SootersFoto (802) 99.26%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 807 | 869 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 64 | 67 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 877 | 942 adásvétel |
| Az eladóként kapott 888 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
beaglebuba (15) (Vevő)
Semleges
2012.08.11. 16:49:08
1442315631
Nem jött létre a vásárlás, nem rendeltem meg a megadott időben. Ezért semleges a véleményem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
esthajnal7 (1221) (Vevő)
Semleges
2012.07.25. 12:50:59
1442667679
Elég gyatra volt a képek minősége, több helyen is hiányzott a kép széle.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tudtam felvenni az eladóval a kapcsolatot, így az üzlet nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem vettem igénybe, mert a személyes átvételért is fizetni kellett volna
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tizedes76 (211) (Vevő)
Semleges
2012.01.08. 18:16:34
1448734932
Az adásvétel az én hibámból nem jött létre. Leütés után kedvezőbb ajánlatot találtam. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Végül nem került sor a szolgáltatás megvételére különböző külső tényezők miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.szilagyigina (16) (Vevő)
Semleges
2011.10.25. 08:49:55
1448713118
Tranzakció nem történt meg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.macskuszka959 (62) (Vevő)
Semleges
2011.10.16. 10:08:57
1451736741
nem volt olyan termék, ami kellett volna, mert időközben elfogyott
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sajnos a kép minősége és a lényeg levágása miatt a képek nekem nagyon nem tetszettek.... :-(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hát.. bizadalmam az volt...... amíg nem néztem végig az elkészített képeket..... :-(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
czukorfalat (11) (Vevő)
Semleges
2011.09.06. 20:16:10
1449587058
nem valósult meg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A minősége nem volt a leírásnak megfelelő.....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sanos nem jött létra az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nagyildi87 (20) (Vevő)
Semleges
2011.07.18. 08:28:05
1449379934
Sajnos lemaradtam a határidőről.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.vighpeter (261) (Vevő)
Semleges
2011.07.05. 21:32:55
1449242597
Végre rájöttem, hogy működik a rendszer, rengeteg képet feltöltöttem, erre kidobott. Elnézésüket kérem, nincs lelki erőm még egyszer nekilátni :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.fvercsi76 (239) (Vevő)
Semleges
2011.07.05. 20:14:37
1449569452
Nem kaptam válasz a kérdéseimre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jött létre az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
misihummer (45) (Vevő)
Semleges
2011.07.05. 10:52:40
1448915497
Sajnos kicsúsztunk az időből :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Lyndinette20 (195) (Vevő)
Semleges
2011.06.27. 22:09:13
1448214711
Sajnos az adás-vétel nem történt meg. Többszöri próbálkozás ellenére nem sikerült feltöltenem a képeket. Eleinte kaptam emailben segítséget, később már ez is elmaradt. Így elálltam a vételtől :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Töltögettem fel a képeket,amikor volt rá időm.Már kb 300 db-ot kiválogattam,amikor letörölték időtullépés miatt a feltöltötteket.Mégegyszer nem fogok hozzá.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyongyi123 (245) (Vevő)
Semleges
2011.06.25. 19:13:58
1448158773
A tranzakció lezárult sok zökkenővel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
20559807.ndtmt (2) (Vevő)
Semleges
2011.06.25. 18:44:36
1442380017
asdsasaddsaasda
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem sikerült eljuttatni sehogy sem a képeket,próbáltam postai úton,állítólag nem kapták meg,e-mail-en pedig nem sikerült feltöltenem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rajnazsuzsi (95) (Vevő)
Semleges
2011.06.21. 23:18:42
1442569831
Ket csomagot rendeltem de csak egy keprol kaptam posztert.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cibulka613 (46) (Vevő)
Semleges
2011.06.03. 15:51:44
1448817540
A hirdetésből kimaradt, hogy felár ellenében kérhető a digitális képkorrekció, az ezzel kapcsolatban írt emailemre, pedig nem válaszolt az eladó. Kifizettem a felárat és megkaptam a képeket végül, bár én jobb minőséget vártam volna egy ilyen komoly cégtől és elvártam volna, hogy reagáljanak megkeresésemre, az üzlet végül összejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az árral volt probléma, mert azt ígérte, hogy jelentős kedvezmény, miközben 100 Ft eltéréssel publikus ajánlata is volt a weblapján
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nincs különösebb észrevételem
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megrendeléstől számítva egy-két napon belül átvehető volt a csomag ++++ Sajnos a képek minősége nem volt számomra megfelelő. Fakó színek, vékony fotópapír.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnalom, hogy nem jött létre a tranzakcio, de nem kaptam megfelelö tajékoztatast és nem tudtam hogyan hasznaljam fel a kupont. Az eredmény: normal bolti aron rendeltem képeket és se posztert, se fényképalbumot nem kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dorcingo_v (24) (Vevő)
Semleges
2011.05.11. 14:03:34
1448537267
A megrendelésnél nem lehetett kiválasztani a csomagot, bár én a megjegyzésbe beleírtam, de a kollégájuk figyelmét elkerülte, így csak a képeket kaptam meg. Reklamációm után elküldték ugyan az ajánlathoz tartozó posztert és az albumot, de ismét transzferköltséget számoltak fel. Így szinte annyiba került, mintha személyesen hívattam volna elő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A netes feltöltéskor nem találtam a teszveszes ajánlat lehetőségét. A telefont nem vették fel, nem tudtam segítséget kérni. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem volt gond, csak nem gyűjtöttem össze időben a képeket amiket elő kellett volna hívni, ezért nem jött létre a tranzakció
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szilagyianett (321) (Vevő)
Semleges
2011.05.07. 16:03:54
1442332317
Sajnos előre fel nem tüntetett plusz költségek miatt nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
maryka234 (163) (Vevő)
Semleges
2011.05.02. 08:04:42
1448330416
A Vaterás engedményt nem tudtam érvényesíteni, nem találtam utalást a megrendelés feltöltésekor arra, hogyan tudom ezt megtenni, így az akciós, de nem Varerás feltételeknek megfelelően (magasabb árat) fizettem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárlás nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó elküldött hogy itt nincsen fotó kiadás plusz a két csomag helyett csak egyet adott oda és másnap is vissza kellett mennem érte!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mezriczky (190) (Vevő)
Semleges
2011.04.26. 21:09:08
1448611426
Leütés után sajnos nem kaptunk semmilyen segítséget, útmutatót a vásárláshoz emailben (pedig ígérték), így nem tudtunk élni vele.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A képek nagyon jó minőségűek. Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bodrogiedit (8) (Vevő)
Semleges
2011.04.20. 22:21:55
1448329321
A szállítási költséggel volt egy kis gondom, mert felszámítottak annak ellenére, hogy azt mondták 4999 felett nem számítanak fel (még ha 2 részletben adom le a rendelést).
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Villámgyorsan elkészültek a képek, az ajándék is abszolút megfelelt a beígértnek, DE! a képek minőségével egyáltalán nem vagyok megelégedve, nagyon sok jóval sötétebb lett, némelyik meg világosabb, mintha "fényt kapott volna", világítanak az arcok, a világos ruhák. Sajnálom, mert így jópárat újra elő kell hívatnom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár a fényképek gyönyörűek lettek, a gyorsaságukkal is maximálisan elégedett vagyok, viszont a miniposzternél hiába írtam bele a megjegyzésbe, hogy melyikeket kérem, nem foglalkoztak vele. Nem értem miért van megjegyzés rovat, ha nem veszik figyelembe a beleírtakat. Sajnos az email-ben küldött reklamációmra pedig nem is reagáltak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tigriscsikos (94) (Vevő)
Semleges
2011.04.13. 14:52:11
1442530375
Semlegeset adok, mert az üzlet létrejött. DE NEM KAPTAM SZÉP KÉPEKET!!! Levágtak belőle, átméretezték (pedig az eredeti méret alapján kértem az előhívást), továbbá az előhívott képek színei borzalmasak (hol túl sötét, hol pedig olyan világos, hogy részletek nem látszanak!!!), pöttyösek/szemcsések a képek, így teljesen élvezhetetlen!!! Pénzkidobás volt, CSALÓDTAM! :((((((
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
avocado007 (15) (Vevő)
Semleges
2011.04.11. 11:52:51
1448533880
A paratlan ajanlat -50% 100 db kepert 10x13, ami 2500 Ft/-ert hirdettek. A weboldalukon 1,900Ft ugyanez, mi ebben a Paratlan ajanlat?? Es ha 4,000Ft-os rendeles, ami a weboldal szerint, ha Sooter's-nel veszem at ingyenes, az atvetelnel raszamlaztak 299Ft-t....ami azt jelenti, hogy barhol veszem at, ha 4,000Ft alatt koltok, rajon 299Ft. Igy a "paratlan ajanlat" 2,800 Ft-ba kerult....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Semleges, mert létrejött az üzlet. DE NAGYON POCSÉK KÉPEKET KAPTAM, levágtak belőle, a színek borzalmasak, pöttyösek/szemcsések a képek, és elég rossz minőségű papírfotóra készült. Az album kicsi, egy 4x100-as tételnél elvárható lenne az A4-es méretű album! NEM VAGYOK MEGELÉGEDVE, TÖBBET NEM RENDELEK TŐLÜK. LEGSZÍVESEBBEN NEGATÍVOT ADNÉK! "Olcsó húsnak híg a leve"-sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudom mit csináltam rosszul de mire a csomag ideért 4200-ft-ba került!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Brumimacika (71) (Vevő)
Semleges
2011.04.04. 22:34:54
1448919669
Minden a legnagyobb rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Még nem töltöttem föl a képeimet előhívásra.Remélem működni fog,mert pl. a komáromi boltnál jártam,és ott semmit sem tudtak erről,sőt talán már nem is tartoznak a Sooters-hez.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
BViviencsajos (95) (Vevő)
Semleges
2011.03.31. 11:37:35
1449411631
Az átvételnél voltak problémák csomagcsere miatt, de hamar korrigálva lett a tévedés !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem értettem,hogy tudnánk elküldeni a képet az előhívatáshoz4
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
