Afika11 (105) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(105 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(105 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 105 124 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 109 128 adásvétel
Az eladóként kapott 30 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2011.01.03.
Utolsó belépés: 2013.05.13. 21:35
Inaktív!
2 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Szandyka222 (10) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.03.19. 09:16:45

Termékkód

1532548826

minden rendben volt az eladóval csak sajna a posta kicsit gondott okozott ami nem az ő hibája!!!csakis++++++++ kedves és jól lehet vele kommunikálni!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

VICA42_2009 (80) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.01.20. 19:50:03

Termékkód

1522497731

Adásvétel nem jött létre.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos az én hibámból nemjőtt létre az adásvétel találtam egy foltot a polon és így nem adtam oda korrektség miatt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

rityike (1128) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.08.25. 00:09:56

Termékkód

1469396461

Előre megbeszéltük,hogy ha nem lesz jó a kabát vissza adom a pénzt.Nagyon kedves és vissza térő vásárlóm,ezért természetesen szívesen máskor is.Nagyon sajnálom,hogy így alakult és bízom benne,hogy még számtalanszor "találkozunk"!Várlak vissza és köszönöm az eddigi bizalmat!!!Csak is jót tudok írni róla,maximálisan korrekt és megbízható teszveszes!!!!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Petra0125 (220) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.08.03. 21:41:11

Termékkód

1466470203

Én hibáztam, a nacin volt egy folt amit csak később vettem észre és nem jött ki ezért inkább visszamondtam az üzletet.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Én hibáztam, a nadrágon volt egy folt amit csak később vetten észe és így nem akartam elküldeni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.