ariel2_a (704) 99.58%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 707 | 817 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 32 | 39 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 742 | 859 adásvétel |
| Az eladóként kapott 748 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
zsanuaria_a (30) (Vevő)
Semleges
2018.10.05. 05:46:36
2672339456
A termek muszakilag rendben volt ki is lehetett probalni. Pontatlannak ereztem a leirast illetve a tajekoztatast,nem kaptam telefonon se tobbet csak h egyszer hasznalt. Ehhez kepest alapos sterilizalast kellett csinalnom ,gondolok itt a "szipkazo csőre"mit csak orr ele kell tenni,a maszk zsinorja is elegge meg volt nyujtva, es belül kezdeti vizkő volt bizonyos tartozeknal. Az ár értéke nagyon jo,hasznaljuk is,csak felhívásként írom h picit pontosabban a leírassal.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
capakzsofi (25) (Vevő)
Semleges
2013.11.13. 10:05:56
1823161592
Sajnos a tranzakció nem valósult meg, de az eladó korrekt volt, gyorsan és megfelelően rendezte a problémát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ibolya415 (1357) (Vevő)
Semleges
2013.11.06. 12:42:53
1817597516
Rajtunk kívülálló okokból az adás-vétel nem jött létre!Az eladó maximálisan segítőkész volt +++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a képeken nem látszott hogy felújítandó az áru
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pietradura (23) (Vevő)
Semleges
2013.08.16. 23:44:13
1781880986
Nagyon kedves,szimpatikus, előzékeny partner, csak ajánlani tudom. A tranzakció ennek ellenére sajnos nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hmm, meglepődve olvastam az értékelést, hogy elálltam a megvásárolt tárgytól. Leleveleztük, hogy beteg vagyok és nem tudok menni most azonnal a tárgyért, csak pár nap múlva. Rendben, ha nem eladó, akkor most lemondok róla.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tömjénező jelentős restaurálást igényelne, így elálltam a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel sajnos nem történt meg az eladó ugyanis nem találta a terméket,de korrekt módon elnézést kért és másnap visszautalta a pénzemet!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a lámpa rozsdás volt ami a képeken nem lászott és a leírásban sem szerepelt! Személyes átvételnél (az Örsön "kutyafuttában") mikor észrevételezetem a rozsdát,azt a tanácsot kaptam hogy töröljem le! Törölgettem, csiszolgattam, políroztam, de mível nikkelezett volt a lámpa a polírozott rész körvonalait ahol átment nikkelbe nem lehet eltüntetni! A lámpát visszavittem és visszakaptam a pénzem. Nem kevés időmbe, munkámba valamint benzinembe került!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
leventehufnagel (2) (Vevő)
Semleges
2012.08.23. 12:23:54
1582357412
lényegében minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott !
Másik fél: A partner szerint minden rendben zajlott. Szerintem is: kapott egy jó könyvet, jó áron, jó időben. Majd hónapok múltán semleges visszajelzést ad. Nem is akarom megérteni. Mert már ezt a választ sem éri meg.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cseriborso (512) (Vevő)
Semleges
2012.07.11. 21:49:25
1614304916
Az adásvétel nem jött össze, mert a termék személyes átadásakor kiderült, hogy az anyagösszetétel tévesen lett megállapítva, így viszont nem felelt meg az igényeimnek. Mindemellett az eladót ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Multicaredit (13) (Vevő)
Semleges
2012.06.21. 10:22:05
1582355864
Az eladó rugalmatlan átvételi időpontja miatt nem jött létre az adás -vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kobormaska (225) (Vevő)
Semleges
2012.06.12. 16:24:56
1592030849
A hibátlan újszerűként meghirdetett áru, töredezett, hiányos, szétszedett állapotban volt. A licit tárgyát a saját dobozában is fordítva erőltették be. Ami pozitívum,az eladó rendkívül kedves volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladóval nem sikerült kapcsolatba lépni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladóval próbáltam emailben egyeztetni, de az email címe nem létező. Telefonon azt a választ kaptam, hogy csak hétfőn és csütörtökön tudja az adott címen átadni a terméket, ami nekem nem felel meg. Ha ezt előre írta volna a terméklapján, nem lennék elégedetlen, de így az vagyok, mert nem áll szándékomban kifizetni a postaköltséget feleslegesen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egy nulla lemaradt....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nem találta meg a termékét, így nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
imre_szabo (29) (Vevő)
Semleges
2012.03.01. 11:22:14
1444228578
A termék személyes átvételét választotta. Sajnos az üzlet nyitvatartása miatt nehezen találtunk az átvételre alkalmas időpontot. A leütés után néhány héttel tudtam csak bemenni a boltba. Akkorra a könyvet már nem találták.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Helytelenül lett megadva szobor anyaga, úgy a nevében, mint a termékleírásban.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A partner kézséges,udvarias de az árut nem találta.Igy az ügylet nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a szállítási költségekkel adódtak problémáim ! Többet is utaltam rá,de a komunikáció hiányában ezt észre sem vette!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
egyéb problémák miatt nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Félreértés történt. Az eladó korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárlással és a termékkel semmi probléma nem volt.A termék éppen az amit vártam. Az időpont-egyeztetés elég nehezen jött össze, bár tény hogy ez részben az én hibám is, mert épp külföldre utaztam 4 napra, de szerintem elég nehéz kívánalom egy dolgozó embertől, hogy fél 5 előtt odaérjen hétköznap akárhova is. Szerencsére szabin voltam, így megoldódott.Ezt leszámítva ajánlom az eladót, mert a termék kifogástalan az árához képest!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
FantasztikusTrio (8) (Vevő)
Semleges
2011.07.08. 08:48:21
1455771299
Rendben elhoztam
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lordbalazszoltan (109) (Vevő)
Semleges
2011.06.28. 06:25:22
1458502644
Ez így komolytalan. Az időmet vesztegette, a termék nem volt meg, és azóta egy hangot sem hallottam róla. Hatttalmas negatív kéne, dehát nyár van..............
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Walhalla100 (7) (Vevő)
Semleges
2011.05.26. 20:53:36
1452096999
Az eladótól megnyertem 41.000 Ft-ért a festményt, aki mégesm adta át, mondván "lefelejtett" egy nullát!!!!???...Ez az eladó az a "fajta", aki úgy ad-vesz, úgy alakítja a szabályokat ahogy ő neki tetszik!!!...Lefelejtett egy nullát???..Az eszét felejtette el...NEM AJÁNLOM SENKINEK!...Ja és nem a saját nevén Vaterázik...gondolom már többször le lett tiltva!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A kommunikációja hagy kívánni valót maga után....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kommunikációja hagy kívánni valót maga után....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kommunikációja hagy kívánni valót maga után....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kommunikációja hagy kívánni valót maga után....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kommunikációja hagy kívánni valót maga után....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kommunikációja hagy kivánni valót maga után......
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kommunikációja hagy kívánni valót maga után.....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kommunikációja,hagy kivánni valót maga után. Biztos nem rendelek tőle többet.Csak azért nem negatív mert az áru megfelelő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet létre jött, csak nagyon sokáig tartott. A termék vételár elutalásának dátumától számítva pontosan 4 hét telt el az áru megérkezéséig.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem a megbeszéltek szerint történt az adásvétel az eladó merevségéből adódóan. Azoknak ajánlom, akik szeretik a meglepetéseket, illetve nem zavarja , ha "pofára esnek".Rossz emlékekkel gondolok rá és csak azért nem adok negatívat, mert a könyv jó minőségű.
A megbeszélt időben és helyen nem várt senki és nem tudott semmiről. Egy kedves "kisegítő " fiatalembernek köszönhetem, hogy mágis létrejött az adás-vétel- NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!!!!!
Másik fél: Érdekes, mert a kedves fiatalember én vagyok, csak a feleségemmel beszélt telefonon!
Talán vörös szőnyeggel és királyi lakomával kellett volna egy tíz fős brigádnak?
Azért vannak érdekes emberek.....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
