2voyager (381) 99.48% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 383 | 498 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 392 | 507 adásvétel |
| Az eladóként kapott 295 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sokat kellett várni a termékre. Ajándékba szántam, az utolsó pillanatban jött meg hiába utaltam rögtön, a megrendeléskor. A rendelés után 5 nappal hívtam az eladót (mivel semmi nem történt) aki elmondta, hogy sok a munkája de még aznap feladja. 2 nap múlva jött értesítés a feladásról. A termék szép, de csak akkor rendelj, ha van időd kivárni a szállítást:-).
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nettuska79 (20) (Vevő)
Semleges
2015.07.01. 07:53:12
2077470674
Azért adtam semleges értékelést, mert sajnos a terméket az eladó nem találta, így nem tudtam megvásárolni. Erről időközben tájékoztatott emailben, de azt már nem olvastam, mert addigra odaértem a személyes átvételre. Egy másik terméket viszont meg tudtam vásárolni, így nem "potyára" mentem oda, az az adásvétel pozitív értékelést kapott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
8141660.kokopapa3 (-3) (Vevő)
Semleges
2014.05.21. 14:19:49
1890247598
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt Partner! Figyelmetlenségből vettem meg a terméket. Az eladónak jeleztem, hogy mi történt, Ő korrektül tudomásul vette a figyelmetlenségemet. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Fogalmam sincs miert
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az árút elnyertem de az átvételnél derült ki számomra,hogy a bronzból készült szobrocska gipszből készült. A tárolási körülményeim ennek az anyagnak nem ideálisak ezért az eladóval megegyezve elálltam a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A hírdetésben nem volt szó arról, hogy több mint a fele játékot a korlátozás miatt már nem lehet elindítani - ez lényeges információ lett volna, ha ezt tudom, nem veszem meg a CD-t. A CD-n csak az áll, hogy "A játékok funkció és idő korlátozással vannak ellátva", ami nem vonatkozik a beindításra. Egyébként, gyors és pontos volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
