realis44 (128) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
negril69 (1028) (Eladó)
Semleges
2017.02.24. 20:33:00
2438176223
MAX+++++++++++++++++++++++++, sajnos a vatera rendszeréből adódóan nem lehet pozitívan értékelni, pedig még így is az volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsebobaba70 (4249) (Eladó)
Semleges
2016.09.26. 20:41:13
2338709153
A leírás szövege a köv.volt "Látja a Windows,viszont inicializálás hibára hivatkozva nem lehet új partíciót létrehozni rajta.Hibásként árulom!Ennek tudatában licitálj!"Több képpel is rámutattam a hibára.Utána írt nekem egy levelet,hibás a hdd!Felajánlottam egy 100%-os hdd-t jutányos áron,garival.Nem kellett!Elképedve olvasom,hogy ezek után még"lelketlennek"nevez!?Arra gondol,Én most hazudozni fogok csak mert 2.-nak adom le az értékelésemet?Talán Ön így tenne!? Meggyőződésem,hogy IGEN!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kérése ellenére ajánlva adtam fel a küldeményt, de milyen jól tettem. Türelmetlen, csodát vár a postától. Én a magam részéről kitiltottam az aukcióimról.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kbandy_t (390) (Eladó)
Semleges
2016.01.04. 19:13:12
2168494565
A termék kompatibilitási probléma miatt nem felelt meg a vevőnek.Ennek ellenére bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tartozekguru (2772) (Eladó)
Semleges
2014.07.29. 08:17:02
1945031411
Rossz terméket rendelt meg, így az üzlet sajnos nem jött össze, de a vevő korrekt volt, tudom ajánlani.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Elfogyott a termékAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mate302_a (55) (Eladó)
Semleges
2013.04.22. 07:20:07
1738350572
Nem felelt meg a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem felelt meg, a termékAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
személyesre kérte,nem tudok csak postázást!!nem kelt el itt!!és nem is fog!!nem tettem vissza mert értelmetlen ez így..számlázás van vásárlás no.nem gond ,,szólt nem kéri..jó kör volt..ez is,,mind az ..ennyi..volt..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem kérte személyesen meg pár ft-ért nem tudok itt maradniAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kisatti75 (565) (Eladó)
Semleges
2012.08.28. 16:23:08
1627702979
Korrekt és minden a megbeszéltek szerint zajlott! Sajnos a termék nem volt megfelelő de mindenképpen pozitív az értékelés a vevőnek csak a rendszer nem engedi!!! +++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ligi_a_hu (2301) (Eladó)
Semleges
2011.10.13. 14:46:19
1481162228
A vevő elállt a vásárlási szándékától.Remélem azért engem pozitívvel értékel....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A lejárat előtti napon közölte,hogy magas a postaköltség,nem veszi át a terméket.A postai díjszabában közöltek alapján volt kiszámítva a díjszabás.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
folyamigeb (493) (Eladó)
Semleges
2011.08.29. 21:22:25
1473045645
minden rendben volt, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: magánban megbeszéltük, nem erre a készülékre volt szüksége a vevőnek.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
