webtextil (2268) 99.91%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 2270 | 2863 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 22 | 23 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2294 | 2888 adásvétel |
| Az eladóként kapott 2327 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Több tapéta kellett volna, sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Animalsaver (34) (Vevő)
Semleges
2014.07.31. 17:26:21
1923078875
A termék sajnos nem tetszik, egyáltalán nem olyan, mint a fotón. A valóságban sajnos gagyi. Javasolnám egy új élethűbb fotó feltöltését. Az eladó korrekt és gyors volt ettől függetlenül.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsuzsa2552 (365) (Vevő)
Semleges
2014.03.02. 10:31:18
1854437390
Sajnos kétszer ütöttem le, de a partner kedves és megértő volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
frankopasi (48) (Vevő)
Semleges
2013.08.07. 11:22:57
1784373296
Nem sikerült felvenni a kapcsolatot az eladóval!
Másik fél: A vatera elküldte a telefon számot, emailcímemet, én is írtam emailt, lakcímet, emailt, de nem válaszolt semmire. Így tényleg nehéz felvenni a kapcsolatot. üdvözlettel: Fuchs József
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zendragon999 (91) (Vevő)
Semleges
2013.07.07. 20:46:47
1763976713
Bocsánatot kérek az én hibám.Családi gondok miatt sajnos nem jutottam el Önökhöz,de bepótolom.Z.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Paganini12 (15) (Vevő)
Semleges
2013.04.02. 17:54:37
1726716533
Az adasvetel nem jott letre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
uzletelek01 (85) (Vevő)
Semleges
2013.03.12. 16:39:33
1717117880
Nem várta meg hogy utalni tudjak sajnos!ezért nem teljesült az adás-vétel.sajnálom!
Másik fél: 3 hetet vártam. Emailt küldtem, arra nem kaptam választ. Mire vártam volna még ezek után.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jutottam internet közelbe így nem bírtam felvenni a kapcsolatot az eladóval! Ő állítása szerint küldött sms-t nem tudom kinek mert az én számomra nem érkezett!
Másik fél: Elég nehéz úgy internetes vásárlást bonyolítani, ha valaki 3 hétig nem jut internet közelbe. Sms-t meg a vatera által küldött telefonszámra küldtem, hogy az kinek a nevén van azt én nem tudhatom. Sajnálom, hogy így alakult.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termékleírás félreérthető volt.A tapéta többes számban szerepelt.(tekercsek...stb)Sajnos csak 1 volt belőle.
Másik fél: Mikor feltöltöttem 12 db volt ezért a többesszám. Ön előtt többen vásároltak belőle. A mennyiségnél folyamatosan lehetett látni még hány darab van. Mikor Ön rászánta magát a vásárlásra már csak 1 db volt, de ezt is volt kiírva a mennyiségnél és ennyit is tudott leütni. Ha több kell célszerű lett volna előtte rákérdezni és nincs félreértés.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
honeybetty (68) (Vevő)
Semleges
2012.10.01. 13:21:19
1651198514
Nem jött létre, mert a tecnhika közbeszólt, a vásárlás egyszer történt meg, a vatera 2x ütötte le.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel nem történt meg, mert nekünk hétvégére kellett volna a dolog és hétfőig kellett volna várni, így lemondtunk a termékről. Köszönjük a lehetőséget
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem tudtunk megegyezni
Másik fél: Nem adtuk oda a terméket úgy hogy elviszi és majd 1 hét múlva fizeti. Eddig sem adtunk hitelt és ezután sem fogunk, ez a bankok feladata.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az adás-vétel az én hibámból nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
maria301_a (57) (Vevő)
Semleges
2012.05.17. 06:59:10
1589734745
Az Én hibámból nem jött létre mert nem bírtam meg venni!Nagyon korrekt eladó csak ajálani tudom mindenkinek! Sok++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az árut tőlem független körülmények miatt nem tudtam átvenni. A felelősség mégis az enyém!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnálom az én hibámbol nem sikerült!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az én hibámból nem jött létre sajnos a tranzakció! De csak ajánlani tudom, semmi probléma nem adódott ebből!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem jött létre az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon kedves segítőkész eladókkal találkoztam személyesen, merem ajánlani bárkinek. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Le a kalappal az eladó előtt!!!NAGYON SEGÍTŐKÉSZ,(türelmes ,megértő ,rugalmas,)kiváló termékkel 100-os ELADÓ!!! CSAK +++ és köszönöm.
Másik fél: Köszönöm! Bár nem értem, hogy a pozitív, mért semleges :)Üdv.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dragon28_a (176) (Vevő)
Semleges
2010.12.27. 12:16:37
189396442
Korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt, és megértő partner, köszönök mindent! Az adásvétel miattam hiúsult meg,mégis abszolút segítőkészen állt hozzá! Maximálisan pozitív, de sajnos a rendszer nem enged, csak semleges értékelést, ha nem jött létre a tranzakció. Köszönöm, és sok +++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a tapéta minősége rossz volt, annak felvitele során szakadt,valamint nem ragadt, mivel annyira vékony és rossz minőségű volt, hogy könnyedén átázott, tartása ezért nem volt. Sajnálom, mert kislányunk bánkódott miatta.
Másik fél: Nagyon sajnálom, hogy így jártak! Havi 4-500 tekercs fogy a nagykerből ebből a típusból és nem érkezik rá reklamáció. Az hogy átázik és nem ragad az a ragasztó hibája. Nem megfelelő típus, túl híg, vizes a kikeverése, vagy túl sokáig hagyták puhulni. A papírtapétánál max. 3 perc a puhulás és fel kell rakni.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
