lencsowood (9161) 99.84%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 1 | 8 | 9139 | 19745 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 84 | 96 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 15 | 22 adásvétel |
| Összesen: | 1 | 8 | 9238 | 19863 adásvétel |
| Az eladóként kapott 10754 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Gyors ,segítőkész, kedves partner .Szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mivel nem jött létre én töröltem a rendelést, ezét semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Dupla leütés véletlenül.Az eladóval megbeszéltük a félreértést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Dupla leütés véletlenül.Az eladóval megbeszéltük a félreértést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Dupla leütés véletlenül.Az eladóval megbeszéltük a félreértést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos, nem müködött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Először is ugyanekkora meretet rendeltem a termékből akkor jó volt, most másodjára pedig kicsi lett. Volt helye másnál szerencsére úgyhogy nem lett belőle gond nem is jeleztem az eladónak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
martaforro (126) (Vevő)
Semleges
2024.01.06. 18:51:45
3341188997
Sajnos nem voltam elég körültekintő, nem néztem meg a mérteket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nen volt készleten a termék,a tranzakció nem jött létre.Korrekt, megbízható partner,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az adás-vétel nem jött össze, mire megvettem volna, már nem volt eladó. Csalódás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tivadar108 (257) (Vevő)
Semleges
2022.01.25. 11:42:08
3100880681
A kommunikáció és a gyorsaság remek volt! A termékek minősége nem túl jó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tivadar108 (257) (Vevő)
Semleges
2022.01.25. 11:41:45
3122666441
A kommunikáció és a gyorsaság remek volt! A termékek minősége nem túl jó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dancilynch (279) (Vevő)
Semleges
2021.11.12. 14:47:57
3105998702
Megérdeztem,hogy jó állapotak az újságok.Azt írta makulátlanokk. Újra megkérdeztem, azt írta, hogy megnézi, és ha nem azok, akkor nem kell megvenni. Gyűjteményeből ezek kellettek, egyébként megvolt mindhárom csak rossz állapotban. 2 újság amit küldött ok, de a harmadik rossz állapotban volt. Celluxszal volt odarasztva a borító és házilag tűzőgéppel összekötve és belírva is volt. Ha ezt közli, akkor csak 2-őt rendeltem volna. Van 2 rossz állapotú újság. pedig 2* kérdeztem rá az állapotra.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mgyurikaa (139) (Vevő)
Semleges
2021.11.11. 20:48:05
3100413311
Minden a legnagyobb rendben volt!A termék csúcs szuper!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem azt kaptam amit vártam, küldött egy gagyi nadrágot.nem vásárlok többet nála.
Másik fél: Egyértelmű kép,leírás,méretek,minden ami egy vásárláshoz kell.Kérdezhet,reklamálhat,mindent megoldunk.Ennek ellenére neki ez nem volt elég.Vásárlok ezrei meg vannak elégedve, ez a csgzi vagy csiga nem tudom nem.3 értékelés csigzi vevőnek,sokat elárul.Kiváló termék 72 db-ot elvitek, mindenki max. meg volt elégedve,csigzi vagy csiga nem.Vevők ezrei meg vannak elégedve,csak max.elégedett vevők csigzi nem,vajon hol a baj???Kért volna cserét,visszavásárlást ha nem felel meg a tökéletes termék,nem ő csak reklamál.Miért vannak ilyen destruktiv vaterások??miért nem értékelik a tökéletes terméket és kiszolgálást??Kommunikálni nem tud,idióta értékelést leadni igen.Miért nem küldte vissza??
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A felsőt nem találta ("a Vatera újra aktív aukcióként jelenítette meg a már nem meglévő terméket" - ezt másnak is mondta már pár éve),és többféle kompenzációt is korrektül felajánlott, ami kicsit bántott, hogy a terméknévnél ott volt, hogy MEGBÍZHATÓ eladó. Értékelésnél azt írta, hogy az üzlet létrejött.
Másik fél: Hát igen, 14000 eladott termék néhány negatív(olyanoktól akiknek semmi sem volt jó,de tényleg semmi) és 70 semleges,amik a vevők ABSZOLÚT MEGELÉGEDÉSÉVEL zárultak,tehát olyan NAGY TÚLZÁS a "megbízható eladó"???Néha valahogy vissza kerül 1-1 termék ami miatt ehhez hasonló esetek történnek szerencsére nagyon ritkán.A kompenzációra MINDIG nagy hangsúlyt fektetek mint most is.A nadrág mehetett volna ingyen szállítással(nem kellett) és bár 1 hét alatt nem találtam de később lett volna és ingyen postával el is küldtem volna a pulóvert is,ezért írtam, hogy az üzlet "létre jött"mert nem rajtam múlott és meg is történt volna maradéktalanul, ha HAGYJÁK.A pozitívval az eset korrekt befejezését jeleztem
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Retrolemezek (86) (Vevő)
Semleges
2019.07.14. 08:47:41
2783632019
Voltak problémák, ezért nem jött létre a vásárlás.
Másik fél: "voltak problémák" A hirdetésben egyértelmű képek és címek voltak a termékekről. Arról is, hogy mely termék fogyott el. Az elkelt termékek feltűnő lila kiemeléssel,az ELKELT szó így kiemelve. Minden egyértelmű világos volt. Az hogy a "kedves" vevő nem tud vagy nem akar olvasni az az én hibám???Vásárlás előtt kérdezett?Nem! A vásárlás után is csak akadékoskodott,okoskodott,kioktatott.Kompromisszum készség nem volt csak hőzöngés. Gratulálok.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Villámgyors megbízható, kommunikatív, kedves eladó, már sokszor vásároltam tőle, sose csalódtam! Köszönöm a szuper termékeket, minden tökéletes! még biztos találkozunk! csakis ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
emodikata (311) (Vevő)
Semleges
2018.11.01. 19:58:59
2676097448
adás-vétel nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
14726610.Leva47 (50) (Vevő)
Semleges
2018.06.03. 10:41:32
2619225629
Sajnos nem sikerült kifizetni a kért pénzt az eladónak pedig sokat várt. Talán majd legközelebb minden gyorsan megy és nem kell várnia.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
14726610.Leva47 (50) (Vevő)
Semleges
2018.06.03. 10:40:45
2619225623
Sajnos nem sikerült kifizetni a kért pénzt az eladónak pedig sokat várt. Talán majd legközelebb minden gyorsan megy és nem kell várnia.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korrekt, gyors eladó. kár, hogy nem lehet PayPal-al fizetni
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Időközben más megoldást találtam,de az eladóval megbeszéltük a részleteket. Nagyon készséges volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyonkedves eladó, de nemtudta elküldeni az árút mert hibás volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pdurrell (831) (Eladó)
Semleges
2017.06.06. 22:10:56
2483526530
Nem ez a kiadás kellett volna, de minden rendben volt, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem ez a kiadás kellett volna, de minden rendben volt, köszönöm.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megírtam hogy utalok,nem volt korrekt
Másik fél: A "kedves"vásárló 1 hónapja 03.13.-án rendelt.Azóta többször írtam neki,semmi.Nagy nehezen azt a választ sikerült két hét után odadobnia,hogy 03.28.-án utal.Nem baj gondoltam,mivel NÁLAM A VEVŐ AZ ELSŐ várok.Eltelt 5 nap semmi,újra írtam semmi.Na ezek után voltam olyan gonosz és nem vevő centrikus,hogy le mertem értékelni negatívra.Kérdem én hány évig kell várni arra,hogy valaki fizessen,ha már rendelt valamit.MIÉRT OLYAN JÓ MÁS IDEJÉVEL,PÉNZÉVEL,ENERGIÁJÁVAL SZÓRAKOZNI??? Miért olyan jó az ilyen embereknek semmibe venni más korrekt hozzá állását,munkáját???És ezek után még nekem kell magyarázkodnom az ilyen emberek alaptalan vádaskodása után??? Ismételten csak ABSZOLÚT NEGATÍV EZ A VEVŐ!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Loving001 (175) (Vevő)
Semleges
2016.12.21. 16:40:08
2410068383
Sajnos nem tudtam utalni, és átvenni a terméket. Az eladó kommunikatív és gyors. Régebben vásároltam már tőle, így ismerem, és mindenkinek szívből ajánlom +++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel rendben lezajlott, ugyanakkor a termékleírástól eltérően a póló nem 100 % pamut. Nekem így is megfelelő, de akadhat olyan vevő, akinek ez így nem megfelelő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel rendben lezajlott, ugyanakkor a termékleírástól eltérően a póló nem 100 % pamut. Nekem így is megfelelő, de akadhat olyan vevő, akinek ez így nem megfelelő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
komondoros (156) (Vevő)
Semleges
2016.03.07. 18:04:25
2211385778
Technikai okok miatt olyan termék került fel a rendszerbe amely már régebben elkelt. Az eladó igen korrekten tájékoztatott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék kicsinek bizonyult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A személyes találkozó az eredeti időpontban nem jött létre, a módosított időpont pedig nekem nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szilvianya11 (106) (Vevő)
Semleges
2015.10.26. 21:40:22
2135035517
A kabát fazonjával és méretévek voltak gondok, telefonon megbeszéltük. Az adás-vétel nem jött létre! De az eladó végtelen rugalmas, korrekt, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szamy0506 (206) (Vevő)
Semleges
2015.10.19. 13:04:52
2141487440
Köszönöm a megértést!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sheila89_a (73) (Vevő)
Semleges
2015.09.14. 19:59:20
2117441816
Eladó szerint a Vatera újra aktiv aukcióként jelenitette meg a már nem meglévő terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
magic888am (3939) (Eladó)
Semleges
2015.09.08. 09:50:23
2118136562
A vevő figyelmetlen volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos nem kaptam meg az utalási adatokat, hiába írtam emailt is ! alkalomra kellett volna az ing, én időben kerestem , de nem jött válasz ! így mostmár tárgytalan, mert nem érkezne meg az alkalomra. !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sodapop550 (936) (Vevő)
Semleges
2015.06.14. 20:38:34
2080817540
Az eladó teljesen korrekt, kommunikatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
HasiAndi26 (48) (Vevő)
Semleges
2015.01.25. 08:54:49
2024436284
A negativ értékelést elfogadom a stilust nem ha jol olvasom értékelést akkor maga sem tökeletes majd ha az lesz akkor irjon ilyen hangnemben nem több tizezer forintrol volt szo szerintem bizom benne nem kenyerre kellet volna
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos készlethiány miatt elállt az eladó az üzlettől de erről korrekten és gyorsan, az átutalás előtt tájékoztatott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos készlethiány miatt elállt az eladó az üzlettől de erről korrekten és gyorsan, az átutalás előtt tájékoztatott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
matyas957 (163) (Vevő)
Semleges
2014.12.29. 17:52:15
2017063667
a személyes átvétel nem jött össze eltévesztettem a címet,
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék a leírásnak megfelelt, de mivel az eladó magasabb postai költséget számolt fel és minősíthetetlen modorú volt ezzel kapcsolatban így nem tudom pozitívra értékelni az adásvételt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
HIldi75_a (207) (Vevő)
Semleges
2014.10.26. 09:56:14
1997278190
Telefonon ütöttem le, de mivel nem frissült a képernyő így még egyszer rányomtam. Így végül 2-szer vásároltam meg a terméket. Mikor észleltem jeleztem az eladónak, aki a vatera csapattal fel is vette a kapcsolatot. Semleges ezért az értékelés...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hunormagor84 (23) (Vevő)
Semleges
2014.07.10. 19:36:33
1921425740
Nem sikerült időpontot egyeztetni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sencimary (187) (Vevő)
Semleges
2014.06.19. 12:23:59
1912134746
Az első használatnál elszakadt a táska, nem kaptam vissza az árát, mivel kicsúsztam az 1 hét garanciából.A semleges az Eladó hozzáállása miatt jár, miszerint eddig másnál semmi baja nem volt a táskának, a vásárlók sokmindennel bepróbálkoznak, hogy visszakapják a pénzüket, a táska normál használattól nem megy tönkre. Én meg nem adom el a becsületem 2600 Ft- ért...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem lett jó a méret .Eladó nagyon segítőkész és gyors csak pozitív a hozzáállása.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó tiszteletlenül viselkedett, amint én jeleztem, hogy visszaküldeném a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Téves leütés után a dolgot megbeszéltük.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vásárlói kérdésekre adott válaszok
Összegyűjtöttünk az eladó legfrissebb válaszaiból véletlenszerűen néhányat, amiket a terméklapon feltett vásárlói kérdésekre adott. Így a vásárlást megelőzően több információ áll rendelkezésedre ahhoz, hogy alaposabban megismerhesd az eladót!
lencsowood (9161) 99.84%
2026.06.15. 08:24:35
lencsowood (9161) 99.84%
2026.06.15. 08:24:24
lencsowood (9161) 99.84%
2026.05.03. 18:44:41
lencsowood (9161) 99.84%
2026.04.29. 18:09:03
lencsowood (9161) 99.84%
2026.04.29. 07:48:52
