelkezésére és nem is tud nyilatkozni a beérkezéséről. Nem kommunikál, csak többszöri megkeresésre reagál. Nem ajánlom senkinek,hogy üzleteljen vele.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ayoka413 (2070) (Vevő)
Semleges
2020.09.05. 14:12:32
2946589634
A szállítási határidőben nem tudtunk megegyezni. Az 1 munkanap helyett 8-10-re kellett volna várnom. Az eladó korrekt volt,az elállásomat követően másnap visszautalta a pénzt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó egyáltalán nem vette fel velem a kapcsolatot, e-mailekre nem reagált, telefonszámai elérhetetlenek voltak. A 13. napon a futár cégtől szereztem tudomást az üzlet sikeréről, aki 1 nap alatt leszállította a terméket. Az öntözőkanna a leírás szerinti, szép, a locsolórózsa illesztésénél kicsit folyik.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vezertucsok (29) (Vevő)
Semleges
2020.08.18. 14:27:06
2929661258
A terméket nem tudták beszerezni, ezért meghiúsult a vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az egyeztetett időpontra nem érkezett meg a termék, pedig vásárlás előtt egyeztettünk az időpontot. Így, utána egy héttel már nem volt aktuális.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem kaptam tájékoztatást,hogy van vagy nincs vagy lesz.Ezek szerint már kifutott termékről van szó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A szállítási idő botrányos. 1-2 nap a leírás szerint vagy felveszik velem a kapcsolatot. Nos egy hét elteltével semmi, az én érdeklődésemre közölték, hogy még csak beszerzés alatt a termék. Így lett az 1-2 napból 2 és fél hét. Ha ezt korrektül feltüntetik soha nem vásároltam volna meg a motyót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4763618.olahjuditka (1) (Vevő)
Semleges
2020.07.06. 15:53:55
2910177053
adás vétel nem jött létre, mert a csomag szállítást 07.03-ára kértem, ajándéknak szántam volna, de már0630-án a csomagküldőnél volt, aki tefonban közölte 07.03-án nem tudja ki szállítani. A vásárlási szándékomtól elállok
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ZSUZZSIKA (2678) (Vevő)
Semleges
2020.06.01. 17:21:03
2915201201
Nem tudják beszerezni a játékot :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm......
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre a tranzakció, mert a megrendelésem töröltettem, amiről értesítettem az eladót telefonon és elnézést kértem a kellemetlenségért, valamint biztosítottam őt az esetleges kár megtérítéséröl. Kiszállításra nem került a megrendelésem, így az nem helytálló, hogy nem vettem át a rendelésem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék nem állt rendelkezésre, az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Április 7-én rendeltem meg a terméket, azonnal ki is fizettem. 14-én telefonon érdeklődtem (hosszú várakozás előzte meg), akkor azt a választ kaptam, hogy most küldjük a maszkokat. 21-én még nem érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a többi kérdésre nem tudtam válaszolni,mert a termék amit vásároltam még nem érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ujpestijani987 (-1) (Vevő)
Semleges
2020.04.09. 22:43:57
2838756101
Kaptam masikat nincs ra szuksegem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a mai napig semmi infó nem jött az eladótól, nem tudok tovább várni a termékre, a vásárlástól így elállok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
