kaptand (745) 99.21%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 749 | 962 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 28 | 28 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 6 | 17 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 783 | 1007 adásvétel |
| Az eladóként kapott 272 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A vevő emailra alig akart válaszolni is. Később már hiába írtam neki,semmi válasz nem érkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.elsoker01 (17) (Eladó)
Semleges
2023.08.10. 12:29:59
3306420206
A jelzett okokból nem jöhetett létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék idő közben megsérült a tárolásakor.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csiasaci (478) (Eladó)
Semleges
2021.02.02. 07:48:21
2997176855
Nem felelt meg a termék az elvárásoknak.
Másik fél: A termék nem az elvárásoknak nem felelt meg, hanem fel volt púposodva. Ez egy akkunál azt jelenti, hogy cellazárlatos, vagyis bármikor túlmelegedhet, akár robbanhat is. Az eladó azt nyilatkozta, hogy ettől még jó, de a telefon (Nokia 6230) hátlapját sem lehetett visszarakni az akku behelyezése után.
Az összeget visszautalta a számlámra.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
TextorPc (375) (Eladó)
Semleges
2019.08.05. 21:06:34
2781987158
Régóta hírdettem és nem találtam meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Régóta hírdettem és nem találtam meg.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
laptopalkatreszek (6708) (Eladó)
Semleges
2016.11.02. 08:27:18
2334979013
Alsó házat
vásárolt laptophoz, a leírásban semmilyen egyéb alkatrész nem szerepelt mint tartozék.
Megkapta, ezután felhívott hogy neki csak a hangszóró kellett volna, és az nincs
benne. Felajánlottam neki hogy visszaadom a pénzét, mivel nincs hangszóróm. Erre érdemben nem reagált, csak hetekkel később sunyin értékelt. Én jóindulatból semlegest adok.
Másik fél: Az eladó ezek szerint nem az eladni kívánt termékről csatolt képet, mivel a terméklapon szereplő képen volt hangszóró a burkolati elemben. Ennek hiánya nem szerepelt a leírásban, igaz ezek után már javította. A termék ára 2000 HUF volt + 1000 HUF a posta. Felajánlotta, hogy visszavásárolja és visszafizeti az árát. Ezt ahogy ő is mondta, én fizetem az oda-vissza postát, magyarul 2000 HUF-ot kidobtam volna a semmire és ezzel szerinte ő KORREKT lett volna! Vásároltam már tőle, elég érdekes a hozzáállása, nem ismeri be ha hibázik, csak ugyanazt hajtogatja folyamatosan... szóval nem ajánlom és én is befejeztem a vele való bármiféle adásvételt. További szép napot!
achilles209_v (55) (Eladó)
Semleges
2015.05.06. 10:53:10
2066081150
Nem volt semmi gond. Ajánlom a vevőt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Közös megegyezés alapján elálltunk az adásvételtől.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Viktoria345 (126) (Eladó)
Semleges
2015.04.27. 12:56:14
2062553315
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Örültem. Üdv.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mobilehomebp (4688) (Eladó)
Semleges
2015.02.06. 11:42:08
2001862652
Készlethiány miatt nem tudtuk teljesíteni a megrendelést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: készlethiányAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Amúgy maximálisan pozitív!
Másik fél: nem volt kompatibilis.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gopckft (2255) (Eladó)
Semleges
2014.08.20. 09:48:27
1936127177
Nem volt kompatibilis.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem lettek kompatibilisek,az eladó korrekt volt!
Másik fél: egyéb okok miatt nem jött létre..
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
POZITÍV! Bár a notebook szállítás közben meghibásodott, mindvégig nagyon korrekt módon járt el. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A notebook szállítás közben meghibásodott.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fereva064 (289) (Eladó)
Semleges
2013.08.22. 16:04:26
1764998543
A szín nem felet meg .Annak ellenére licitál rá, hogy meg kérdezte volna milyen szín van még meg.Csak is személyes át adáskor,derült ki ,volt egy plusz utam de még elnézést sem kért .Ami nekem pénzbe került .
Másik fél: Az aukció egy fekete telefonról szólt (képek és terméklap szerint). Bár a leírásban benne volt, hogy van egy piros is, de akkor azt külön aukcióba kellett volna felrakni! Miután megláttam és közöltem, hogy "Bocs, de ezt nem kérném", az eladó átváltott egy barátságtalan stílusra. Az, hogy a tömegközlekedés neki pénzbe került... az én autóm sem levegővel megy.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nicksa713 (17) (Eladó)
Semleges
2013.08.13. 18:05:55
1788552209
Még a rendelés napján megkaptam a pénzt kommunikatív volt!
Másik fél: Megkérdeztem az eladót, hogy miért semleges az értékelés, erre közölte, hogy többe került a feladás, mint amennyit fizettem (485 volt a feladás, de én a terméklapon szereplő 800-at fizettem), valamint kaptam egy headset-et, ami nem szerepelt a leírásban (persze ez nem volt a csomagban). Ennek így semmi értelme!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pappivett (12) (Eladó)
Semleges
2013.06.17. 15:14:44
1758546194
minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
handyshop (2610) (Eladó)
Semleges
2013.03.10. 12:45:13
1711422674
Ideiglenes készlethiány miatt nem jött létre az adásvétel.
Másik fél: nem volt raktáron..
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
4909686.Pretorian13_a (-1) (Eladó)
Semleges
2013.03.04. 09:45:11
1717913960
Sajnos a termék már nincs meg mert máshól elket. A nyertest ajánlom mindenkinek nagyon jó vaterás POZITÍV
Másik fél: 1 Ft-os termékre licitáltam, gondolom nem érte el a végső ár a kívánt összeget. A "Sajnos a termék nincs meg mert máshol elkelt." ellent mondd a vatera szabályzatának, ráadásul rögtön felkerült ugyanaz a termék minimál árral.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hyppolit09 (15) (Vevő)
Semleges
2012.09.14. 21:00:06
1628073341
A megadott telefonszám nem volt valós.nem tudtam beszélni vele.igy nem utalok.
Másik fél: ez nem igaz, elég gyenge kifogás... egyébként is e-mail-ben írta egy párszor, hogy mikor fog fizetni!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos leütés után vettem észre, hogy a navi hibás. Korrekt eladó.
Másik fél: máskor végig kellene olvasni az adatlapot és persze a címsorban is benne volt, hogy hibás!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
joga943 (14393) (Eladó)
Semleges
2012.03.14. 10:56:48
1554256889
Nem jött létre.
Másik fél: nem volt készleten...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
én hibámbol nem jött létre az üzlet,mert összekevertem a 6300 val.Ezt már leirtam és elnézést kértem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nagykata56_a (347) (Eladó)
Semleges
2011.09.29. 16:03:26
1477662360
nem enged pozitívat adni:( nagyon megértő,az én hibámbol nem jött létre mert rosszul adtam meg 1 adatot:( elnézést kérek!! sajnálom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csakfery_t (593) (Vevő)
Semleges
2011.09.14. 09:52:16
1470084640
Figyelmetlenségemnek ez volt az ára.Megjegyzem, hogy a T. Eladó sem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sensini_a (10) (Eladó)
Semleges
2011.09.13. 12:58:24
1470423353
Sajnos az adás-vétel nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1162972.87atis (182) (Vevő)
Semleges
2011.08.30. 18:07:28
1471737145
Az eladó önhibáján kívül nem jött létre az üzlet,de felajánlott helyette egy másik lehetőséget csak sajnos nekem nem felelt meg.Egyébként korrekt eladó!Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a vétel meghiúsult mert, egy számomra fontos tulajdonsággal nem rendelkezett a készülék. Az eladó korrekt, becsületes módon állt hozzá a problémához. Mindenkinek ajánlom. ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom,hogy nem működött a gombja, egyébként korrektül járt el. Szerintem illett volna a visszapostázási díjat is átutalni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1306279.Hamilton23 (2) (Eladó)
Semleges
2011.04.17. 11:08:11
1449182414
Nem jött létre adásvétel
Másik fél: Nem egy korrekt dolog másnak eladni, csak mert többet ajánlanak érte.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
