Rezsee (924) 99.78% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 926 | 1031 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 27 | 27 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 955 | 1060 adásvétel |
| Az eladóként kapott 917 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az autón sajnos van egy kisebb hiányosság, ami a hirdetésből nem derült ki. Az általam javasolt alacsonyabb árat Eladó nem fogadta el, így az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos lecsúsztam a termék megvételéről. Az eladó a problémát érthetően elmondta, szimpatikusan kommunikált. A rendszer korlátok miatt én is csak "semleges" értékelést tudok adni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Beresjanos01 (241) (Vevő)
Semleges
2020.08.26. 18:55:50
2938809134
Egy Licit törlés miatt került volna hozzám a termék,melyre csak rövid ideig licitáltam,de túllicitáltak,ezért napok múlva már, miközben nem is számítottam rá, nálam lett újra a " nyerő licit " de már addigra másik termékre licitáltam,így lemondtam róla! DE.... az eladóról csak annyit hogy: Maximálisan készséges, rugalmas,és nagyon toleránsan kezelte a történteket!!! Soha nem találkoztam HOZZÁ hasonlóval! csak ajánlani tudom mindenkinek,és remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A nem megvásárolt nem valós termék értékelése nehézségekbe ütközik. Remélem a Vatera korrigálja az eladó felé ezt a kis bakit. Köszönöm Üdv.: B. Károly
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
witcher78_a (194) (Vevő)
Semleges
2020.01.13. 11:04:34
2853109784
Mivel nem kértem végül, és az eladó kedves volt, nem vásároltam meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Türelmetlen...
Másik fél: Valóban??? Pontosan három héttel a leütést követően adtam le az értékelést, ami alatt egyetlen levélre nem válaszolt, telefonja egyszer nem volt elérhető!!! Meg kell nézni az értékeléseimet! Biztos én hibáztam...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
alphasaab (286) (Vevő)
Semleges
2018.01.04. 19:23:25
2559270482
Az üzlet nem jött létre,mert a személyes átvételkor nem várt probléma lépett fel a készülék működésében,így majdhogynem használhatatlan.Az eladó korrekt hozzáállást tanúsított,ígéretet tett arra,hogy ha sikerül a hibát megjavíttatnia,visszatérünk az adás-vételre.Ennek ellenére maximálisan ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
marcus05_a (174) (Vevő)
Semleges
2018.01.04. 11:54:28
2554971923
Sajnos én néztem el a típust!Az eladó nagyon kedves volt, csak ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos mielőtt leütöttem, már megállapodás született a termék sorsát illetően, melyet akceptáltam. Az eladó minden tekintetben profi módon kezelte a problémát. Részemről pozitív az értékelés, de a Vatera csupán semlegest engedélyez erre az esetre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Citromoska59 (943) (Vevő)
Semleges
2017.06.07. 14:18:09
2471011787
A vásárolt termék nem működik, javítani sajnos nem lehet, mert alkatrészeiben is hiányos . Levélben az eladó megírta, hogy kipróbálta a varrógépet, de nem működött. Akkor minek hirdette meg? A leírásban miért nem jelezte... Ezt így az unokámnak nem tudom ajándékba adni, csalódott vagyok , ablakon kidobott pénz....
Másik fél: A hirdetésben ez szerepelt:,,Fellelt, TESZTELETLEN állapotú!" Egy 40 éves játék varrógépről beszélünk, amit gyűjtőknek ajánlottam. Másrészt 3 hét állt rendelkezésre a kérdésekre, ha valami nem tiszta! Sajnálom, hogy így alakult!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnálom hogy igy alakult
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
varadiferi (56) (Vevő)
Semleges
2016.10.30. 14:05:57
2357563706
Nagyon korrekt eladó, az adásvételtől közös megegyezéssel elálltunk. Mindenkinek ajánlom, neki pedig sikeres kereskedést!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott.korrekt vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
grizzlymadve (138) (Eladó)
Semleges
2012.11.09. 22:19:08
1654288097
A vevő véletlenül licitált.Így nem jött létre az üzlet,de egy korrekt és megbízható partnert ismertem meg benne.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az üzlet méretprobléma miatt nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az üzlet méretprobléma miatt nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Eladó telefonon történt jelzése alapján és kérésére az adásvétel nem jött létre. Az eladó korrekt hozzáállást tanúsított.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, de nem jött létre én miattam
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szabrina18 (79) (Vevő)
Semleges
2011.10.17. 12:47:24
1471824904
Nem volt rá szükségem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék alaposan be volt csomagolva, gyorsan meg is kaptam, de a leírás nem volt pontos, vagyis valaki már belepiszkált.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos,az én hibámból nem jött létre a vásárlás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
katkalany007 (13) (Vevő)
Semleges
2011.05.11. 18:54:37
186782670
a kazetta rész sajnos nem működött,pedig az is igen lényeges lett volna,de ettől függetlenül,semmi probléma nem volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevőnek nem felelt meg pontosan a termék. Ennek ellenére a tranzakció "oda-vissza" korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Remélem legközelebb tudok segíteni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt az alkatrész megfelelő állapotban.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem felelt meg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az alkatrész nem volt megfelelő típus ami személyes megtekintés során derült csak ki. Megbízható, szimpatikus korrekt vaterás.
Másik fél: Korrekt, rugalmas eladó, remélem még kötünk üzletet!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevőnek a méret nem felelt meg, így az adásvétel meghiúsult.
Másik fél: Méret nem volt jó, de korrekt volt az eladó az adásvétel során!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sanko1963 (135) (Eladó)
Semleges
2010.01.25. 13:04:37
160161791
Kottekt,megértő partner,csak ajánlani tudom.
Másik fél: Köszönöm a segítséget!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
