zedudi (9) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Azért adom ezt az értékelést mert első adásvétele alkalmával nem megfelelő hangnemben kioktat.paragrafusokra hagyatkozik amit olvasott a szabályzatban,viszont a termékleírást az nem tudja értelmezni,szívem szerint negatívot adtam volna!!!
Másik fél: Mindig megadtam a kellő tiszteletet, mivel én nem ismerem önt, és ezért reális esély van arra, hogy ön egy értékes tagja a társadalomnak, (ezen kívű így illendő.). Személy szerint én önnél vettem észre az ellentetjét (letegez, "GYENGÉBBEK kedvéért" emlegetése)! Azzal dobálózik, "külömben(!) meg nem jó ha olyan ember okoskodik akinek ez az első vásárlása", ill. "Ha nem akarnám nem adnám át és még csak bajom sem lenne belőle", de bízom benne, hogy ezek csak hirtelen felindulásból fakadtak. A paragrafusok emlegetéséről meg annyit, hogy a törvény(ill. szabályzat), az törvény(ill. szabályzat), ha az első vásárásom, ha a századik.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
