jab968 (84) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
434119.fuldugo (370) (Eladó)
Semleges
2010.10.04. 17:12:35
180927208
A vevőt teljes mértékben megértem, és nagyon sajnálom,hogy így sikerült,de remélem legközelebb még fogunk üzletet kötni! Egyébként nagyon korrekt partner és ajánlom másoknak is!A véleményem mindenképp pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos az árú szállítás kőzben megsérült és természetesen a vevőnek így nem felelt meg! Én teljes mértékben megértem..Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
antikvaros (1654) (Eladó)
Semleges
2007.06.26. 13:17:26
27839196
Sajnos a hiba miatt nem jött létre az üzlet,javításra elküldtük az árút.
Másik fél: Megértő volt az eladó, köszönet érte.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a vevő nem erre számított de megértettem
Másik fél: Megértő volt az eladó, köszönöm a türelmét.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mert nem adhatok pozitívat, ha nem kötünk üzletet. Korrekt, megbízható partner, mindenkinek maximálisan ajánlom. De már meglévő készlete és a most leütött ezüsttárgyak nem alkottak harmonikus egységet. Majd egy másik alkalommal biztosan kötünk üzletet.
Másik fél: Megértő volt az eladó, köszönet érte.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
