TechInfocomp (116) 88.16%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 134 | 141 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 23 | 28 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 18 | 28 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 175 | 197 adásvétel |
| Az eladóként kapott 165 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
scattman_a (47) (Vevő)
Semleges
2011.09.10. 10:45:15
1451108917
3 féle videoton rádiót rendeltem, hármat küldött de az egyik nem az volt amit leütöttem. Azt írta hogy orvosolja a hibát, 4 hónappal ezelőtt... Azért nem negatív mert nem nagy összegről (2000FT) beszélünk. Részemről kizárt dolog a vele való későbbi üzletelés lehetősége.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak azért nem negatív, mert megkaptam a terméket. A megbeszéltekhez képest, jóval később kaptam meg, (kb. három hét alatt), nem a megadott címre, (ami plusz szállítási költségeket okozott), nem minden tartozék volt mellékelve. Az áru minőségét kifogásoló kérdésemre egyáltalán nem reagál, körülbelül egy hónapja. Mindenkinek azt javaslom, hogy előbb olvassa el az értékeléseket, aztán döntsön a vásárlásról.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.DoktorVinyl (186) (Vevő)
Semleges
2011.08.21. 08:09:23
1461000349
inaktív státusza valószínűleg nem véletlen...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.DoktorVinyl (186) (Vevő)
Semleges
2011.08.01. 16:45:30
1460996607
Elolvasva az eladónak a termék leütése óta eltelt időszakban beérkező értékeléseit megingott a bizalmam: több olyan vélemény is olvasható itt, miszerint nem küldte el a vásárolt terméket, melyet a vevő előre kifizetett. Az eladó a PayPal fizetéstől számomra érthetetlen módon elzárkózott, az egyéb megoldásokkal kapcsolatban irreális feltételeket támasztott. Az azóta beérkezett értékeléseket olvasva, azt gondolom, hogy jól döntöttem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.fradibazsi (-1) (Vevő)
Semleges
2011.07.26. 22:02:25
1460647007
nem úgy alakult ahogy kellett volna
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.DoktorVinyl (186) (Vevő)
Semleges
2011.07.26. 07:03:19
1461001628
Elolvasva az eladónak a termék leütése óta eltelt időszakban beérkező értékeléseit megingott a bizalmam: több olyan vélemény is olvasható itt, miszerint nem küldte el a vásárolt terméket, melyet a vevő előre kifizetett. Az eladó a PayPal fizetéstől számomra érthetetlen módon elzárkózott, az egyéb megoldásokkal kapcsolatban irreális feltételeket támasztott. Az azóta beérkezett értékeléseket olvasva, azt gondolom, hogy jól döntöttem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.DoktorVinyl (186) (Vevő)
Semleges
2011.07.23. 12:26:25
1460993911
Elolvasva az eladónak a termék leütése óta eltelt időszakban beérkező értékeléseit megingott a bizalmam: több olyan vélemény is olvasható itt, miszerint nem küldte el a vásárolt terméket, melyet a vevő előre kifizetett. Az eladó a PayPal fizetéstől számomra érthetetlen módon elzárkózott, az egyéb megoldásokkal kapcsolatban irreális feltételeket támasztott. Az azóta beérkezett értékeléseket olvasva, azt gondolom, hogy jól döntöttem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.stockmarket_a (581) (Vevő)
Semleges
2011.07.18. 01:18:27
1461186133
Végül is az árú megérkezett,de nem volt rátelepítve a leírásban szereplő winXp, a videókártyája 2 óra működés után megadta magát ,ki kellett cserélni...más üzletet is próbáltam kötni az eladóval,az sem sikerült fényesen sajnos...A problémákat jeleztem az eladónak,készségesen megígérte,hogy küldd cserealkatrészeket,ez nem történt meg...A szállításról csak annyit,hogy problémákra hivatkozva kb. 1,5 héttel később küldték a gépet mint ahogy megegyeztünk.Vettem volna még több pc-t is,ha minden ok...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.DoktorVinyl (186) (Vevő)
Semleges
2011.07.14. 16:37:37
1461001408
Elolvasva az eladónak a termék leütése óta eltelt időszakban beérkező értékeléseit megingott a bizalmam: több olyan vélemény is olvasható itt, miszerint nem küldte el a vásárolt terméket, melyet a vevő előre kifizetett. Az eladó a PayPal fizetéstől számomra érthetetlen módon elzárkózott, az egyéb megoldásokkal kapcsolatban irreális feltételeket támasztott. Az azóta beérkezett értékeléseket olvasva, azt gondolom, hogy jól döntöttem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.DoktorVinyl (186) (Vevő)
Semleges
2011.07.12. 06:17:24
1460999876
Elolvasva az eladónak a termék leütése óta eltelt időszakban beérkező értékeléseit megingott a bizalmam: több olyan vélemény is olvasható itt, miszerint nem küldte el a vásárolt terméket, melyet a vevő előre kifizetett. Az eladó a PayPal fizetéstől számomra érthetetlen módon elzárkózott, az egyéb megoldásokkal kapcsolatban irreális feltételeket támasztott. Ezért az adásvételtől kölcsönös megegyezéssel visszaléptünk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kosnyilas_t (45) (Vevő)
Semleges
2011.07.11. 07:08:35
1460444891
Három aukcióját nyertük meg de csak ezt az egyet küldte el majd egy hónap után. A másik kettőt azóta se. Ráadásul ezek vételárát se utalta vissza a mai napig sem. Telefonos megkeresésre össze-vissza beszélt,ígérgetett de persze semmit nem teljesített.A futó aukcióihoz kellett felszólításokat irkálni mire ezt az egy terméket elküldte és ráadásul pofátlanul kitiltott a aukcióiról hogy többet ne tudjunk írni.Csak azért nem NEGATÍV mert végül is ezt az egy terméket megkaptuk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vivien09 (499) (Eladó)
Semleges
2011.07.02. 22:17:04
1454230956
Az adásvétel nem történt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Elégedett vagyok !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vigorous_a (64) (Vevő)
Semleges
2011.07.01. 11:51:13
1460444537
Pozitív összességében, csak valamiért elhúzódott a csomag kiszállítása. Amúgy minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
NA VÉGRE 3 HÉT UTÁN MEGÉRKEZETT A MONITOR ,CSAK AZ VÁSÁROLJON TŐLE AKINEK VAN IDEJE VÁRNI .TELEFONT NEM VESZI FEL .DE AZ ÁRU AZ JO LET LEGALÁBB
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
20438854.SASMADAR73 (117) (Vevő)
Semleges
2011.06.24. 23:49:30
1460443782
Az adásvétel létrejött az eladó a terméket úgy hirdette,hogy csak CD-t olvas. A termék átvétele után kipróbáltam és be sem kapcsol.Tehát egyértelmű táphibás is! Most már kijelentem ,hogy megtévesztett becsapott jóhiszemű vásárló voltam.Azt ajánlom mindenkinek aki tőle akar vásárolni jól gondolja meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendkívül gyors és kommunikatív,de a termék nem felelt meg teljesen a leírásnak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék nem működik amire azt mondta hogy semmi baja nincsen!!! A terméket több mint 2-hét várakozás után kaptam meg! Nem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.faliora56 (63) (Eladó)
Semleges
2011.05.25. 20:48:33
1453666141
Nem tudom miért licitál ha nem kell.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megérkezett az áru Bár 3 hét után, ugyanis rossz helyre ment először. Eléggé szétszórt. Hát csak annyit tudok mondani hogy kevesebb szesz és több limonádé.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnálom de ez esetbe csak semleges értékelést tudok adni mert durván 1 hónapot vártam a termékre. az áruval teljesen meg vagyok elégedve.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Még nem kaptam meg a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az árú megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
robertomatrix (53) (Vevő)
Semleges
2011.03.30. 11:52:30
1448563530
A tranzakció egyéb okok miat nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem volt ideje át adni az árút mert szórakozni volt nem is értem minek rakja fel fix ára.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
laptopalkatreszek (6708) (Vevő)
Semleges
2011.03.21. 18:16:44
1443363501
Az áru a leírásnak megfelelt,viszont a terméket nagyon sokára kaptam meg a kifizetése után.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
túl sokáig tartott,míg visszajelzett,ráadásul időközben a jól működö termék meghibásodott
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem tudtuk létrehozni az üzletet!!(közös megegyezés alapján)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
