1angyal8 (3928) 99.6% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 3937 | 7945 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 49 | 55 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 16 | 17 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 4002 | 8017 adásvétel |
| Az eladóként kapott 4420 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Megbízható eladó nem először vásárolok nála
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
deakmonika (18) (Vevő)
Semleges
2019.11.29. 09:48:41
2837622884
A megadott méretnek nem felelt meg a szállított termék. Az eladó leírta a termék pontos méreteit, de a küldött termék nem akkora méretű volt. Sem cserére, sem visszavételre nem volt lehetőség.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Terméket gyorsan megkaptam de a leirtaknak nem felelt meg eladó nagyon rendes volt elsö reklamálásomra megegyeztünk visszautalta a termék árát én pedig a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A pénz feladásától számítva későn lett feladva a csomag.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem volt olyan színben amilyet szerettem volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárlás az én részemről mérethiba miatt megszűnt,az eladó készséggel visszavásárolta a terméket. Bátran ajánlom a jövőben
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azért ez messze nem adidas...semmi cimke sehol az összetételről,a varrásnál néhol kilátszik a gumi. De persze ennyi pénzért.Pár mosás után kiderül a minőség is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rossz méret küldés miatt,többlet költség keletkezett amit az eladó nem vállalt magára. Cserénél nem azt a szín összeállítást kaptam amit megrendeltem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos ez nem jött össze, gondolom a nyár miatt. De a pénzt visszautalta az eladó, bár így is keletkezett némi károm (sms díj, átutalás díja). Többször akadozott a kommunikáció, nem kaptam választ, nem vette fel a telefont. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szilvi686 (124) (Vevő)
Semleges
2018.05.31. 07:48:05
2627864987
Az én hibámból nem jött létre a vásárlás.... Az eladót ajánlom mindenkinek... Sok ++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött össze....Eladó korrekt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bercikecike (52) (Vevő)
Semleges
2017.11.22. 12:51:30
2554274690
Csak pozitív dolgokat tudok mondani az eladóról. Elfogadta, hogy a terméket vissza szeretném küldeni, a csomag visszaküldése után egyből visszautalta a vételárat. Csak ajánlani tudom az ilyen eladót .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bercikecike (52) (Vevő)
Semleges
2017.11.22. 12:48:08
2554274699
A termék mérete nem volt megfelelő, ezért küldtem vissza. Az eladó nagyon kedves, gyors és rugalmas volt. Pár nap alatt megtörtént a visszaküldés és a pénz visszautalása is. Csak ajánlani tudom mindenkinek !!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a vásárlás nem volt sikeres Az eladó korrekten vissza utalta az összes költségemet nagyon rövid idő alatt. Gyors korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket megkaptam de abszolút nem felelt meg a leírásnak,ami volt neki azt küldte nembaj,hogy nem jó mert a mérete 3x akkora mint a leírásban illetve füstszagú volt mintha egy használt lenne.Az eladó a vételárat nem adta vissza és a terméket sem cserélte ki!Senkinek nem ajánlom én megbíztam benne ő pedig átvert!A terméke használhatatlan!
Másik fél: Kikérem magamnak ezt a bosszú értékelést!!!Állítólag 2cm-rel volt bővebb a póló...nem volt cigiszagú...és teljesen új volt a póló!!!Nagyon sajnálom,hogy nem tudom ide bemásolni az összes levelezésünk...Egyik leveledben említetted ha visszautalom a pólónak a fele árát akkor tökéletesen megfelel...akkor ki akart kit átverni?Én becsületes vagyok,ezt tükrözi a több mint háromezer vásárló pozitív értékelése.Viszont a te korrektségedről beszélhetnénk...fele áráért semmi gondod nem lett volna a pólóval.Ne haragudj,nem lopni járok,hogy ajándékba osztogassam!!!Fel vagyok háborodva!!!Nálam tiltón vagy,vásárolj mástól!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Snapper1973 (904) (Vevő)
Semleges
2015.05.23. 16:38:28
2072297198
Sajnos nem volt megfelelő a méret! Nagyon korrekt eladó, mindenkinek bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pteeniko102 (1) (Vevő)
Semleges
2015.05.22. 09:41:33
2066568695
Sajnos nem sikerült az adásvétel,mert nem volt olyan szin amit szerettem volnaq :-( De az eladó megbizható gyors kommunikatív és mindenkinek csak ajánlani tudom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A kért színt sajnos nem tudta beszerezni az eladó, így az üzlet nem jött létre, de a hozzáállása korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Speciális tisztítási módszerrel sem jön ki egy nagyobb folt a pólóból.A leírásban az szerepelt,minden általa árult termék tisztítást igényel.Ez természetes használt termékek esetén,ám a foltról nem volt fotó,sem információ (tájékoztatás),a megadott fotóból és leírásból nem derült ki a folt.A termék ára alacsonyabb volt némileg, mint átlagban a hasonló termékek,s az adás-vétel is gyorsan lezajlott.Elégedetlen és csalódott vagyok,s netes aukciós oldalakon (gyakorlatilag) lehetetlen a korrekció..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A készleten lévő terméket az eladó csak 1 hét múlva tudta volna küldeni, mert tönkrement. Ez csak akkor derült ki mikor ráírtam, mert egy szülinapra lett volna ajándék. Így máshonnan kellett megvennem. Sajnálom, de duplán ráfizettem az üzletre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Client:37912569 (2) (Vevő)
Semleges
2014.11.24. 15:43:28
1996023749
kbjvhcgcgjbjg
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vancsuradia (86) (Vevő)
Semleges
2014.09.10. 11:15:01
1954687277
Nem tudom, hogy az eladó miért adott semleges értékelést és miért írta azt, hogy tovább nem tud várni, hiszen az átvétel a megbeszélteknek megfelelően megtörtént. Igaz, nem én mentem érte személyesen, de hát az azt gondolom, hogy mindegy. Mire vársz még?????????
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott ! :) Gyors...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Először nem a kép szerinti melegítőt kaptam, nem tudom ki hibázott de én biztos nem mégis plussz 1000 ft-ba került a csere. Másodjára már a megbeszélt melegítőt kaptam. Kicsit csalódott vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Még nem kaptam meg
Másik fél: Kicsit érdekes formája a kapcsolatfelvételnek...Hívtalak a telefonszám amit megadtál,NEM ÉL!!!Írtam több emailt is semmi reakció:(((Szerinted???
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék szép de nem azt a színt meg méretet kaptam amit rendeltem!!!L-es ruhát kértem helyette kaptam egy XL-es felsőt és egy XXL-es gatyát!!!De nadrágnak nem is ez a felső része!!!MOST SZERINTED MIT CSINÁLJAK VELE???????
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
...........
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nem tudta a terméket elküldeni,mert nemvolt abból,amit kértem. Azt már nemértem, miért adott nekem semlegest,amikor én semmit nem hibáztam. Ráadásul másik néven is hirdet, ott is megvettem a zoknit, így duplán "jutalmazta"vásárlási szándékomat:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nem tudta a terméket elküldeni,mert nemvolt abból,amit kértem. Azt már nemértem, miért adott nekem semlegest,amikor én semmit nem hibáztam. Ráadásul másik néven is hirdet, ott is megvettem a zoknit, így duplán "jutalmazta"vásárlási szándékomat:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elég sokat kellett várnom a megrendelt árúra!!!
Másik fél: Sokat kellett várnod???Nem tudom feltűnt-e?Az adatlapon szerepel,megrendelésre hozom a terméket.Nem egy üzletbe mentél be és ott vásároltad meg a terméket,hanem internetes oldalon ahol bizony időbe kerül még elér hozzád a termék.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
henkiki87 (166) (Vevő)
Semleges
2013.11.06. 14:43:24
1809524441
Nagyon rendes, korrekt eladó. De az adásvétel nem jött létre mert családi gondok lettek a részemről sajnos :( de csak is ajánlani tudom mert megértő és rendes ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A melegítő nadrágjának cipzáros része el volt szakadva, ami ugyan nem feltűnő, de lényeges lett volna, hogy hibátlan terméket kapjak, ha már ennyi pénzt kiadtam érte. Egyébként a méret sem volt jó, így túladtam rajta! :-(
Másik fél: Ez az értékelés nagyon érdekes...Ha problémád lett volna a termékkel,lehetséges velem kellett volna felvedd a kapcsolatot.Ami a legérdekesebb...a selejt drága szabadidőruhát még is sikerült eladnod valakinek????:))))
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó szimpatikus segítőkész volt.Csak sajnos(nem az én hibámból) kisebb méretet kaptam,mint amit rendeltem,a visszapostázás költségét nekem kellet állnom.Amikor megjött a másik csomag 2különböző méretből állt (2db-os együttes),és a polón jókora lyuk volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szia. Sajnálom elfelejtettem, személyes okok miatt. MINDENKINEK AJÁNLANI TUDOM CSAK.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem voltam megelégedve a termékkel mert a leírásban szereplő MÉRT méretek alapján rendeltem, de a valóságban köze nincs hozzá!!10-es naci hossza:86cm ,belső hossza:58cm, VALÓSÁGBAN pedig: TELJES HOSSZ 90CM ÉS A BELSŐ HOSSZA PEDIG 70 CM. Ez pedig nagy különbség!! Ráadásul nem is ebbe a színbe kértem, a másik kettő rózsaszín volt amit írtam nem ami a vállfán volt. De annyit nem ér hogy még plusz postai díjat fizessek érte. Sajnos nem tudom ajánlani így jó szívvel senkinek :((
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Amica18v (1600) (Vevő)
Semleges
2013.04.25. 10:24:31
1741842218
Az eladó maximálisan korrekt partner, nagyon kedves volt! Sajnos nem kapott ilyen árut, felajánlott más alternatívát, a pénzt visszautalta. Remélem még találkozunk!:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az én hibámból nem jött létre a tranzakció váratlan esemény miatt elnézést kérek az eladótól!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem sikerült a vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem sikerült a vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1894947.75huncutka (21) (Vevő)
Semleges
2012.03.27. 09:30:02
1536019448
...nem jött létre az adás-vétel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos az én hibámból nem jött létre az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A nadrág sajnos nem kicsit volt használt, majdnem lyukas, annyira el van vékonyodva az anyag.
Másik fél: 3 hónappal ezelőtt vásárolt termékre állítod,hogy lukas volt?Miről beszélsz?Ha gond adódik nem ez az elintézni valója!Inkább nem jellemeznélek,tekintettel leszek a közelgő ünnepekre:-)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az én hibámból nem jött létre!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1813602.milantibi (8) (Vevő)
Semleges
2011.09.25. 17:16:49
1467796536
Sajnos az én hibám voltt
Másik fél: Nem igazán értem én miért kaptam semleges értékelést Tőled,én vártam majd két hónapot Rád,Te pedig arra sem voltál képes,hogy egy emailt írj.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos foltok voltak a ruhan, amik mosas utan sem voltak eltavolithatoak. Leirasbol kimaradt. Egyebkent kedves elado, es gyors posta
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Zsanett_2009 (368) (Vevő)
Semleges
2011.06.20. 23:27:54
1458304360
Kedves, gyors, megbízható eladó! Nem vette észre a csizmácskán lévő repedést!Megbeszéltük és visszautalta a pénzem! Sajnálom hogy semlegeset kellett adnom, de bármikor szívesen vásárolnák tőle.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, megbízható
Másik fél: A félreértések elkerülése végett,kérlek kérd meg az értékelés törlését!!!Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható
Másik fél: A félreértések elkerülése végett,kérlek kérd meg az értékelés törlését!!!Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható
Másik fél: A félreértések elkerülése végett,kérlek kérd meg az értékelés törlését!!!Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható
Másik fél: A félreértések elkerülése végett,kérlek kérd meg az értékelés törlését!!!Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
