Fola47 (1551) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 1 | 3 | 1548 | 3107 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 25 | 28 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 1 | 3 | 1573 | 3135 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1167 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az eladó nagyon kedves és teljességgel tisztességes. A méret miatt kértem tanácsot Tőle, és nagyon korrekten tájékoztatott. Méretet én ítéltem meg rosszul, az általa nyújtott információ alapján álltam el a vásárlástól, de nagyon sajnáltam, hogy nem tudtam megvenni. Köszönöm az eladó hozzáállását.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a pólót nem találta meg az eladó.Korrektül tájékoztatott róla és a visszautalás is megtörtént.Ajánlom az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem találta meg az Eladó a terméket, visszautalta a pénzt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sikerült az eladóval megbeszélnünk az általa leadott "érdekes" értékelést-"Elnézést, igen rossz helyre küldtem!"-a tévedését elfogadom ,mert csak az tévedhet,aki dolgozik. Azért helyesbítenék: 1, nem cipőt,hanem női felsőt szerettem volna vásárolni 2.levelezésünkben ezt írtam-"Sajnos tudom mivel jár egy költözés.ezért nagyon szívesen várok,nem sürgős"(nem voltam türelmetlen).Változatlanul,ha előkerül a tunika szívesen megvásárolnám.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mérethibás volt a kiírás, és felesleges csomagszállítást fizettem, mert simán levélként is feladhatta volna. Ezzel együtt gyors volt, csak tévedett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az eladó olyan helyen lakik ahol nagyon nehéz parkolni. Kérésemre nem tudta kihozni a terméket még a buszmegállóba sem. Direkt helyi lakostól szerettem volna vásárolni, hogy gyorsan át tudjam venni, de ahol laknak az a város legforgalmasabb főútja bajos a parkolás. Nem jött létre az adásvétel.
Másik fél: Házunk előtt parkoló van, buszmegálló 300 m-re,
térdműtétre várok és még 10 m is sok. Hirdetésem is postázással van fent, de mivel helyi nem zárkóztam el a személyes átvételtől. Kocsival jött, csak fel kellett volna állni a ház elé. Sajnálom, hogy ez probléma volt, örültem volna ha sikerül az adásvétel.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
joncibohi (534) (Vevő)
Semleges
2021.02.05. 22:12:40
3006658964
Az eladó megbízható és segítőkész! Sajnos technikai okok miatt nem tudtam megvásárolni a tárgyat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket az eladó nem találta meg,ezt jelezte és elnézést kért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jött létre a vásárlás.Az eladó rajta kívülálló okból későn jelentkezett.Közben elálltam a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kaldiker_v (355) (Eladó)
Semleges
2017.08.29. 08:11:54
2511626603
Az adásvétel nem jött létre, a termék megszűnt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adásvétel nem jött létre, a termék megszűnt.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kismokus86_v (286) (Eladó)
Semleges
2015.07.16. 06:24:46
2094270746
Szűk lett a papucs! A vételárat visszautaltam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Méret problémaAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kismokus86_v (286) (Eladó)
Semleges
2015.07.16. 06:23:33
2094979448
Sajnos szűk volt a szandál a vásárlónak.A vételárat visszautaltam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Méret probléma.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jewelscrafter (1254) (Eladó)
Semleges
2015.05.17. 11:05:56
2066585555
Kipróbálás után sajnos nem működött a készülék.2015.05.14.-én tekintették meg. Sajnálom az adás-vétel nem jött létre.Ennek ellenére ajánlom a vevőt.
Másik fél: Átvételnél derült ki, hogy nem működik úgy a lámpa ahogy kell! Én egy hibátlanra gondoltam! Az Eladő nagyon korrekt volt! Az üzlet nem jött létre!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sikeress66 (325) (Eladó)
Semleges
2014.10.09. 07:52:00
1989215495
A cipő mérethibája miatt töröltem az aukciót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Töröltem az aukciótAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
havasa00 (329) (Eladó)
Semleges
2014.05.28. 12:52:43
1904239049
Sajnos az arum elveszett igy nem tudtam atadni.elnezest megegyszer
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dancella (637) (Eladó)
Semleges
2014.04.18. 17:08:46
1870514987
Sajnos a méret nem felelt meg, így nem sikerült az adásvétel, de a vevő maximálisan rendes, korrekt, ajánlom mindenkinek. kár, hogy a rendszer nem enged pozitívot adni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
koritta62 (960) (Eladó)
Semleges
2013.12.17. 17:58:38
1837912757
KORREKT VÁSÁRLÓ.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: ELÁLLÁS A VÁSÁRLÁSTÓL, ÉRTHETŐ OKBÓL.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kareka197 (845) (Eladó)
Semleges
2013.10.31. 09:42:05
1803077012
Korrekt volt. Megbeszéltük.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Fizetési nehézségek.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kareka197 (845) (Eladó)
Semleges
2013.10.31. 09:40:55
1803077177
Korrekt volt, megbeszéltük.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Fizetési nehézségek.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
wililaci (1092) (Eladó)
Semleges
2013.10.02. 21:55:43
1800820922
Korrekt partner minden rendben,csak sajnos a termék mérete nem lett megfelelő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem megfelő méretAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sokat vártam a termékre,ami nem lett volna gond,ha az eladó válaszolt volna a leveleimre..
Másik fél: Nagyon sajnálom, hogy semlegesen értékelt! A csizma árát 08.27-én utalta, a postafeladás 09.04-én.(7 nap
A levelére azért nem rögtön válaszoltam mert nem voltam ebben a 7 napban itthon, de ezt Őn nem tudhatta! Válaszoltam, az utaláshoz szükséges adatokat megadtam időben!Elnézését kérem, hogy gondot okoztam! üdv.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos pozitívat adni technikailag nem lehetséges, de a vevő hozzáállása mindenképpen azt érdemelne!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevőnek a cipő keskeny lett, így megállapodtunk hogy semmi akadálya a visszalépésnek!!!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megasound01 (335) (Vevő)
Semleges
2013.02.26. 18:53:30
1704319994
A termék pozitív, viszont sokat kellett várni rá, amit előre nem jelzett, nyílván ha előre tudom, nem töröm magam a gyors befizetéssel.
A csomagolás tökéletes volt.
Alapjában véve ajánlom, de azért a kommunikációra, és az esetleges postázási csúszásokra figyeljen!
Másik fél: Köszönöm az empatikus hozzáállását! Nincsen problémám a kommunikációval, illetve a postázással!
Az Ön esetében előfordult csúszást indokoltam és elnézést kértem! Öntől kapott válasz nem egy barátságos hangvételű, nem kommunikatív! Sajnálom, hogy én már leadtam a pozitív értékelést, a fentiek alapján nem volt jó döntés!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem voltmegfelelő összeg a vevőnél, ideje nem volt váltani, így elált a vásárlástól!----
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt megfelelő összeg a vevőnél, nem volt ideje váltani és elált a vásárlástól.-----Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Barackvirag76 (378) (Vevő)
Semleges
2012.11.04. 14:31:41
1644329018
Személyes átvétel lett volna, de sajnos nem sikerült találkozni! A vásár nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő korrekten,gyorsan jelentkezett,elmondta ,hogy téves licitálás történt,ezt elfogadtam, mindenkivel megesik. Kedves ,Tiszteséges felhasználó, mindenkinek ajánlom. Az adásvétel a fenti okok miatt nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rozali_a_hu (427) (Eladó)
Semleges
2012.07.20. 17:34:44
1608544919
A nagyon kedves és szimpatikus vevő megtekintette a terméket, de nem felelt meg, mert a blézeren rejtett hiba volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vásárlói kérdésekre adott válaszok
Összegyűjtöttünk az eladó legfrissebb válaszaiból véletlenszerűen néhányat, amiket a terméklapon feltett vásárlói kérdésekre adott. Így a vásárlást megelőzően több információ áll rendelkezésedre ahhoz, hogy alaposabban megismerhesd az eladót!
Fola47 (1551) 100%
2026.05.09. 09:52:39
Fola47 (1551) 100%
2026.04.28. 18:51:18
Fola47 (1551) 100%
2026.04.27. 06:34:27
