finci61 (180) 95% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
boros6 (20291) (Eladó)
Semleges
2018.12.18. 09:43:30
2698623113
A pulóver sajnos hibás volt, így nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pappildi_v (342) (Eladó)
Semleges
2016.12.20. 11:31:53
2391351116
Megérdemelne egy negatív értékelést! A postaköltséget nem tudtam megsaccolni, ezért feladtam a csomagot, hogy megtudjam ennek az összegét. Az ajánlott céduláról másolatot küldtem. Miután a vevőt értesítettem, hogy összesen mennyi pénzt kell átutalnia, nem jelentkezett. Mailben érdeklődtem, hogy mikor küldi a pénzt? Azzal érvelt, hogy még nem kapta meg a csomagot. Az összeg nem vág földhöz, de az, hogy hülyének nézett, az már felháborít!
Másik fél: Kedves eladó! Örülnék, ha mielőbb módosítaná a kedves kis monológját, mert senki sem kérte rá, hogy ha 2 ünnep között nem írok egyből, akkor maga már is küldje el a csomagot. Valamint, a pénz amint láttam az üzenetét rá is került a számlájára egyből még aznap, mert egyből az ön számlájára tettem rá az összeget! Szóval ha annyira szidni szeretne valakit, akkor lehet saját magát, amiért előre ítélkezett már az e-mailek en is valamint itt is! Amennyiben nem változtat az értékelésén úgy a vaterához fordulok!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pappildi_v (342) (Eladó)
Semleges
2016.12.20. 11:18:05
2398941956
Megérdemelne egy negatív értékelést, mivel tartottam magam a megbeszéltekhez és én küldtem előbb a csomagot, hogy megtudjam a postaköltséget. Csomagfeladás után ezt megírtam neki, de a csomagra vár állítólag még most is, holott az összeget várom én is. Részemről a csomag elküldése megtörtént, az ajánlott céduláról is küldtem a vevőnek másolatot.
Másik fél: Másik fél: Kedves eladó! Örülnék, ha mielőbb módosítaná a kedves kis monológját, mert senki sem kérte rá, hogy
ha 2 ünnep között nem írok egyből, akkor maga már is küldje el a csomagot. Valamint, a pénz amint
láttam az üzenetét rá is került a számlájára egyből még aznap, mert egyből az ön számlájára tettem
rá az összeget! Szóval ha annyira szidni szeretne valakit, akkor lehet saját magát, amiért előre
ítélkezett már az e-mailek en is valamint itt is! Amennyiben nem változtat az értékelésén úgy a
vaterához fordulok!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
liliom07 (152) (Eladó)
Semleges
2016.11.15. 08:52:57
2356498424
Sajnos nem utalta a vételárat...nem értem miért licitál,ha nem kell neki... :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tomcsycsy998 (35) (Eladó)
Semleges
2014.06.03. 13:45:45
1897544798
Nem sikerült egyeztetni időpontot!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem sikerült megállapodni az időpontról!no comment..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bcsdorka (125) (Eladó)
Semleges
2014.02.24. 16:30:07
1863853691
Az adásvétel az én hibámból hiúsult meg, nagyon sajnálom és elnézést kérek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adásvétel az én hibámból hiúsult meg, nagyon sajnálom.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék eladásra került.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kiskert (4763) (Eladó)
Semleges
2013.01.06. 23:42:27
1674942197
Még nem jött létre az adásvétel, de értékelnem kell, mert a vatera kizár a fiókomból.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Még nem jött létre az adásvétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Poisonous001 (27) (Eladó)
Semleges
2012.11.13. 01:51:47
1657469618
Kissé nehézkesen... de végül sikerült a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
