egyfordosfiu (29) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden jó volt csak véltelen a terméket mechanikai hiba keletkezett így nem vásároltam meg de elégedett voltam az eladóval az hogy hibályán kivül nem vásároltam meg!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció végén jeleztem, hogy másnap hajnalban egy hétre külföldre utazok. Ez idő alatt e-mailben érdeklődött a vevő, amire hazaérkezésem után válaszoltam neki, erre ő nem reagált, később semlegesen értékelt. Újra írtam neki, hogy még mindig átveheti a terméket. Nem kérte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Később megírom.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció végén jeleztem, hogy másnap hajnalban egy hétre külföldre utazok. Ez idő alatt e-mailben érdeklődött a vevő, amire hazaérkezésem után válaszoltam neki, erre ő nem reagált, később semlegesen értékelt. Újra írtam neki, hogy még mindig átveheti a terméket. Nem kérte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Később kifejtem.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció végén jeleztem, hogy másnap hajnalban egy hétre külföldre utazok. Ez idő alatt e-mailben érdeklődött a vevő, amire hazaérkezésem után válaszoltam neki, erre ő nem reagált, később semlegesen értékelt. Újra írtam neki, hogy még mindig átveheti a terméket. Nem kérte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Később leírom.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció végén jeleztem, hogy másnap hajnalban egy hétre külföldre utazok. Ez idő alatt e-mailben érdeklődött a vevő, amire hazaérkezésem után válaszoltam neki, erre ő nem reagált, később semlegesen értékelt. Újra írtam neki, hogy még mindig átveheti a terméket. Nem kérte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Lejjebb kifejtem.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
