DPat75 (358) 93.45% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 385 | 496 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 30 | 31 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 27 | 30 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 442 | 557 adásvétel |
| Az eladóként kapott 12 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
leopard733 (72) (Eladó)
Semleges
2020.05.04. 08:16:09
2898019409
A termék már nincs a tulajdonomban,nem tudtam eladni a vevőnek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék már nincs megAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
FelicityBababolt (13304) (Eladó)
Semleges
2019.12.17. 10:44:33
2750865128
Nem jöttek érte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem volt már meg a termék, véletlenül került vissza aukcióra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt már meg a termék.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a licitálás után derült ki, hogy mégsincs szükség a táskára, a vevő visszalépett! Sajnálom, hogy így alakult!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Én is sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az én figyelmetlenségemből adódóan nem jött létre az adás-vétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
amandaa20 (656) (Eladó)
Semleges
2016.11.21. 14:15:36
2376860096
Probléma miatt nem jött létre de csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Közbe jött neki probléma ami miatt nem jött létre az adásvételBarbara7575 (6287) (Eladó)
Semleges
2014.06.27. 05:33:02
1908975449
véletlen 2x lett leütve a termék
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lantonovna (1079) (Eladó)
Semleges
2014.06.02. 16:40:05
1899678623
Kedves és gyors vásárló. A termék színe nem felelt meg a vásárlónak, így az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Azért adok semlegest, mert gyerekbetegségre is hivatkozott, de ennek ellenére , nem utalt, és később már az e-mailemre sem válaszolt! Több mint három hét telt el.... :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kolibri27 (226) (Eladó)
Semleges
2013.09.30. 07:05:47
1775461055
Nem sikerült összehozni a találkát...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem sikerült összehozni a találkát....ttunde76 (1202) (Eladó)
Semleges
2013.09.25. 20:05:24
1795352861
Személyes átvétel részemről nem megoldható.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.tubatrixi (76) (Eladó)
Semleges
2013.05.03. 13:53:09
1737778088
A terméken szereplő méret nem felelt meg a valóságnak,így azt a vevő nem kívánta megvenni.Megértem,én sem venném meg.
Másik fél: Nem csak a méret nem felelt meg. Sajnálom....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gabor306 (1422) (Eladó)
Semleges
2013.04.23. 12:28:35
1738251785
nem tudom miért nem jött létre a kapcsolat, én írtam
Másik fél: A kapcsolt és az adásvétel azóta létrejött. Köszönöm a türelmet :-)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kerzsike53 (701) (Eladó)
Semleges
2013.04.15. 15:17:26
1721270978
Sajnálom,de nem tudok tovább várni... :(
Másik fél: Jogos. Az én hibám volt. Sajnálom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
KissVG81 (237) (Eladó)
Semleges
2013.03.28. 17:22:06
1720912721
A vevő megértő volt,ezt köszönöm neki...mégegyszer elnézésedet kérem!Ajánlani tudom mindenkinek,attól függetlenül,hogy ez most nem jött össze....
Másik fél: Szintén! Legközelebb több szerencsénk lesz :-)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dolcissima_2009 (306) (Eladó)
Semleges
2013.01.05. 22:49:38
1674175121
Az ügylet nem jött létre. A vevőt emailen kerestem kétszer, válasz nem érkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.fekete_m (1216) (Eladó)
Semleges
2012.12.19. 20:26:14
1671327863
A vevő sajnos nem jelentkezett a termékért. Nem adok negatívat, mert nem tudom hogy mi lett vele. Lehet, hogy komolyabb baj van. Lehet, hogy csak nem kell már a termék. Nem tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.GigiMatyi (219) (Eladó)
Semleges
2012.11.12. 15:03:45
1650293720
Voltak fennakadások a termék átvételével és kifizetésével kapcsolatban is, ezért erre pozitívat sajnos nem tudok adni. Meg az sem igaz, amit az értékelésbe beleírt, hogy nem volt bélelt a nadrág, mert az volt!!! Számomra ez nem pozitív, ha valaki nem valós dolgot állít, pedig én korrekt voltam vele, közel 1 hónapot vártam...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
valium-2008 (2299) (Eladó)
Semleges
2012.11.01. 07:52:26
1628681504
Mire sikerült egyeztetnünk, addigra megjött az ősz, így értelmetlenné vállt a vásárlás. Más terméket választott. Felőlem pozitív is lehetne, de akkor nem tudnám újra hirdetni a terméket! Maximálisan megbízható, kommunikatív partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos megjött az ősz, mire sikerült egyeztetnünk a személyes átvételt, így más terméket választott.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
brutika74 (47) (Eladó)
Semleges
2012.10.22. 09:10:26
1645240919
Nagyon kedves,kommunikatív,megbízható vásárló. Sajnos nem tudtuk összeegyeztetni a találkozót.Mindenkinek ilyen vevőt kívánok! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Időpont egyeztetése sikertelen betegség miatt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
enelisz (1908) (Eladó)
Semleges
2012.10.06. 06:23:39
1643850374
A vevő saját felelősségére simán kérte a csomagot! (ami rizikó faktoros mert nem lehet nyomonkövetni hol jár a csomag feladás után)Az automatikus értesítőben tisztán benne van szíve joga íyg kérni, de nem biztonságos feladás. Mivel én feladom a csomagot így legyen szíves ne értékeljen semlegessel és negatívval. Nem értem az ő döntése miatt miért én kapok semlegest, mikor eladói kötelességemnek eleget tettem. köszönöm! :( Legköözelebb ajánlva kérd és úgy nem lesz baj!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves partner, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Családi okok miatt nem sikerült találkoznunk.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás vétel megtörtént, sajnálom, hogy egy férfi részére lányos játékot vásárolt. A játék nevében is benne van "girl". A visszavásárlást felajánlottam, de nem élt vele. Alapszintű angol keresztrejtvények is vannak, amivel nem nagyon lehet mellé lőni... Vásárlás előtt érdemes kérdezni, nagyon hasznos tud lenni, ha nem vagyok biztos valamiben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Malanga1 (2202) (Eladó)
Semleges
2011.12.23. 18:58:52
1521896282
Karácsony előtt egy 1ft-ról indított játékot ütött le lejárat előtt, licit nélkül. 2 nap alatt fele annyiért sem ment el... Legközelebb legyen egymáshoz több szerencsénk! Kellemes Karácsonyt!
Másik fél: Teljesen jogos az értékelés. Sajna tényleg igy jártunk! Nagyon sajnálom!! Nagyon sok jó vevőt kívánok a jövő évre!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fadam18 (5215) (Eladó)
Semleges
2011.12.23. 09:38:08
1517664650
Minden rendben a vevővel, csak a karácsonyi őrületben 2 darab sikeredett.
Másik fél: Valóban, és köszönjük a rugalmasságot!!! A legjobbakat kívnánjuk!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Alsosaskalapos (311) (Eladó)
Semleges
2011.11.14. 07:27:03
1483576220
Tranzakció létrejött, de nem kevés időt vett igénybe.
Másik fél: Teljesen jogos. Ezúton is még egyszer elnézést kérünk! A legjobbakat Nektek!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bardonicsek (753) (Eladó)
Semleges
2011.11.08. 21:43:21
1498438637
Sajnos nem jött létre az üzlet
Másik fél: Valóban nem jött létre az üzlet. Reméljük, majd legközelebb :-)) BUÉK!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1965813.ajandekkirakat (3145) (Eladó)
Semleges
2011.10.31. 20:11:05
1498131344
Nem tudtam a kért időben átadni.
Másik fél: Valóban így van: a kért időben nem tudta átadni az eladó...nekem meg sürgősen kellett. Remélem legközelebb több szerencsénk lesz egymáshoz :-))
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Marghe_a (271) (Eladó)
Semleges
2011.10.12. 13:12:05
1479256582
Kedves, korrekt partner, ajánlom mindenkinek! Sajnos leütés után vettem észre a termék hibáját, így nem vette át. Remélem, legközelebb több szerencsénk lesz egymással!
Másik fél: Köszönöm az őszinteségét! Nagyon korrekt partner!! Mindenkinek szívből ajánlom! Remélem "találkozunk" még!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kendra125 (308) (Eladó)
Semleges
2011.10.05. 22:26:45
1481102874
Rajtunk kívül álló ok, meghiusult szállítás, ettől függetlenül kedves, korrekt vaterás azért én ajánlom!++++
Másik fél: Még egyszer elnézést a dologért! Köszönöm szépen a megértést! Nagyon korrekt, türelmes vaterás! Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hugianita (131) (Eladó)
Semleges
2011.05.06. 11:36:56
1449051442
Ez úgy korrekt ha őszintén ideírom, hogy 04.14-05.05 ig vártam arra, hogy a kedves vevő átvegye a termékét. Jelzem, ha az értékeléseket nem adom le egy hét után és a vevő mégsem jön a termékért, ugyanúgy fizeti az eladó a jutalékot. Erre azért gondolj máskor.Jó egészséget!
Másik fél: Mely 3 hétből 2 hetet feküdtem itthon arcüreggyulladással lázasan párhónapos kisbabával.
És a kedves vevő ezt jelezte is Neked írásban, elnézésedet kérve. De köszönöm a korrekt értékelést.Minden jót Neked!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
