goldtel (2627) 99.25% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 2646 | 2984 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 166 | 170 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 20 | 20 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2832 | 3174 adásvétel |
| Az eladóként kapott 2961 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A tranzakció menetével meg voltam elégedve, de a terméken nem műkdödött világító led, és erről információt sem kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vásárlás nem valósult meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos nem jött össze a dolog.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
battman666 (61) (Vevő)
Semleges
2012.02.08. 10:26:20
1474877948
Utólag derült ki mobilról,hogy egyéb hibája is lehet így már nem érte volna meg javítani. Közös meg eggyezésre el álltam a vételtől
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Külföldön való tartózkodásom miatt nem történt meg az adásvétel tehát az én hibámból.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
istvn_tth (182) (Vevő)
Semleges
2012.01.18. 21:15:11
1470981534
Elfeledkeztem róla.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárolt árú elfogyott. Sajnos ez van.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A terméket nem kaptam meg, ki sem fizettem, mert nem történt meg a két fél között a kommunikáció. A vásárlási szándékom továbbá is fenn áll. Nem hibáztatom az eladót, előfordul az ilyen szituáció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A kínált áru a megnevezéssel ellentétben nem volt jó a K300i-hez. Összesen háromszor küldtem vissza, a végén visszatérítették a vételárat és a postaköltséget.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1464703.Viktor021 (-1) (Vevő)
Semleges
2012.01.02. 14:30:09
1481339993
köszönöm nem kérem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos apró fémrészeket találtam a csomag alján,nem tudni,kinek a hibájából,lehet a letört részekért a posta is hibás,de a kár az enyém lett.....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel létrejött, de a terméknek volt hibája.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nicky901_a (35) (Vevő)
Semleges
2011.12.22. 13:36:42
1466836958
Sajnos az általam rendelt termék elfogyott, de erről időben tájékoztatott! Korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a termék nem volt jó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elfogyott a termék, így nem jött létre az aukció. De a partner korrekt, építőjellegű, segítőkész.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
...............jó.................
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos elfogyott a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos elfogyott a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
balage001 (120) (Vevő)
Semleges
2011.12.02. 14:37:34
1502936204
Nem volt kompatibilis a termék a leírásban említett készülékkel, de az eladó visszaadta a pénzt.
Másik fél: Bocsi
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ha nincs raktáron a termék, akkor legalább írja oda h tud e rendelni
Másik fél: ....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnalom hogy nem jott ossze , de en nem utalok sajnos penzt ugy senkinek sem hogy a megadott eleresi lehetosegnel levo mobilszamot ketszer is Onkormanyzati uriember veszi fel aki aztsem tudta ki es miert adtak meg ezt a szamot ,es nem tudok beszelni az eladoval, tovabba errol a vatetas eladonak is irtam es soha nem jott valasz az emilemre .Tenyleg sajnalom en is hogy nem sikerult az adasvetel koszonettel Edi
Másik fél: Minden e-mailra válaszoltunk, és rendelés után azonnal elküldtünk minden infót. Ezt követően 2x küldtünk figyelmeztető levelet. Tehát ezt nem igazán értem
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
subits916 (223) (Vevő)
Semleges
2011.11.27. 20:32:04
1489080188
A megrendelt típusú akkumulátort csak harmadik próbálkozásra sikerült elküldenie.Ez több hetet vett igénybe.
Másik fél: Elnézést a kellemetlenségért
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó olyasmit árult, amije nem volt. Nyilvánvalóan nem hamis szándékkal tette de lehetne
körültekintőbb. Mivel olcsó termékről volt szó egy másik termékkel egyben szerettem volna megvenni a magas szállítási költség miatt az árú értékéhez képest! Elég kellemetlen volt, ráadásul mikor valami megoldás félét próbáltam javasolni neki még csak válaszra sem méltatott!
Másik fél: ....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem érkezet meg az áru
Másik fél: A posta okozta károkért nem tudunk felelősséget válalni
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a termék elfogyott, de az eladó korrekt módon elnézést kért, majd visszautalta a pénzt. Talán legközelebb összejön.
Másik fél: Sajnálom hogy nem jött létre, az eladó azonban korrekt megértő! +++++ :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Àruhiány miatt a vétel nem jött létre a pénzt visszautalta.A problémákat figyelembe véve a partner korrekt volt.
Másik fél: Sajnálom hogy nem jött létre az adásvétel, azonban korrekt, megbízható a vásárló.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem volt már raktáron a termék, de amint kiderült, visszakaptam a pénzem. Sajnos nem jött most össze, de mindenkinek ajánlom, mert jó kapcsolattartó!
Másik fél: Elnézést a kellemetlenségért, talán majd legközelebb :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék sajnos elfogyott, de visszakaptam a pénzt, tökéletes eladó!Csakis+++++
Másik fél: Elnézést a kellemetlenségért, megértő korrekt vásárló egyébként :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Készlethiány miatt nem jött létre a tranzakció. Korrekten megbeszéltük és a pénzt is visszakaptam. :D Azért köszönöm. További szép napot!
Másik fél: Elnézést a kellemetlenségért, megértő partner csak ajánlani tudom :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ampervadasz19 (19) (Vevő)
Semleges
2011.11.22. 16:18:40
1498031666
Mivel a megrendelt termék elfogyott a boltból, így az előre átutalt pénzemet nagyon gyorsan visszakaptam. Előfordul az ilyen.
Másik fél: Elnézést a kellemetlenségért, megértő korrekt vásárló egyébként :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1366613.wesdavid (141) (Vevő)
Semleges
2011.11.21. 11:55:05
1489055270
Sajnos elfogyott az orrom előtt a termék.
Másik fél: Elnézést
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladótól 1600Ft-ért vásároltam egy Nokia billentyűzetpanelt, ami gyárinak volt írva, de szerintem utángyártott. 2 hetet vártam rá, mert nem volt raktáron. Mikor megkaptam, és beszereltem a telefonba, kiderült, hogy rossz. Írtam neki, azt írta küldjem vissza. Visszaküldtem. Közölte, hogy mivel ráragasztottam egy papírra (mivel öntapadós) így nem tud vele mit kezdeni, nem cserélte ki. Állítólag alkatrész nagyker. Szerintem kicsit vicces. A véleményem az eladóról NEGATÍV!
Másik fél: ....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gaspartibor (115) (Vevő)
Semleges
2011.11.17. 18:55:19
1484679848
Árúhiány miatt.
Másik fél: bocsi
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
elfelejtetem meg veni bocs
Másik fél: semmi
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó olyasmit árult, amije nem volt és ez csak két nappal azután derült ki, hogy a pénz megérkezett a számlájára. Nyilvánvalóan nem hamis szándékkal tette, a pénzt visszautalta, de lehetne körültekintőbb. Szerencsére hasonló áron megkaptam a boltban azt, amit tőle vettem volna, így csak semlegest adok.
Másik fél: bocsi
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
revoxb77_a (44) (Vevő)
Semleges
2011.11.14. 15:34:49
1491153827
A tranzakció nem jött létre, mert közben a termék elfogyott.Korrekt partnernek tartom, ajánlom mindenkinek.
Másik fél: Bocsi
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
...........
Másik fél: ......
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elfogyott az áru a készletről azért nem jött létre az üzlet. Egyébként megbízható és segítőkész partner, csak nekem a felajánlott helyettesítő termékek nem feleltek meg. A visszautalás is rendben zajlott.
Másik fél: Bocsi
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tweetybird (175) (Vevő)
Semleges
2011.11.11. 08:20:12
1489060007
Mivel gyorsan kellett volna az árú egyből utaltam ahogy megjött a levél...vesztemre. Ugyanis utalás után írta hogy bocsi de nincs ilyen terméke és nem is lesz. Mivel a pénzt visszakaptam (ha kicsit nehézkesen is) ezért semleges nem negatív. Aki vásárolni akar az kérdezzen mert ahogy néztem a többi értékelést nem csak én jártam így sok minden nem is létezik amit hirdet(minek árul ennyi terméket ha nem tudja követni mi van mi nincs).
Másik fél: csináld utánam és megtudod mennyire nehéz ennyi termékkel naprakész lenni. Ehhez képest azért még mindíg elég jó az értékelési százalékom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos törött alkatrészt kaptam, amit azóta sem tudok használni. Az email-eimre nem kaptam választ, pedig fényképet is küldtem.
Másik fél: A posta okozta károkért nem vállalunk felelősséget, én hibátlan alkatrészt postáztam!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Barbicsek5 (13) (Vevő)
Semleges
2011.11.08. 09:34:05
1484671127
A postára adásnál volt a probléma, rosszul címezték a csomagot és visszakerült az eladóhoz. Az eladó időben korrekt módon válaszolt és újraküldte a terméket.
Másik fél: Elnézést a kellemetlenségért
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maestro77_a (15) (Vevő)
Semleges
2011.11.07. 20:09:07
1491151988
Sajnos a termék elfogyott. De korrekt partner.
Másik fél: Sajnálom
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sandorszabina1 (-2) (Vevő)
Semleges
2011.11.07. 14:03:56
1498410467
jÓ KIS TOK NAGYON BEJÖN DE EZ SEM JÓ A TELEFONOMHOZ MIWEL LECSERÉLTEM.
Másik fél: Akkor én vagyok semleges???
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem azt a terméket kaptam, ami meg volt hirdetve (mondhatnám úgy is, hogy hamisítványt): hiányzott a termék logo-ja, de persze eredeti, csak erről valahogy lemaradt az embléma... :D
Az eladó viszont olyan gyors és pontos volt, mint ahogy ez lepergett róla: csillagos ötös!
Másik fél: köszönöm a vásárlást
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció az én hibámból nem jött létre.
Másik fél: Talán legközelebb:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék elfogyott ezért az aukció nem jött létre sajnos, de időben szólt, korrekt eladó.
Másik fél: Sajnálom:(
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos valótlan volt a tranzakció és így nem jött létre az adásvétel.S még az átutalási költséget is benyeltem. De ez az én hibám
Másik fél: BOcsi
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem történt meg az adás-vétel mert azt írták nekem, hogy amire licitálok az fehér rózsaszín, ezért leütöttem, mert nekem ilyenre volt szükségem! végül küldtek egy e-mailt amibe az állt, hogy nincs rózsaszín csak fehér arany! De semmi gond nem volt legalább értesítettek!
Másik fél: Sajnálom
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos időközben elfogyott, de az eladó korrekt módon, gyorsan tájékoztatott. Mindenkinek ajánlom! +++
Másik fél: Köszönöm:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
