ArGa_a (46) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
akciovadasz (5511) (Eladó)
Semleges
2011.12.07. 21:45:28
1501197755
Sajnos az én hibámból nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: KészlethiányAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sztimea13 (338) (Eladó)
Semleges
2011.06.01. 15:23:35
1458991535
A vevő megtekintés után közös megegyezéssel elállt a vásárlástól, a méretek nem voltak megfelelőek.Egyébként nagyon kommunikatív partner, a személyes találkozó rövid határidővel létrejött, tehát a vevő maga pozitív értékelést kap tőlem.Sajnos az adás vétel megsemmisülése miatt semleges értékelést kell adnom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem ilyen termékre gondolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
110791.greencat_a (115) (Eladó)
Semleges
2008.05.21. 21:19:40
68720827
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő megtekintette a bútort, de méret problémák miatt nem jött létre az üzlet!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: ..........Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egyenlőre még nem történt meg a postai kézbesítés.
Talán hamarosan sor kérül rá.
Másik fél: Mi az,hogy nem érkezett meg?Mi az,hogy nem egy e-mailt vagy telefont küldesz ezzel kapcsolatban? Semmi féle visszajelzést, vagy megkeresést nem kaptam!
Sőt nekem került megelőlegezett 1240 ft ba, hogy neked elküldhettem az árut!(amikor azt jeleztem)Sőt még elmentem neked dobozért is, hogy ne kerüljön + 300foritba egy mezei doboz a postán!
Holnap az első lesz, hogy elmegyek a postára a csomagkísérővel, és megkérdem miért nem érkezett meg!Vagy megérkezett-e, de nem vették át vagy nemtom.Holnap jelentkezem, de remélem nem te nem vetted át a csomagot!!!Ha meg elkeveredett akkor oda fog érni, de a minimum az lett volna, hogy szólsz, nem pedig semleges visszajelzést adsz!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
564915.dumatto (3) (Eladó)
Semleges
2006.11.08. 07:49:23
9689716
Elfelejtettem elküldeni, a csomagot az adás-vétel meghiúsult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az eladó nem küldte el a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
