akhmin_a (248) 97.33%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 255 | 300 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 9 | 9 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 271 | 316 adásvétel |
| Az eladóként kapott 263 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
1687203.uani77 (96) (Vevő)
Semleges
2012.06.21. 16:54:34
1598005649
.....................
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nagyon korrekt volt, és felhívta a figyelmemet, hogy a játék időközben megsérült,fényképet küldött, hogy el tudjam dönteni így is szeretném-e a játékot vagy nem. Sajnálom, hogy nem jött létre az adás-vétel! Nagyon korrekt eladó! Ajánlom mindenkinek! Csak++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
topleska_a (27) (Vevő)
Semleges
2012.05.09. 21:47:47
1585578146
Az általam vásárolt házikó méretei , nem egyeznek az aukcióban meghirdetett leírással.Az aukció szerint a kerti házikó 150*110*120 cm. Ehhez képest a házikó 130*109*115 cm-es. Személyesen vettem át a terméket, deh nem hordok magamnál mérőszalagot, annyit vétettem,h hittem az eladónak. Mindezek ellenére az adásvétel lebonyolításával és a kommunikációval elégedett vagyok.
Másik fél: A legszélesebb pontokon kell mérni!!! A tetőnél mértem a szélességet, a magasságot és a mélységet. Valószínűleg ezért tér el a két mérés... Ezért nem nagyon értem a semleges értékelést...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2863478.nagycsalad55 (0) (Vevő)
Semleges
2012.04.26. 11:49:31
1572791096
Az eladó nagyon korrekt, kedves.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
3036780.berni120_a (11) (Vevő)
Semleges
2012.04.24. 21:39:32
1575810269
Nem kaptam meg a levelet csak az elsőt amiben az adatokat küldted!
Másik fél: Nem értem miért én kapok semlegest??? Két hetet vártam, nem jelentkezett a megnyert termékért és a leveleimre nem reagált.... Azt hiszem nem én érdemlem a semleges értékelést...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
melissa71 (342) (Vevő)
Semleges
2012.04.17. 20:50:15
1572761324
Sajnos a termék nem tökéletesen működik,nem világit,Jeleztem telefonon feladáskor még működöt ez volt a válasz.Talán ha jobb csomagolást kap nem megy tönkre szállításkor.Sajnálom de nem tudom pozitívval értékelni,nagyon vártam a játékot de nem így.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel az én hibámból nem jött létre. Sajnos családi problémák miatt nem tudtam átvenni a terméket.:( Az eladó ennek ellenére korrektül viselkedett. Szívből ajánlom másoknak is!Én pozitívval értékelném, ha lehetne!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
antikeshasznaltbutor (18) (Eladó)
Semleges
2012.01.30. 17:33:28
1536133505
véletlenül hibás adatot adtam meg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: hibás adatot adtam megAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szabtam76 (207) (Vevő)
Semleges
2011.12.12. 18:13:11
1513657034
Semleges véleményt adok, mert nem felelt meg a termék a leírásnak, ugyanis egy teljesen vékony overált vettem, és téli overálként árulta, ezt az overált pedig nem lehet 5 fok alatt hordani, annyira vékony.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
