cimil (249) 98.82% felhasználó összefoglaló oldala

98.82% pozitív visszajelzés
(251 Felhasználó adta)
98.82% pozitív visszajelzés
(251 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 251 312 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 3 3 adásvétel
0 0 258 319 adásvétel
Az eladóként kapott 127 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Öreglak
Regisztráció dátuma: 2010.06.05.
Utolsó belépés: 2021.05.05. 22:32
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

bubus216 (901) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2020.02.03. 18:15:39

Termékkód

2857249259

Ne haragudj, nem várok tovább .

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egy jelentkezés volt utána semmi sem történt .
Felhasználó

Levgabi (320) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.10.03. 15:55:19

Termékkód

1795197371

Sajnos a nadrág gumipántjai használhatatlanok, annyira ki vannak már nyúlva. Abból a szempontból nem gond, hogy levágtam, és újat varrtam rá, viszont a termék leírásában erről egy szó sincs, így nem érzem teljesen korrektnek a tájékoztatást. Egyébként a csomagolással, gyors lebonyolítással, és az eladó kommunikációjával semmi probléma nem volt.
Másik fél: Ha a vevő olyan problémát talál,ami elkerülte a figyelmem és erről fotót is küld,akkor a vételárat a termék visszaküldése nélkül visszautalom!!!Ez eddig 2 szer fordult elő,Én is ember vagyok,tévedhetek,bár nem láttam rajt hibát,ha látom,értelemszerűen feltüntetem,nem célom becsapni senkit.Nem az értékeléséből kellene megtudnom hetekkel később,hogy gond volt a termékkel.Mert mindent meg lehet beszélni,mindenre van megoldás.De ehhez 2 ember kell,sajnos,ha nem közli a gondját,segiteni sem tudok.Ha jelzi a hibát,visszautalom a pénzt és a termékre sem tartok igényt,mert első a vevő!Nem tartom korrektnek az eljárását!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

sanmano (108) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.06.23. 22:25:54

Termékkód

1747167647

Az adás vétel megtörtént, de mintha a föld nyelte volna el....
Másik fél: Elnyelt a föld?Te normális vagy?a leütés után 10 perccel a számládra tettem a pénzt.És te el is küldted,igaz,többszöri felszólitásra!Több,mint 1 hétig leveleztünk.Megirtam,h megkaptam és+értékeltelek.Mit kellett volna még utána csinálnom?Folyamatosan irni neked az élettörténetemet?Szerintem Nálad valami nincs rendben!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

erikdodi (41) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.02.28. 15:49:18

Termékkód

1545486617

Őszintén nem értem mért írtad ki"Hibátlan állapotban!!!"mert a csizma talpa hibás,több helyen is.De akárhogy köszönöm.............
Másik fél: Azért irtam ki,mert hibátlan,új csizmát kaptál!!!A terméklapon ott voltak a fotók.a talpról is!!!Köszönöm,hogy értékeltél,anélkül,hogy ezt megemlitetted volna Nekem!!!Ha mégsem kérted,visszavettem volna,nem kell más hitelét rontani.....

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.