praczuner (1067) 99.91%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1068 | 1779 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1075 | 1787 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1007 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajna nem volt jó a méret, de mint eladót, ajánlom mindenkinek!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
takuma1 (3606) (Eladó)
Semleges
2012.06.27. 22:33:02
1603379327
Mint kiderült a termék sérült volt. Korrektül állt a dolgokhoz. Ilyenkor rossz, hogy nem tudok pozitívat adni. Pozitív +++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Board123_a (64) (Eladó)
Semleges
2012.02.11. 18:55:45
1544301593
Minden a megbeszéltek alapján történt! Kedves, gyors vásárló! A termék hibás volt, ezért nem küldtem el a terméket!Csakis +++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék nem működött ezért nem történt meg a termék átadása!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció sajnos nem jött létre...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tesszesss (474) (Vevő)
Semleges
2011.04.06. 11:11:56
1447275818
Sajnálom!!!!De tényleg! A termék kellett volna! Eddig kellett volna várni:(Kórházból nem tudtam internetezni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tesszesss (474) (Vevő)
Semleges
2011.04.06. 11:11:39
1447275757
Sajnálom!!!!De tényleg! A termék kellett volna! Eddig kellett volna várni:(Kórházból nem tudtam internetezni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gellertne (78) (Eladó)
Semleges
2011.01.11. 11:54:33
1433836112
Sajnálom, hogy elégedetlen a vásárolt karkötővel, megnéztem, és nálam nincsen az elveszett kristály. Én biztos vagyok benne, hogy hibátlan volt az átadáskor, ami személyesen történt meg, így lehetőség lett volna a tüzetesebb szemrevételezésre. És mivel igen alacsony áron kelt el ez a karkötő, így azon semmi nem múlt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
