pakevabooks (988) 95.83% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1033 | 2886 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 50 | 70 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 45 | 96 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1128 | 3052 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1249 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
lovascsaj25 (56) (Vevő)
Semleges
2012.07.02. 18:52:27
1439194859
Az áru megérkezett....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel nem jött létre,bár semmilyen kontakt sem az eladóval..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.brigitte11 (104) (Vevő)
Semleges
2012.03.12. 17:28:46
1444181512
nem ajánlom senkinek se
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Adasvetel nem jott letre, mert nem valaszolt a megkeresesemre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kétszeri próbálkozásra sem sikerült személyes találkozót megvalósítani.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pasztor_agnes (1) (Vevő)
Semleges
2011.09.30. 07:47:39
1260662856
Sajnálatos módon nem tartottam igényt a könyvre..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem sikerült találkoznunk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem sikerült találkoznunk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos nem tudtunk időpontot egyeztetni. :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.5831434.folyekonymosopor_t (108) (Vevő)
Semleges
2011.07.04. 11:24:30
1442267091
Az adásvétel nem jött létre az eladó hibájából, kapcsolatba lépni szinte lehetetlen volt. Én megértem a családi problémákat, de ebben az esetben is elvárható lenne egy levél a vevőknek, hogy nem tudja teljesíteni a megrendeléseket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.5831434.folyekonymosopor_t (108) (Vevő)
Semleges
2011.07.04. 11:24:04
1442267088
Az adásvétel nem jött létre az eladó hibájából, kapcsolatba lépni szinte lehetetlen volt. Én megértem a családi problémákat, de ebben az esetben is elvárható lenne egy levél a vevőknek, hogy nem tudja teljesíteni a megrendeléseket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.5831434.folyekonymosopor_t (108) (Vevő)
Semleges
2011.07.04. 11:23:38
1442267084
Az adásvétel nem jött létre az eladó hibájából, kapcsolatba lépni szinte lehetetlen volt. Én megértem a családi problémákat, de ebben az esetben is elvárható lenne egy levél a vevőknek, hogy nem tudja teljesíteni a megrendeléseket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nnnnnnnnnnnnnnnnn
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bbbbbbbbbbbbbbbbbb
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos két hónapja várok a könyvre, eddig ígéretet kaptam, most azonban nem kapok választ az e-mailemre sem.A másik könyvet rendben megkaptam, az eladó kedvesen kommunikált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
visszamondtam a könyvet uagyanazon okok miatt,mint amit már megírtam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
visszamondtam az árut,mert a személyes átvétel pontos paraméterei csak leütés után derültek ki.a postát meg a negatív visszajelzések miatt nem mertem bevállalni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
trefanszilvia (185) (Vevő)
Semleges
2011.03.28. 13:28:10
1438055624
Megérkezett köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
micimacko07 (233) (Vevő)
Semleges
2011.03.24. 20:40:31
1437010096
Végre megérkeztek a könyvek három hónap után. Csak türelmeseknek ajánlom. A termék amúgy tökéletes.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem vettem meg az árut mert megkaptuk közben ajándékba.Nagyon megértő és toleráns volt az eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Konyvvel minden rendben volt, bar kesve kaptam meg adminisztracios hianyossagok miatt, mintha kisse tul lennenek terhelve. Tovabbi rendelesek pedig a mai napig nem erkeztek meg, hiaba a rendszeres ratelefonalas.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Banka1229 (459) (Vevő)
Semleges
2011.03.08. 13:16:47
1434624117
Heteket, pontosan 5 hetet vártam a könyvekre. Rengeteg e-mailt írtam, telefonáltam, mire végre megkaptam a könyveket, de én legalább megkaptam. Én biztos nem fogok többet tőle rendelni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Banka1229 (459) (Vevő)
Semleges
2011.03.08. 13:16:22
1434307067
Heteket, pontosan 5 hetet vártam a könyvekre. Rengeteg e-mailt írtam, telefonáltam, mire végre megkaptam a könyveket, de én legalább megkaptam. Én biztos nem fogok többet tőle rendelni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Banka1229 (459) (Vevő)
Semleges
2011.03.08. 13:15:59
1434307061
Heteket, pontosan 5 hetet vártam a könyvekre. Rengeteg e-mailt írtam, telefonáltam, mire végre megkaptam a könyveket, de én legalább megkaptam. Én biztos nem fogok többet tőle rendelni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket a fizetéstől számított 1 hónapon belül kaptam meg. ami jó állapotú.
A könyv megvétele után -amikor a pénz már át volt utalva- kétszer küldtem nekik emailt és a másodikra 1 hét után jött válasz.Az eladót többször kerestem a nap bármely szakában telefonon, hogy miért nem küldi a könyvet, elérhetetlen volt. Ez számomra egy kicsit furcsa dolog volt.
Másik fél: Sajnálom, hogy csalódást okoztam a csúszással. Az utóbbi időben családi gondjaim adódtak, ami tudom, hogy nem mentség, de nekem mindennél fontosabb! Immáron újult erővel a legjobb árakkal és a megszokott pontossággal várom régi és új vásárlóimat!!!!
Annak azért örülök, hogy a termékkel elégedett voltál.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsuzsimuzsee (162) (Vevő)
Semleges
2011.03.07. 09:40:26
1439195648
Több mint egy hónapot vártam a könyvre, pedig a vásárlás után pár nappal elutaltam a vételárat. Egyáltalán nem jelezte, hogy nem lenne készleten a könyv. Egyszer félretájékoztattak, hogy fel lett adva. Miután kértem a ragszámot nem is válaszolt, vagy csak megkésve, hogy nem érti miért nem kaptam meg. Ezek után két héttel kiderült, hogy nem is lett feladva a csomag.Sajnálom, de nem voltam megelégedve.
Másik fél: Sajnálom, hogy csalódást okoztam a csúszással. Az utóbbi időben családi gondjaim adódtak, ami tudom, hogy nem mentség, de nekem mindennél fontosabb! Immáron újult erővel a legjobb árakkal és a megszokott pontossággal várom régi és új vásárlóimat!!!!
Annak azért örülök, hogy a termékkel elégedett voltál.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket 2 hét késéssel kaptam meg, és akkor is az én figyelmeztetésem után.
Másik fél: Sajnálom, hogy csalódást okoztam a csúszással. Az utóbbi időben családi gondjaim adódtak, ami tudom, hogy nem mentség, de nekem mindennél fontosabb! Immáron újult erővel, a legjobb árakkal és a megszokott pontossággal várom régi és új vásárlóimat!!!!
Annak azért örülök, hogy a termékkel elégedett voltál.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Soulhunters (239) (Vevő)
Semleges
2011.03.04. 20:16:58
1442267094
Többször kellett e-mailben keresnem, volt olyan e-mail is,amit állítólag nem kaptak meg, holott a visszajelzés visszajött, hogy elolvasták. Majd mikor végre valahára elértem a 2 mobilszám közül az egyiken, egy férfivel beszéltem s a háttérben egy hölgy csúnyán beszélve kiabált be a telóba, hog mit képzelek én magamról. Magát az eladót nem ajánlom senkinek sem, kivéve ha nagyon jó idegrendszerrel rendelkezik vki és nem sürgős neki az áru. A temék egyébként kifogástalan állapotban van. Köszönöm!
Másik fél: Sajnálom, hogy csalódást okoztam a csúszással. Az utóbbi időben családi gondjaim adódtak, ami tudom, hogy nem mentség, de nekem mindennél fontosabb! Az állítólag szó használatát pedig kikérem magamnak, nem szoktam kitalálni dolgokat, veled pedig szerintem senki nem beszélt csúnyán. Én sem ajánllak másoknak, mert megvártad az én pozitívomat és csak utána mertél semlegest adni! Nem is minősítem ezt a hozzáállást, etikátlan!Annak azért örülök, hogy a termékkel elégedett voltál.
Immáron újult erővel és a megszokott pontossággal várom régi és új vásárlóimat!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1 hónap után érkezett meg a könyv, többszöri rákérdezés után. Volt mindenféle válasz: hibásan érkezett visszaküldte, még nem érkezett meg, lábműtét volt. Ezek vagy igazak, vagy nem, nem tudom. Végülis megérkezett a termék, a könyv alján a lapokon fekete folttal,de legalább itt van. Csak nagyon türelmeseknek ajánlom!
Másik fél: Kettőnk közül szerintem TE vagy a hazug, mert a könyveim minőségére nagyon is odafigyelek, ezért is kaptad meg csúszással, a hibátlan példányt!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Olyan terméket kínált eladásra, ami nincs még a tulajdonában. Nem felelt meg az a verzió, hogy csak akkor utalok, amikor már beszerezte a könyvet. Biztos vevő lettem volna az árura, de nem szeretnék úgy utalni, hogy 2 hétig nála áll a pénzem, és abból veszi meg a könyvet, amit utána elküld nekem.
Másik fél: A vásárló leütötte a terméket, majd ezt követően közölte velem, hogy írjam meg ha postára adtam a
könyveket és ezután elutalja az árukat, vagy esetleg ha már nálam vannak. Miután feketén-fehéren fel
van tüntetve a saját oldalamon, hogy a könyvek nincsenek nálam, (hiszen több ezer db-os
könyvkészletről van szó) és utalás után rendelem meg a terméket nem értem miért értetlenkedett,
megvásárlás után döntött úgy, hogy a feltételeim nem elfogadhatóak, ezért az adás-vétel meghiúsult.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Olyan terméket kínált eladásra, ami nincs még a tulajdonában. Nem felelt meg az a verzió, hogy csak akkor utalok, amikor már beszerezte a könyvet. Biztos vevő lettem volna az árura, de nem szeretnék úgy utalni, hogy 2 hétig nála áll a pénzem, és abból veszi meg a könyvet, amit utána elküld nekem.
Másik fél: A vásárló leütötte a terméket, majd ezt követően közölte velem, hogy írjam meg ha postára adtam a
könyveket és ezután elutalja az árukat, vagy esetleg ha már nálam vannak. Miután feketén-fehéren fel
van tüntetve a saját oldalamon, hogy a könyvek nincsenek nálam, (hiszen több ezer db-os
könyvkészletről van szó) és utalás után rendelem meg a terméket nem értem miért értetlenkedett,
megvásárlás után döntött úgy, hogy a feltételeim nem elfogadhatóak, ezért az adás-vétel meghiúsult.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Olyan terméket kínált eladásra, ami nincs még a tulajdonában. Nem felelt meg az a verzió, hogy csak akkor utalok, amikor már beszerezte a könyvet. Biztos vevő lettem volna az árura, de nem szeretnék úgy utalni, hogy 2 hétig nála áll a pénzem, és abból veszi meg a könyvet, amit utána elküld nekem.
Másik fél: A vásárló leütötte a terméket, majd ezt követően közölte velem, hogy írjam meg ha postára adtam a
könyveket és ezután elutalja az árukat, vagy esetleg ha már nálam vannak. Miután feketén-fehéren fel
van tüntetve a saját oldalamon, hogy a könyvek nincsenek nálam, (hiszen több ezer db-os
könyvkészletről van szó) és utalás után rendelem meg a terméket nem értem miért értetlenkedett,
megvásárlás után döntött úgy, hogy a feltételeim nem elfogadhatóak, ezért az adás-vétel meghiúsult.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsuzska-27 (48) (Vevő)
Semleges
2011.02.14. 19:10:32
1439195596
A csomag rendben megérkezett. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
arendasdavid (10) (Vevő)
Semleges
2011.02.10. 13:14:16
1437075830
Termék megérkezett, de az eladó nem fordított kellő figyelmességet a csomagolásra, így sérülten kaptam meg a könyvet (ketté törték, most úgy néz ki mintha a kutya megrágta volna!). Csalódtam.
Másik fél: Minden termékemet légpárnás borítékban adok fel!!!!
Ennél körültekintőbb nem tudom hogy lehetnék???!!! Talán neked kellett volna annak lenned, mikor a láthatóan kettétört csomagot átvetted a postástól....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékre két honapot kellett várnom, hogy megérkezzen többszöri email és telefonálás után. Elöször, egy honap után rossz az elado könyvet küldött, majd még egy honap kellett, hogy megkapjam a vásárolt könyvet. Fájdalomdijként az elado felajánlotta, hogy megtarthatom a tévesen megküldött könyvet.Kedves gesztus.
Másik fél: SORRY!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nyunyesz88 (143) (Vevő)
Semleges
2011.02.08. 08:11:27
1436168628
Ugyan a könyvet megkaptam, némi hazudozással tarkítva!
Többet biztosan nem rendelek! Köszönöm
Másik fél: Sajnos ő pont egy olyan vásárló, akit nem nagyon kívánok senkinek.Ő akar szabályokat szabni, és
egyáltalán nem kompromisszumképes.Mivel gondok voltak, hívtam, de sikertelenül, sms-t írtam
sikertelenül, e-mailt írtam, semmi válasz, és utána elküldött az anyukámba, hogy nem jelentkezek.És
amikor elmondtam, hogy hányszor kerestem, azt írta az értékelésbe, hogy hazug vagyok.Nálam tuti a
fekete lista.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem jött létre a kapcsolat, nem válaszolt a megkeresésemre.
Másik fél: Hazudik!Erre sajnos bármennyire is nem lenne szabad, de csak ezt tudom írni.Nem csak, hogy válaszoltam, 3x el is vittem a könyvét csütörtökönként, egyszer sem jött el. Majd minden alkalommal írtam 1-1 e-mailt, hogy nem tudom miért nem jött, de következő héten ismét ott lesz a könyve.Negyedszerre pedig azt kértem tőle e-mail-ben, hogyha nem kéri a könyvet az sem baj, csak mondjon valamit, mert értékelnem kellene,hiszen a vásárlása óta eltelt egy hónap.Erre sem válaszolt természetesen, ezért Január 24.-én adtam neki egy semlegest!Neki ezek után Február 6.-án eszébe jutott, hogy nem jött velem létre a kapcsolat, mert én nem reagáltam a megkeresésre???.Szerintem ez nagyon nem életszerű!:):):):)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csicsipipi (132) (Vevő)
Semleges
2011.02.06. 08:46:12
1434624090
Késve kaptam meg a könyvet,igaz, hogy az eladó arra hivatkozik, hogy minden le van írva a saját oldalán, de mivel leveleztünk róla megírhatta volna a kifizetés előtt, hogy nem fogom megkapni időben.Ettől függetlenül a könyvek, a csomagolás jó és az eladó kedves.
Másik fél: Sajnálom, hogy csalódást okoztam a csúszással. Az utóbbi időben családi gondjaim adódtak, ami tudom, hogy nem mentség, de nekem mindennél fontosabb! Immáron újult erővel a legjobb árakkal és a megszokott pontossággal várom régi és új vásárlóimat!!!!
Annak azért örülök, hogy a termékkel elégedett voltál.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csicsipipi (132) (Vevő)
Semleges
2011.01.27. 15:38:46
1433709782
Nagyon kedves udvarias eladó, de fizetés előtt nem szólt , hogy nem kapom meg azonnal a könyveket így lekéstem egy szülinapot.2 héten belül zajlott le a szállítás.
Másik fél: A termékleírásomnál mind a 460 db könyvnél szerepel a következő szöveg : "Hozzáadva 2010-08-02 14:26
Nagyon szépen kérek mindenkit, hogy mielőtt megvásárolja a termékemet, azelőtt feltétlen olvassa el a saját oldalamat! Köszönöm szépen!"(Dátum szerint, ugye nem most írtam oda.)A saját oldalamon viszont szerepel, hogy nem tudok azonnal postázni.Ha körültekintő lenne a vevő, és megnézné mit vesz, milyen feltételekkel, akkor talán elégedettebbek lennénk mindketten!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Végre megérkezett a termék! Köszi
Másik fél: Sajnálom, hogy csalódást okoztam a csúszással. Az utóbbi időben családi gondjaim adódtak, ami tudom, hogy nem mentség, de nekem mindennél fontosabb! Immáron újult erővel a legjobb árakkal és a megszokott pontossággal várom régi és új vásárlóimat!!!!
Annak azért örülök, hogy a termékkel elégedett voltál.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Végre megérkezett a termék. Köszi
Másik fél: Sajnálom, hogy csalódást okoztam a csúszással. Az utóbbi időben családi gondjaim adódtak, ami tudom, hogy nem mentség, de nekem mindennél fontosabb! Immáron újult erővel a legjobb árakkal és a megszokott pontossággal várom régi és új vásárlóimat!!!!
Annak azért örülök, hogy a termékkel elégedett voltál.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, de kicsit lassan érkezett meg a terméke! Azért köszönöm!
Másik fél: Sajnálom, hogy csalódást okoztam a csúszással. Az utóbbi időben családi gondjaim adódtak, ami tudom, hogy nem mentség, de nekem mindennél fontosabb! Immáron újult erővel a legjobb árakkal és a megszokott pontossággal várom régi és új vásárlóimat!!!!
Annak azért örülök, hogy a termékkel elégedett voltál.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szabonejutka (228) (Vevő)
Semleges
2011.01.25. 20:13:36
1368380075
Az eladó az aukció lezárása után arról tájékoztatott, hogy még akkor fogja valahonnan a licitált könyvet megrendelni, s majd megérkezése után postázni. A leírásban erről nem tájékoztatta a licitálót, hogy emiatt jelentősen elhúzódik az adás-vétel.
Másik fél: Kicsit érdekes, hogy erre az én semleges értékelésem után jött rá a "kedves" vevő!Szóval....a saját oldalamon fel van tüntetve, hogy a könyvek nem nálam vannak, ezért a postázási idő 2 hét.Számlaszám adott volt, tájékoztató jellegű levelet kapott, mégsem utalta el a vételárat több hétig.Nekem ebből egyértelmű, hogy nem kéri a könyvet, bár én ennek ellenére mégis rákérdeztem, csak nem méltóztatott nekem válaszolni.Úgy gondolom, én nagyon jószívű voltam, hogy nem negatívot adtam, hiszen azt érdemelt volna, mert heccből leütni egy terméket nem éppen vicces dolog.De most, hogy még @fej is, fekete listára tettem!Így többet velem viccelődni nem fog tudni!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szirmocska288 (211) (Vevő)
Semleges
2011.01.24. 23:41:40
1351548709
Ugyan az adásvételt nem tudtuk nyélbe ütni ettől függetlenül ++++++++ segítőkész és kapcsolattartó ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A megbeszélt időpontban nem vette fel a telefont, így nem tudtunk találkozni.
Másik fél: Érdekes,mert az értékelők között rengeteg van olyan,aki akkor,aznap, ott átvette! Akinek véletlenül
nem veszem fel,azt visszahívom, pláne csütörtöki napon,mert bár nem nézi ki belőlem az "okos"
vevő,de gondolok arra,hogy esetleg a személyes találkozó miatt kerestek. És az apropó még a
dolgokban,hogy nem egy telefonszámom van!Az adott helyen ott voltam, akkor amikorra megbeszéltük,a
könyvei ott voltak, csak éppen ő felejtett el eljönni.De utána egy boccsal is beértem volna!Adhattam
volna negatívot is,mivel semmit nem kurjantott,hogy miért nem jön,és igényt tart-e még egyáltalán a
könyvekre.De nem bántom, hiszen látszik, hogy tapasztalt TeszVeszes, ap1ap1(1)!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A megbeszélt időpontban nem vette fel a telefont, így nem tudtunk találkozni.
Másik fél: Érdekes,mert az értékelők között rengeteg van olyan,aki akkor,aznap, ott átvette!
Akinek véletlenül nem veszem fel,azt visszahívom, pláne csütörtöki napon,mert bár nem nézi ki belőlem az "okos" vevő,de gondolok arra,hogy esetleg a személyes találkozó miatt kerestek.
És az apropó még a dolgokban,hogy nem egy telefonszámom van!Az adott helyen ott voltam, akkor amikorra megbeszéltük,a könyvei ott voltak, csak éppen ő felejtett el eljönni.De utána egy boccsal is beértem volna!Adhattam volna negatívot is,mivel semmit nem kurjantott,hogy miért nem jön,és igényt tart-e még egyáltalán a könyvekre.De nem bántom, hiszen látszik, hogy tapasztalt TeszVeszes, ap1ap1(1)!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves eladó, de a termék nagyon rossz állapotú volt, pedig újként lett feltüntetve. Ajándéknak használhatatlan volt.
Másik fél: Nagyon rossz nem lehetett semmiképpen!Azért volt újnak meghirdetve, mert az is volt!Mellesleg, ha hibás is volt a könyv, csak írni kellett volna, és kicserélem.Mással is volt már, hogy olyan hibája volt a könyvnek, amit én nem vettem észre, és mindig megoldottuk.Ennek az értékelésnek véletlenül nem az az oka, mert nem voltam hajlandó átvállalni a postaköltséget?????
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
