freec1c1 (158) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 157 | 162 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 10 | 10 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 167 | 172 adásvétel |
| Az eladóként kapott 91 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
enigmatom (121) (Vevő)
Semleges
2015.05.12. 05:53:33
2069229512
Sajnos nincs mit értékelni, talán csak az eladó gyorsaságát és őszinte vallomását, hogy a terméket már eladta máshol. A következtetést mindeki vonja le maga a történetből.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
magyarlacko (133) (Vevő)
Semleges
2012.12.23. 10:16:55
1677456767
A készülék sajnos meghibásodott az átvétel előtt, így nem jött létre az üzlet. Ettől függetlenül partnerem csak pozitívat érdemel. Gyors, rugalmas, kommunikatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos a termék érintkezési hibás volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, segítőkész és megértő eladó! Ajánlom mindenkinek! Sajnos önhibámon kívül nem tudtam átvenni a terméket. Ennek ellenére maximális értékelés!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pozitív vélemény, de sajnos az üzlet nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Azt hiszem a szállítással voltak gondok.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A Vevő kifizette az árut,elküldtem neki. Alkatrésznek árult terméket vett a tisztelt Vevő,kevesebb mint harmad áron.Ő úgy gondolta,hogy a termék nem felel meg az igényeinek.Visszaküldte a terméket,visszautaltam az árat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kockasfulunyul (196) (Eladó)
Semleges
2012.08.27. 09:37:05
1628547065
Kommunikatív vásárló, sajnos nem olvasta el figyelmesen, hogy mire licitál, de ettől eltekintve ajánlom, mert végül is mindenki hibázhat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
andriscsavo89 (57) (Vevő)
Semleges
2012.02.07. 12:05:39
1467474640
jajajajajajajajajajaja ....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kicsit takarítani kellett a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DZoltan (1126) (Eladó)
Semleges
2011.06.06. 22:38:56
1458282728
Kedves vevő lenne... ajánlom, de máskor előbb a méretek aztán a licit!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kedves "meglepetés" lett volna de a méret nem felel meg. :)Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
