cimil (249) 98.82% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 251 | 312 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 258 | 319 adásvétel |
| Az eladóként kapott 127 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
bubus216 (901) (Eladó)
Semleges
2020.02.03. 18:15:39
2857249259
Ne haragudj, nem várok tovább .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egy jelentkezés volt utána semmi sem történt .Sajnos a nadrág gumipántjai használhatatlanok, annyira ki vannak már nyúlva. Abból a szempontból nem gond, hogy levágtam, és újat varrtam rá, viszont a termék leírásában erről egy szó sincs, így nem érzem teljesen korrektnek a tájékoztatást.
Egyébként a csomagolással, gyors lebonyolítással, és az eladó kommunikációjával semmi probléma nem volt.
Másik fél: Ha a vevő olyan problémát talál,ami elkerülte a figyelmem és erről fotót is küld,akkor a vételárat a termék visszaküldése nélkül visszautalom!!!Ez eddig 2 szer fordult elő,Én is ember vagyok,tévedhetek,bár nem láttam rajt hibát,ha látom,értelemszerűen feltüntetem,nem célom becsapni senkit.Nem az értékeléséből kellene megtudnom hetekkel később,hogy gond volt a termékkel.Mert mindent meg lehet beszélni,mindenre van megoldás.De ehhez 2 ember kell,sajnos,ha nem közli a gondját,segiteni sem tudok.Ha jelzi a hibát,visszautalom a pénzt és a termékre sem tartok igényt,mert első a vevő!Nem tartom korrektnek az eljárását!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás vétel megtörtént, de mintha a föld nyelte volna el....
Másik fél: Elnyelt a föld?Te normális vagy?a leütés után 10 perccel a számládra tettem a pénzt.És te el is küldted,igaz,többszöri felszólitásra!Több,mint 1 hétig leveleztünk.Megirtam,h megkaptam és+értékeltelek.Mit kellett volna még utána csinálnom?Folyamatosan irni neked az élettörténetemet?Szerintem Nálad valami nincs rendben!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Őszintén nem értem mért írtad ki"Hibátlan állapotban!!!"mert a csizma talpa hibás,több helyen is.De akárhogy köszönöm.............
Másik fél: Azért irtam ki,mert hibátlan,új csizmát kaptál!!!A terméklapon ott voltak a fotók.a talpról is!!!Köszönöm,hogy értékeltél,anélkül,hogy ezt megemlitetted volna Nekem!!!Ha mégsem kérted,visszavettem volna,nem kell más hitelét rontani.....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
