Telealk (384) 100%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 355 | 507 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 360 | 512 adásvétel |
| Az eladóként kapott 322 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Samsung S20 FE telefonba előlapi kamera nagyon rossz minőségű képet alkotott. Visszaküldtem és az eladó visszautalta a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az MPL Csomagautomatánál először rossz kódot kaptam, nem nyílt ki az ajtó. Reklamáció után egy napon belül megkaptam a helyes kódot. Az eladó mindent kifogástalanul csinált, vele semmi problémám nem volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A füles hangja meg sem közelíti egy eredeti gyári earpods minőségét, már elsőre is hallatszik a különbség, de pár hét használat és hasonlítgatás után csak azt tudom mondani hogy bárki is a gyártó(mert az kizárt hogy az apple)mindenben remek munkát végzett, a belső minőséget kivéve.Ez nem gyári earpods. Silány. Sajnos. Tanulságos vásárlás volt. Nem tudom az eladót hibáztatni,Inkább magamat mert ha ezt eredeti apple termékként vette akkor mondjukazt szerintem átverték. - maradok a Media Markt-nál
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a termék minősége nem kielégítő. A töltő, ha egyszerre csatlakoztatom a jack-dugóval, blokkolja a jelet és nem szól a zene rendesen (monó és / vagy nagyon halk, serceg). Ha a töltőt kihúzom, és csak a jack van csatlakoztatva, a probléma megszűnik, viszont akkor meg minek az elosztó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos elkelt addigra a termék mire leütöttem, de az eladó maximálisan korrekt, azonnal felajánlott egy kedvezmény kupont, így csak ajánlani tudom mindenkinek+++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
