flirsti13 (417) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 417 | 548 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 422 | 553 adásvétel |
| Az eladóként kapott 26 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
deerhound_a (2367) (Eladó)
Semleges
2017.02.14. 07:29:40
2430504110
Az adás-vétel nem jött létre,de mindent meg tudtunk beszélni,korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.szrnszrn (4762) (Eladó)
Semleges
2013.05.09. 21:22:48
1736996606
A vevőnek gondja akadt, de erről elfelejtett tájékoztatni, szerintem ő is jobban járt volna, ha megoldjuk, ha rosszat küldtünk, akkor természetesen küldünk volna olyat, amilyet kellett volna, de neki így most biztosan jobb.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bonzobonzijevics (27462) (Eladó)
Semleges
2011.12.03. 16:46:37
1491656591
SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!!! VALÓBAN SZÓLTÁL, HOGY SZARVAST KÉRSZ, MAJD EGY HÉT ELTELTÉVEL UTALTÁL, ADDIGRA ELFOGYOTT, DE PONTOSAN UGYANÚGY LEHET UGRÁLNI A BOCIN IS EGYÉBKÉNT, AZÓTA ÉRKEZETT, ÉS SAJÁT KÖLTSÉGEMRE KICSERÉLTEM VOLNA ENNEK ELLENÉRE, HIÁBA HAZUDOZOL AZ ÉRTÉKELÉSEDBEN!!!! NEM TUDJA FELDOLGOZNI HOGY NINCS MINDÍG IGAZA, NEM AJÁNLOM, N E M A J Á N L O M ! INKÁBB NEGATÍVOT KELLETT VOLNA ADJAK,,,
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendszerhiba miatt nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Más oka volt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, megbízható eladó, ajánlom mindenkinek
Másik fél: Szerintem minden rendben ment.Akkor miért kaptam semlegest?Üdv:flirsti
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
