linnyvanity (164) 99.4% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 165 | 196 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 172 | 203 adásvétel |
| Az eladóként kapott 43 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
kasztelo01 (74) (Vevő)
Semleges
2012.03.06. 20:17:57
1505560442
Elküldtem a pénzt postán ami az én hibám, sajnos az eladó nem kapta meg. Egyébként kedves aranyos partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
aranybaanya (424) (Eladó)
Semleges
2012.01.10. 17:45:19
1470221236
A papucs nálam maradt...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem vette meg a paucsot...Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fendi_a (7368) (Eladó)
Semleges
2011.11.25. 05:59:35
1489997660
Na ez már sajnos nekem is sok! A partner több mint 1 hónapja nyert 1 db 151 ft os szoknyát. 11. 07 én irt, hogy ráér, mobilis jönne érte,/ pénteken / jeleztem: várom. Nem jött . ezután postázást kért, majd mégsem. nov. 21. én irt, hogy kedden jönne: sajnos aznap éppen orvoshoz kelett mennen. ő irta nov. 21. én: Akkor csütörtökön megyek, 6ig dolgozom, utána elmegyek érte. Szerintem olyan 8előtt picivel érek oda, mivel 3.kerületből kell indulnom. TERMÉSZETESEN NEM JÖTT!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnálom.......Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1223818.Ingvild (251) (Eladó)
Semleges
2011.10.08. 00:17:02
1479671660
Nagyon kedves, megbízható, kommunikatív, lojális partner! Részemről csakis POZITÍV!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos az eladott terméket a cicám "kezelésbe vette" és totálkáros lett!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jutott el hozzám a termék, mert ellopták, így nem sikerült feladni postára.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tovább nem tudok várni sajnálom.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
