szajkszi (33) 100% felhasználó összefoglaló oldala
100% pozitív visszajelzés
(33 Felhasználó adta)
Lakhely: Veresegyház
Regisztráció dátuma: 2010.06.27.
Utolsó belépés: 2022.01.20. 11:26
Inaktív!
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
Ön 1 terméket ütött le és 4-et kért, ez bár + a jutalék tekintetében, de erre külön kár kitérni, ezt nem kértem. Nem ért oda Húsvétra: én az utalást követően rögtön postáztam, a posta 3 nap alatt nem ért oda ajánlva - erről megint nem tehetek, ha elsőbbségi küldeményt beszélünk meg, akkor úgy küldöm! Valóban volt némi differencia a levél díjában, de nem 150 Ft, hanem 50 Ft - kis grammok, mérleg precizitás..., a bábok viszont szívvel-lélekkel készültek, és gondos, aprólékos munkával!!! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
