szajkszi (33) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(33 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(33 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 33 34 adásvétel
Semleges: 1 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 34 35 adásvétel
Lakhely: Veresegyház
Regisztráció dátuma: 2010.06.27.
Utolsó belépés: 2022.01.20. 11:26
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

csimszim (59) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.06.07. 09:04:47

Termékkód

1730745143

Ön 1 terméket ütött le és 4-et kért, ez bár + a jutalék tekintetében, de erre külön kár kitérni, ezt nem kértem. Nem ért oda Húsvétra: én az utalást követően rögtön postáztam, a posta 3 nap alatt nem ért oda ajánlva - erről megint nem tehetek, ha elsőbbségi küldeményt beszélünk meg, akkor úgy küldöm! Valóban volt némi differencia a levél díjában, de nem 150 Ft, hanem 50 Ft - kis grammok, mérleg precizitás..., a bábok viszont szívvel-lélekkel készültek, és gondos, aprólékos munkával!!! Köszönöm!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.