Mikonyhank989 (754) 98.46%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 766 | 1690 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 33 | 44 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 12 | 17 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 811 | 1751 adásvétel |
| Az eladóként kapott 862 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A mozsár sok árnyalattal sötétebb, mint kiválasztott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon sajnálom, hogy a terméket utánvéttel nem kaphattuk meg. Jó ideje folyamatosan vásárolok (Dulovics Edit) a Mi Konyhánkból, illetve cégem a Pannon Natessex Kft is. Soha nem volt probléma, nagyon érdekes, hogy nem adták fel utánvéttel a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
T72Sergio (126) (Vevő)
Semleges
2023.12.14. 20:40:09
3336407153
Vásárlási limit miatt nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt volt a partner
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék külseje és mérete nem felel meg a leírásnak és feltöltött képnek, a gyártó változtatott amiről az eladó nem tud sajnos így nem azt kaptam amit kerestem?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elálltam a vásárlástól, amire az eladó egy udvarias hangnemű, kulturált tudomásul vétellel reagált.
K
Ezt nagyon pozitív reakciónak tartom.
Másik fél: Kedves 1cicerke!
Köszönjük az értékelést, reméljük, hamarosan szüksége lesz valamire termékeink közül, és vásárlóink között köszönthetjük!:)
Üdv!
Mikonyhank
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Készlethiány miatt meghiúsult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Soosistvan63 (3) (Vevő)
Semleges
2022.09.08. 19:24:51
3189650111
nem értékelem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsoleszka40 (119) (Vevő)
Semleges
2022.09.05. 16:12:54
3196929578
A hirdetésben utánvéttel volt a szállitás de utána előre utalásra akarták változtatni ezért eláltam a vásárslástótól. Nem korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárlást az eladó javaslatára elhalasztottuk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Személyes átvételre nem volt lehetőség.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nem volt arra tekintettel, hogy a számlázási cím eltért a szállítási címtől, ezért a számlázási címre érkezett a csomag.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vackorka75 (123) (Vevő)
Semleges
2022.01.09. 10:56:24
3111860597
nem érte el a vásárlásom a minimum postázási összeget ezért nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem vagyok elégedett, de a negatív értékelést nem egyszerű adni. Nem azt küldték amit rendeltem, a tévedés természetesen nekem került pénzbe. Kapcsolatot nem kerestem velük,nem akkora az összeg, amúgy is ha vissza postázom, drágább a posta, mint a termék.Időm és kedvem sincs az ilyesmire.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rebekasara (125) (Vevő)
Semleges
2021.08.22. 22:41:34
3070965620
Sajnos a termék minősége nem megfeleleő, esik szét,már most.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minősíthetetlen olcsó árut küldött.. drágább volt a postaköltség, mint az áru értéke.. soha többet nem veszek tőle semmit.. nem ajánlom... nálam rohadtul negatív...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Semlegesre értékelt, mert 2 x ütöttem le a terméket.. nyilván.. véletlen mivel több terméket vettem nem csak tőle.. De azonnal utaltam a vételárat. Soha többet a büdös életben nem veszek tőle semmit. Ha ezért semlegest.. ad. 1500.-Ft-ról beszélünk. kifizettem, még nem jött meg a termék. Ilyen értékeléssel menjen a sunyiba. Ha nem fizettem volna, ha nem keresem.. ha nem vagyok kommunikatív értem.. De azért, mert 2x ütöttem le a terméket!!! Ki kérem magamnak. Most először és utoljára.. soha többet
Másik fél: Kedves Magdi!
Két rendelése közül az egyik nem valósult meg, nekünk ezt muszáj jeleznünk egy semleges/negatív értékeléssel, amiben leírjuk, hogy nem történt adás-vétel. Ön nem jelezte felénk, hogy szeretné az egyik rendelését lemondani, ezt pusztán kikövetkeztetni tudtuk. Továbbá nem várta meg a visszaigazolásunkat, pedig a szállítási feltételek között szerepel, hogy a rendelés minimum értéke 2.000 Ft, amibe a szállítási költség nem beleszámolandó. A szállítási feltételeknél lehet tájékozódni a szállítás költségeiről is. Számunkra kiemelten fontos ügyfeleink elégedettsége és bizalma, mi igyekeztünk, hogy Ön is elégedett vásárlónk legyen, sajnáljuk, hogy nem sikerült. Üdv! Mikonyhank
Kisnagyember111 (5) (Vevő)
Semleges
2021.04.24. 16:22:04
3035305967
Más fizetési opciót választottam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tomricstamer (584) (Vevő)
Semleges
2021.01.06. 11:48:43
2988139049
Mivel több árut vásároltam, az eladó kérte, hogy egyben adjam le a rendelést a "Kosárba teszem" funkcióval, és igy törli az addigi rendeléseket. Ezt megtettem, most pedig látom, hogy semleges értékelést adott?! Nem korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tomricstamer (584) (Vevő)
Semleges
2021.01.06. 11:47:39
2988139046
Mivel több árut vásároltam, az eladó kérte, hogy egyben adjam le a rendelést a "Kosárba teszem" funkcióval, és igy törli az addigi rendeléseket. Ezt megtettem, most pedig látom, hogy semleges értékelést adott?! Nem korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csalogany3 (11) (Vevő)
Semleges
2020.12.03. 21:59:05
2981024300
Email elakadás miatt a vásárlás nem jött létre. A kommunikáció helyreálltakor az eladó az eltelt idő miatt kérte, hogy újra rendeljem meg, amit megtettem. (Ő sajnos lezárta negatív értékeléssel)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elnéztem a méretet, de nagyon korrekt volt az eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.akorosmezey (35) (Vevő)
Semleges
2020.09.07. 10:12:08
2922611171
Az adásvétel nem jött létre, mert nem tudták megmondani, hogy az áru egyáltalán raktáron van-e, nekem pedig gyorsabban kellett volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Tipikus magyar átverés. Paradicsomra alkalmas gagyi darálót "húsdarálónak" adnak el, sem a kép sem a leírás nem azonos a megküldött árúval.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes árut kaptam príma, nagyon gondos, precíz csomagolásban - ez tetszett. Ami nem tetszett: - a leütéstől 11, az utalástól számított 10 nap múlva érkezett meg az áru, - az eladó nem arra a postapontra küldte, amit a Vaterán, a megrendeléskor bejelöltem, a város másik végén lévő benzinkútra postázta számomra érthetetlen módon, ezt pedig előre nem kommunikálta, - az utalás után két nappal kifogásolható hangvételű levélben tájékoztatott, hogy addig nem küldi a terméket, amíg nem utalok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termékek tökéletesek, de az ügyfélszolgálatnak még bőven van mit fejlődnie! Kétszer, három nap eltéréssel is telefonáltam, mire megtudtam, hogy kb. mikor (rendelés és fizetés után 10 nappal) érkezik a csomagom, ugyanis nem küldtek ki előre semmilyen tájékoztatót! Annyit írhattak volna, hogy sok a rendelésük, ezért növekszik a kiszállítási idő, de ezt sem tették meg. Az ügyfélszolgálatos hölgy legalább segítőkész és kedves volt. :) Lényeg hogy ma megjött a csomag, és örömködés van. Köszönöm! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termékek tökéletesek, de az ügyfélszolgálatnak még bőven van mit fejlődnie! Kétszer, három nap eltéréssel is telefonáltam, mire megtudtam, hogy kb. mikor (rendelés és fizetés után 10 nappal) érkezik a csomagom, ugyanis nem küldtek ki előre semmilyen tájékoztatót! Annyit írhattak volna, hogy sok a rendelésük, ezért növekszik a kiszállítási idő, de ezt sem tették meg. Az ügyfélszolgálatos hölgy legalább segítőkész és kedves volt. :) Lényeg hogy ma megjött a csomag, és örömködés van. Köszönöm! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termékek tökéletesek, de az ügyfélszolgálatnak még bőven van mit fejlődnie! Kétszer, három nap eltéréssel is telefonáltam, mire megtudtam, hogy kb. mikor (rendelés és fizetés után 10 nappal) érkezik a csomagom, ugyanis nem küldtek ki előre semmilyen tájékoztatót! Annyit írhattak volna, hogy sok a rendelésük, ezért növekszik a kiszállítási idő, de ezt sem tették meg. Az ügyfélszolgálatos hölgy legalább segítőkész és kedves volt. :) Lényeg hogy ma megjött a csomag, és örömködés van. Köszönöm! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.laszloka84 (115) (Vevő)
Semleges
2020.04.16. 20:02:00
2901542348
Elfogyott a termék az eladó korrekt volt!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.adrienn418 (380) (Vevő)
Semleges
2020.03.29. 07:26:48
2746173167
jelentős késedelemmel, a leírásban szereplő utánvét ellenére utalással, az utalás után még a szállítási költség előre utalásával is, de megjött a termék
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Krisztina58 (172) (Vevő)
Semleges
2020.01.20. 09:12:15
2854731845
A szűrő tökéletes! Kár, hogy az előzetes kérdéseim egyikére sem kaptam több héten keresztül választ! Megküzdöttem a csomagért. Telefonon kellett felhívnom, mert a megrendelésem a Spam mappába került, de amikor ide feljött, akkor sem látta, hogy van egy teljesítetlen rendelése? A csomagról nem kaptam infót, pedig a Posta mail-t is küld, ha feladnak nekem valamit.A ragszámot el kellett kérnem..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Krisztina58 (172) (Vevő)
Semleges
2020.01.20. 09:10:47
2854731860
Megküzdöttem a csomagért. Telefonon kellett felhívnom, mert a megrendelésem a Spam mappába került, de amikor ide feljött, akkor sem látta, hogy van egy teljesítetlen rendelése? A csomagról nem kaptam infót, pedig a Posta mail-t is küld, ha feladnak nekem valamit.A ragszámot el kellett kérnem..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Krisztina58 (172) (Vevő)
Semleges
2020.01.20. 09:10:07
2854731869
Megküzdöttem a csomagért. Telefonon kellett felhívnom, mert a megrendelésem a Spam mappába került, de amikor ide feljött, akkor sem látta, hogy van egy teljesítetlen rendelése? A csomagról nem kaptam infót, pedig a Posta mail-t is küld, ha feladnak nekem valamit.A ragszámot el kellett kérnem..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Krisztina58 (172) (Vevő)
Semleges
2020.01.20. 09:09:02
2854731875
Nagyon gyenge anyagból van, könnyen deformálódik, nem sokáig fogom tudni használni. A tisztítást így nem tudom, hogyan fogja bírni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.az adás vétel nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.az adás-vétel nem jött létre a fent leírt okokból
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.az adás-vétel meghiúsult
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rendeltem néhány terméket az eladótól, írtam neki e-mailt, válaszra sem méltatott, olyan számlára nem utalok pénzt, ahol így bánnak a megrendelővel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Érdektelenség és kommunikáció hiánya miatt az adás-vétel meghiúsult
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó az emailekre nem reagált. A csomagot postán maradó csomagként kértem, ennek ellenére házhoz hozták.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Klotzneeva (28) (Vevő)
Semleges
2019.12.12. 07:40:20
2843202815
Sajnos előre utalás után csak kb. 1.5 hét után kaptam meg az árut.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A várt terméket megkaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.smirecross (372) (Vevő)
Semleges
2019.08.22. 17:38:57
2794829435
Az eladó nem küldte el a terméket.Így nem tudtam megvásárolni.kb 3-4 hétig vártam.Tovább nem várok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kicsit késve, de megkaptuk a megrendelt árut.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.