zoltom747 (1310) 98.23%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1334 | 1607 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 91 | 97 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 24 | 24 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1449 | 1728 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1500 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
kanikula93 (13) (Vevő)
Semleges
2012.10.15. 22:38:32
1629882341
.............
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékkel minden rendben, de a kommunikáció problémás volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.huszt81 (1059) (Eladó)
Semleges
2012.09.09. 15:47:10
1621137077
Nem vette át a terméket, mert nem tudott érte eljönni. A leírásban szerepelt, hogy a termék jellegénél és méreténél fogva csak személyesen tudom átadni, így semlegesnél nem tudok jobbat adni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel ugyan létrejött, de nem azt az árut kaptam amit rendeltem csak nagyon hasonlót. A feltöltött kép sem az adott árué volt. Ez azért gond, mert a kép is befolyásolja a vásárlási döntést. Sajnos az eladó megadott telefonszáma végig inaktív volt a levelezés pedig nagyon nyögvenyelős! E-mailben jeleztem szombati csereigényemet. Választ nem kaptam, így lementem Pécsre, sajnos feleslegesen, mert az általam rendelt termék nem volt. Igaz végül kaptam cserelehetőséget, de későn.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos, nem volt olyan pénztárca,amilyet szerettem volna, de az árát visszautalta az eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Beni1996_2009 (88) (Vevő)
Semleges
2012.08.19. 16:51:10
1612898909
A trakció sikertelenül zárult le.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Beni1996_2009 (88) (Vevő)
Semleges
2012.08.19. 16:50:31
1612898915
A trazakció skertelenül zárult le.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megrendelt terméket a vártnál később kaptam meg. A késlekedés alatt ezzel kapcsolatos megkeresésemre nem válaszolt. A leszállított termékkel elégedett voltam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsilany088 (107) (Vevő)
Semleges
2012.07.26. 20:12:23
1612897211
A vétel sajnos árú hiányában meghíusult!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit lassú ügyintézés, a bőröndöt csak a vártnál később kaptam meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kapott termékek megfeleltek az elvárásomnak. Lassú kommunikáció, az eladó telefonon nem elérhető, a vártnál később kaptam meg az árut.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
utalás után nem válaszolt sem e-mailra ,a telefonszám meg nem él nem lehet felhivni.be jelentettem a vatera ügyf.szolgon és utánna hajlandó volt visszautalni a pénzt azzal az indokkal,hogy nincs olyan szinű termék.a leirtak fedik a valóságot
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hmm. Talán majd máskor..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó két héttel később (a hirdetésben az szerepelt,h. raktáron van és fizetést követően azonnal küldi),egy másik színű bőröndöt küldött (anélkül,h. szólt volna), nem az általam kért címre... Csupa véletlen,h. volt aki átvegye. Az utolsó kérdésemre,e-mailemre nem is válaszolt. Semmi sem stimmel! Senkinek nem ajánlom! Nem kívánok csere lehetőséget igénybe venni,teljesen bizalmamat vesztettem az eladó felé.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nem a vaterán szereplő terméket küldte.Vissza cserélése és az eladóval a kommunikáció nehézkesen történt.Az üzleten csak veszítettem.Szívem szerint negatívod adnék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áruval nem volt semmi gond,de nem igazán komunikatív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt! Azonban nem volt raktáron neki a táska, nem tudtuk lebonyolítani az üzletet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bernulane (261) (Vevő)
Semleges
2012.06.03. 22:15:29
1573046684
Sajnos a licitált termék nem érkezett meg,így az eladó nem tudta átadni nekem a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tudom ajánlani!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
egyenlőre semleges értékelést tudok adni, csütörtökön megbeszéltük h visszautalja a pénzem, még várom...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1702661.molnarzsofia27 (4) (Vevő)
Semleges
2012.05.25. 17:30:39
1490675687
Az első útnál elszakadt a bőrönd felső füle, majd a reptéren az oldalsó füle is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kriszti087 (21) (Vevő)
Semleges
2012.05.22. 14:38:57
1582429460
Csak annyi volt a probléma, hogy nem azt a színű bőröndöt kaptam, mint amit megrendeltem. Igaz, az eladó szerint visszaküldhettem volna, de nem fogok 2 postaköltséget kifizetni 1 termékre. A kérdéseimre egyszer válaszolt, egyszer nem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kmedina_v (166) (Vevő)
Semleges
2012.05.20. 09:53:52
1583572838
Sajnos a termék nem volt raktáron, de az eladó nagyon korrekt volt, azonnal jelezte, megértette, hogy miért nem szeretnék várni, így a sikertelen vásárlás ellenére ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Készlethiány miatt visszautalta az eladó a pénzt! A kommunikáció kissé nehézkes volt. Másik táskát nem tudtam választani, mert sajnos egyik sem volt raktáron azok közül, amiket a hirdetéseiből kiválasztottam. Vásárlás előtt ajánlom, hogy kérdezzetek rá, van-e készleten a táska.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció nem következett be
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
busapofapicurka (185) (Vevő)
Semleges
2012.05.14. 15:17:05
1574608589
Miután megtörtént a kapcsolatfelvétel, azt mondta az eladó, hogy a termék jelenleg rendelés alatt van és egy hét múlva érkezik. Ez volt két hete.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
19760797.Rita033 (5) (Vevő)
Semleges
2012.05.11. 13:34:07
1574608586
Sajnos nem jött létre!!! máj.2-án írt (Jelenleg nincs raktáron.Kb.1 hét múlva jön . Ha itt van értesítem.) Azóta sajnos semmi!! Attól függetlenül mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékkel és az eladással kapcsolatosan minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maester_a (107) (Vevő)
Semleges
2012.04.28. 01:03:21
1564098071
Nem voltam elégedett,mégsem adok negatívat.Nem túl kommunikatív,faggatni kellett mindenért, majdnem két hét után kaptam csak meg,de a legdurvább számomra,hogy az újnak hirdetett táska koszos és foltos is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyongyvirag888 (49) (Vevő)
Semleges
2012.04.25. 21:00:06
1564100513
Nehézkes volt a kommunikáció, bizonytalan volt, hogy a kért időpontra megérkezik a csomag.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem volt raktáron a pénztárcából, de a pénzt visszakaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner. Az elsőre átadott táska hibás volt, de gyorsan megoldottuk a cserét.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SanMarco58 (123) (Vevő)
Semleges
2012.04.11. 18:00:20
1564097987
Köszönöm, megérkezett
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A transakció lezárult, de nem sikeresen. A táskát amit megrendeltem és kifizettem azt nem kaptam meg. Mert az eladó nem tudta a készitötöl megrendelni. Rendeltem egy másik táskát a készletéböl, de nem azt kaptam amit akartam, barnát rendeltem, de feketét küldött. Totál káosz van ennél a cégnél. Igy van 15 fekete táskám. A jövöben jobb lesz üzletbe megvenni, mint interneten megrendelni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Barna szin volt reklámozva, a fizetés után derült ki, hogy csak fekete szin van ebben a márkába. Igy sok választás nem volt. A kérés, hogy az eladó csak azt a terméket tegye fel eladásra, ami kapható is!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kb. másfél hónap után sincs még a kezemben a termék. Az eladó lehetne kommunikatívabb, így nem nagyon tudom lesz-e a pénztárcából valami...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sildiko67 (130) (Vevő)
Semleges
2012.03.23. 08:27:46
1543514678
Kicsit nehézkesen, de visszakaptam a táska árát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Semleges értékelés
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
palinkaseszter (30) (Vevő)
Semleges
2012.03.03. 14:03:19
1553320922
okkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rozsamonika (64) (Vevő)
Semleges
2012.03.01. 15:27:34
1528687820
Az adásvétel áruhiány miatt nem jött létre. Az eladó az árat visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem tudok csak semleges értékelést adni a következő indokok miatt: 1)A rendeléstől az átvételig nagyjából 2 hét telt el, pedig én a rendelés napján elutaltam a pénzt! 2) Az áru megnevezésében az szerepelt, hogy a termék bőr de nem volt az! 3) Nagyon nehezen ismerte be az eladó, hogy visszakapta a terméket! 4) A pénzvisszafizetés is csúszott pár napot! 5) A kommunikáció is akadozott, többször kellett telefonon, illetve emailban érdeklődnöm a termék pontosabban a visszafizetés iránt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom még a kisebb bakik ellenére is!
Másik fél: Köszönöm a vásárlást!!!!!!!!!!!!
További szép napot!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
manfyzsana (161) (Vevő)
Semleges
2012.02.16. 12:30:35
1543521956
Az én hibámból nem jött létre a vásárlás!Az eladó nagyon korrekt!
Másik fél: Köszönöm a vásárlást,sajnálom hogy mégsem kellet.
További szép napot!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Dillinger86 (480) (Vevő)
Semleges
2012.02.14. 18:35:33
1514328815
A termék nem volt raktáron...
Másik fél: Sajnálom,köszönöm a vásárlást.
További szép napot!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
PredatorNo1 (113) (Vevő)
Semleges
2012.02.09. 18:40:47
1528685588
A termék Ormi márkanévnek van hirdetve, és hogy Made In Italy. A valóság, az hogy az Ormi is Made in China, de a táska márkája sem Ormi, hanem Lumi ami szintén Made In China. A kérdőre vonásnál azt a választ kaptam, hogy "más is így hirdeti a terméket"!Én nem értem mi értelme valótlant állítani. Ezért nem pozitív az értékelés. És azért nem negatív, mert a termék minőségével, a szállítással és alapvetően az eladóval sem volt semmi problémám, de úgy vélem az értékelésnek muszáj a valóságot fednie!
Másik fél: Köszönöm a vásárlást!!!!!!!!
További szép napot!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a meghirdetett áru nem volt az eladónál ezért nem jött létre az üzlet
Másik fél: Köszönöm a vásárlást!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem valósult meg a tranzakció az én hibámból.
Másik fél: Köszönöm a vásárlást ,sajnálom hogy mégsem kellet.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem kívánom kommentálni
Másik fél: Köszönöm a vásárlást!
Sajnálom ha nem nyerte el tetszését.
Köszönöm
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem azt kaptam, amit rendeltem. És a minősége se tetszik. Nagyon sokat vártam az árura. Soha többet nem fogok itt rendelni.
Másik fél: Köszönöm a vásárlást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
