mottika (609) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 609 | 655 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 617 | 663 adásvétel |
| Az eladóként kapott 608 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
zperger68 (12) (Eladó)
Semleges
2018.05.04. 11:44:13
2614162496
Sajnos a nagy távolság miatt nem tudtuk megoldani a termék postázását az értékével összemérhető anyagi feltételekkel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudtuk a termék postázását megoldaniAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
trunkusz60 (857) (Eladó)
Semleges
2016.11.24. 09:46:20
2379708350
megbeszéltük és elrendeztük az adás-vétel sikertelenségét, korrekt, pozitív partnert ismerhettem meg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: rajtunk kivülálló okok miatt nem lehettünk elégedetteklevendula35 (1) (Vevő)
Semleges
2013.08.07. 07:20:25
1776253082
Nem jött létre: A fizetésben,postázásban nem jutottunk egyességre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
elálltam a vásárlástól
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ildiko703 (159) (Vevő)
Semleges
2012.02.27. 18:36:42
1549314995
Azt irta hogy zenél a baba de ez nem igaz csalódást okozot
Másik fél: A vevő nem tud olvasni!Cím világító fejű baba!!Ebbe nincs odaírva,hogy zenél is!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Magnes31_a (114) (Vevő)
Semleges
2011.08.18. 17:16:40
1471520338
A tranzakció csakis azért hiúsult meg, mert a megvételre kínált termékről (Infantino babaerszény) kiderült, hogy biztonsági okokból időközben betiltották. Az eladó egyébként nagyon kedves, gyors és megértő, így csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon lassan ért ide a csomag
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
LaFleur111 (294) (Vevő)
Semleges
2010.12.17. 11:48:38
1291508950
Saját felelősségre simán kértem az avent itatót, mert még sosem volt gondom a sima postával, de most sajnos nem érkezett meg a csomi :( Ettől függetlenül az eladó kedves.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
