zantura (419) 97.08% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 432 | 539 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 24 | 30 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 13 | 16 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 469 | 585 adásvétel |
| Az eladóként kapott 376 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A termék teljesen rendben volt, viszont a kommunikáció az eladóval rendkívül nehézkes, lassú.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Palfifi_t (2613) (Eladó)
Semleges
2023.05.18. 08:37:26
3270235436
A termékért nem jelentkezik, megkeresésre nem reagál.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt.
Másik fél: minden rendben volt. nem értem ugyan a semleges értékelést.
A termék érkezéséről 2017. 11. 21-én kaptam értesítést, miután kétszer telefonon érdeklődtem az eladótól- Ő állította, hogy a terméket már feladta. Így- két hét késés után- egy szép gyertyatartót vehettem át.Nem tudom, hol, miért volt a késés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.brennberg30 (783) (Vevő)
Semleges
2017.06.19. 12:46:18
2481950513
A termék frissen festve érkezett, annyira, hogy több helyen megfolyt a festés és a csomagolás leszedte a felkent réteget. Köszönöm a kárpótlást. Minden jót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bianka716_a (237) (Vevő)
Semleges
2017.06.14. 19:06:15
2481775886
Már máskor is vásároltam akkor minden rendben volt, most nem tudom mi történt. Az eladő nem válaszolt a kérdésemre és nem pont azt a terméket kaptam, ami a képen szerepelt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.varszegi_timea (14077) (Eladó)
Semleges
2016.12.12. 17:16:47
2378184446
Az adás-vétel kommunikáció hiányában nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.anett-88 (287) (Eladó)
Semleges
2016.12.06. 18:03:41
2388939227
Visszamondta a vevő a vásárlást, mert közben kapott ilyet, viszont maximálisan figyelmes, többször keresett ezügyben,kapcsolattartó, a vásárlás meghiúsulása ellenére pozitív benyomásom van róla!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Közben kapott ilyet ajándékba.bergerer (1555) (Eladó)
Semleges
2016.09.05. 13:37:35
2299133129
Több e-mailt írtam, de -olvasási nyugtán kívül - semmiféle visszajelzést nem kaptam. 1 hónapot vártam, elfogyott a türelmem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bergerer (1555) (Eladó)
Semleges
2016.09.05. 13:37:13
2298919238
Több e-mailt írtam, de -olvasási nyugtán kívül - semmiféle visszajelzést nem kaptam. 1 hónapot vártam, elfogyott a türelmem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bergerer (1555) (Eladó)
Semleges
2016.09.05. 13:36:53
2293193408
Több e-mailt írtam, de -olvasási nyugtán kívül - semmiféle visszajelzést nem kaptam. 1 hónapot vártam, elfogyott a türelmem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bergerer (1555) (Eladó)
Semleges
2016.09.05. 13:36:26
2293186532
Több e-mailt írtam, de -olvasási nyugtán kívül - semmiféle visszajelzést nem kaptam. 1 hónapot vártam, elfogyott a türelmem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.BigStyle (3418) (Eladó)
Semleges
2016.06.30. 09:07:13
2270201414
Az adás-vétel nem jött össze. Nem próbált velem kapcsolatba lépni. Üzeneteimre nem reagál. Sajnos nem tudok tovább várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.krisztovits (32) (Vevő)
Semleges
2016.05.28. 19:00:13
2245213841
Nem először vásárolunk az Eladótól, mint korábbi termékei is, a mostani is tökéletesen megfelelt a leírásnak, gyönyörű! Az értékelést a szállítási idővel kapcsolatos akadozó kommunikáció húzta kissé lejjebb, ebben része van a szállító cégnek is. Sajnálom ezt a porszemet a gépezetben, azért ez nem tántorít el az eladótól való további termékrendeléstől, hiszen munkái kifogástalanok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A megvásárolt áru nagyon szép. A leírásban azonban az szerepelt, hogy mindegyik szállítási mód 1 Ft, majd a levélben 800 valamennyi Ft-ot számolt fel az eladó. Amikor erre rákérdeztem, nem válaszolt semmit. A leírásban az is szerepelt, hogy az utalás után küldi az árut, de erre csak 4 nap múlva került sor. A futárcég(mint utóbb kiderült, Dpd-vel küldte az eladó, ahhoz képest, hogy standard postacsomagként kértem)csak másodszorra adta át a csomagot-előzetes sms nélkül, pedig egész napokat vártam.
Másik fél: köszönöm értékelését.ilyen is kell, hogy értékeljük a jót.tudja nincs olyan cég, aki ingyen szállit,a 4 napban benne van az összeg beérkezése, a futár rendelése, s a kiszállitás. a dpd futár a legolcsóbb jelenleg.ezért szállitunk vele.telefonértesitést küld mindenkinek a kiszállitáskor. sajnálom elégedetlenségét, reméllem másokkal elégedettebb lesz.további szép napot !
BigStyle (3418) (Eladó)
Semleges
2015.07.20. 14:46:59
2088644381
Nem jelentkezett a felsőért. Üzeneteimre nem válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos nem sikerült kapcsolatot felvenni a licitálóval és utalás sem érkezett.Talán legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Hogiponcso (1485) (Eladó)
Semleges
2014.06.20. 10:58:23
1910728334
2 hét után jelezte, hogy mégsem tart igényt a termékre. Sajnálom :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Mégsem tart igényt a termékreHogiponcso (1485) (Eladó)
Semleges
2014.06.20. 10:57:57
1908567617
2 hét után jelezte, hogy mégsem tart igényt a termékre. Sajnálom :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Mégsem tart igényt a termékreHogiponcso (1485) (Eladó)
Semleges
2014.06.20. 10:57:24
1908549296
2 hét után jelezte, hogy mégsem tart igényt a termékre. Sajnálom :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Mégsem tart igényt a termékreA Vásárló elállt vásárlási szándékától!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A Vásárló elállt vásárlási szándékától!A mérleg nem pontos. Ebben az állapotban használhatatlan. Javítás szükséges, ebben az ügyben felkeressük.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jegenye26 (341) (Eladó)
Semleges
2012.07.29. 22:51:05
1569993941
Mégsem kellett neki a megrendelt áru.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szaboagnes121 (73) (Vevő)
Semleges
2012.05.31. 07:11:40
1578827330
A termék szép, igényes munka, megfelel a leírtaknak, de a szállításért duplán kellett fizetnem - saját hibámon kívül, ez megdrágította a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gulyzoltan (4447) (Eladó)
Semleges
2012.04.29. 08:36:02
1565647427
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jocimoci75 (24) (Vevő)
Semleges
2012.02.01. 15:23:15
1533539330
Az utaláshoz képest kicsit későn postázta a csomagot,ettől eltekintve elégedett vagyok.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció sikeresen lezajlott.
Másik fél: Minden rendben volt
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
klugex-usa (1148) (Eladó)
Semleges
2011.11.10. 11:19:32
1477707170
Sajnos nem valósult meg az adásvétel. Természetesen a vevőt e-mailen, megfelelően tájékoztattuk a fizetési információkról, azonban Ő nem utalta el a végösszeget, és semelyik kommunikációs csatornán sem vette fel velünk a kapcsolatot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem küldte el a végösszeget.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
