gondane1 (158) 95.4% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 166 | 226 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 13 | 14 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 8 | 9 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 187 | 249 adásvétel |
| Az eladóként kapott 142 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
kurillasandor (153) (Vevő)
Semleges
2013.09.27. 17:36:50
1779048824
ettől az eladótól már vettem árút és az sajnos selejtnek bizonyult,semmi kárpótlást nem kaptam és ezért a második tranzakciót nem vállaltam,így semlegesre értékeltem a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bencebarbar (7) (Vevő)
Semleges
2013.08.18. 15:39:23
1774421372
Hibás volt a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
..........
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nagyon kedves volt, de sajnos a termék hibás volt és nem volt feltüntetve
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,megértő,kompromisszum-kész eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cicucska (1928) (Eladó)
Semleges
2013.06.10. 00:34:46
1726245707
A vevő mégsem kérte az árut.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő mégsem kérte az árut.nanett085 (93) (Eladó)
Semleges
2013.05.16. 10:28:16
1711611851
A vétel nem jött össze. A vevő elállt a vásárlástól, meggondolta magát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zolcsizozi (456) (Eladó)
Semleges
2013.05.08. 11:41:25
1728133367
A "vasarlo" licital, majd irok neki mailt az utalasi adatokkal, erre minden valasz reakcio nelkul lezar egy semlegessel. Igen inkorrekt eljaras, egyaltalan minek licital az ilyen? Latom amr massal is nem egyszer eljatszotta ezt. Szivem szerint negativat adnek, nem semlegest......
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
petraboldi (1717) (Eladó)
Semleges
2013.05.02. 06:45:38
1723464062
A vevő már többször vásárolt vagyis licitált de még egyszer nem kérte a terméket és nem fizetett! Most sem jött létre az adásvétel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció sajnos nem jött létre,de ennek ellenére egy nagyon kedves vásárló ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom! De negatívat érdemelne! Képtelenség,hogy 50ft-os árúért én telefonálgassak rá. A telefon többe volt mint a lánc!!!!! Többet nem szeretnék üzletet kötni vele!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
petraboldi (1717) (Eladó)
Semleges
2013.03.22. 09:10:12
1711676102
Sajnálom de március 2-án megnyerted a terméket és még a mai napig nem érkezett a pénz a számlára,pedig egy hete azt beszéltük,hogy hétfőn utalsz. Tovább nem tudok várni,újra meghirdetem a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem ilyet kerestek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
............
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezettAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
