Mimo-M6 (210) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(210 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(210 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 210 263 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 214 267 adásvétel
Az eladóként kapott 132 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Komárom
Regisztráció dátuma: 2010.06.16.
Utolsó belépés: 2019.08.09. 18:36
Inaktív!
7 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

martonNiki89 (392) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2016.07.04. 10:37:47

Termékkód

2263687898

Sajnos méretprobléma miatt általam nem jött létre az adás vétel. Az eladó kedves, segítőkész.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

rekusk01 (17) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2016.05.09. 15:14:08

Termékkód

2223391610

Rendben ment minden, annyi hogy nekem kellett felhívnom az eladót, mert az első levére nem reagált.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

etuci70 (13) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2016.04.09. 11:32:39

Termékkód

2208412553

Igaz,hogy 2XL volt feltüntetve a címkén de a valóságban csak kb:L méretnek megfelelő.Sőt az eladó 50-es nagyságnak írta ami tényleg megvezető.Inkább úgy kellet volna,hogy a beleírt méretnél kicsit kisebb vagy kb: 44-es méretnek megfelelő.Minőségben és színben,fazonban tökéletes.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

lionka22 (1) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.08.16. 09:10:18

Termékkód

1932522143

kommunikációs hiba !( Nem volt internet elérhetősége) Fontos lett volna számomra hogy ,az árut megkapjam öt nap alatt, ezért elsőbbségi ajánlottal kértem, aminek meg kellett volna érkeznie de csak 8 nap múlva kaptam meg. Kínos volt számomra mert szülinapi ajándéknak szántam :(( Nagy csalódás volt a szállítás. Az eladó a különbözetet elsőbbségi, és az ajánlott között visszaküldte, ez korrekt volt!
Másik fél: Amennyiben valakit szorít az idő, úgy vásárlás előtt érdemes érdeklődni a pontos szállítási határidőről. Ebben a esetben, szokásomtól eltérően és tőlem kívülálló okok miatt, pár nap csúszással adtam fel a terméket. A megbeszéltek szerint a csomagot elsőbbségivel postáztam, úgy hogy annak a költségét visszaadtam. Ennél többet nem tudtam tenni.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.