olnora (829) 99.76%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 831 | 1351 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 13 | 15 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 846 | 1368 adásvétel |
| Az eladóként kapott 565 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az én hibámból nem jött létre az adásvétel. A vevő gyorsan reagált és nagyon korrekt volt. Pozitívra minősíteném, ha a rendszer engedné :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az én hibámból nem jött létre az adásvétel. A vevő gyorsan reagált és nagyon korrekt volt. Pozitívra minősíteném, ha a rendszer engedné :)Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MiniToys (4554) (Eladó)
Semleges
2019.10.03. 14:52:29
2820946943
Téves rendelés
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Téves rendelésAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Serval2_a (827) (Vevő)
Semleges
2017.02.18. 22:01:31
2437462928
Az eladó máshol már korábban eladta a terméket, csak véletlen hirdette meg a vaterán. Mikor ez kiderült, korrektül tájékoztatott és rögtön visszautalta a vételárat. Maximálisan korrekten járt el, ezért ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a leütött termékek már nem voltak az eladónál, de nagyon korrektül tájékoztatott, ettől függetlenül ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a leütött termékek már nem voltak az eladónál, de nagyon korrektül tájékoztatott, ettől függetlenül ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a leütött termékek már nem voltak az eladónál, de nagyon korrektül tájékoztatott, ettől függetlenül ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
AndaGlass (584) (Eladó)
Semleges
2014.12.13. 10:11:17
2014832660
A vevő az aukció lezárása után vette észre, hogy a fényképezőgéphez nincs töltő, így elállt az átvételétől. A kislányának szerette volna karácsonyra megvenni, de persze ilyenkor egy kicsit figyelmetlen az ember. Én úgy gondolom ezt a csöppnyi figyelmetlenséget egy szerető anyai szívnek abszolút meg lehet bocsátani. Sajnos pozitív értékelést nem tudok adni, mert szeretném újra meghirdetni a terméket, de a vevő nagyon korrekten járt el. Mindent megírt egy kedves hangú e-mailben és elnézést kért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő az aukció lezárása után vette észre, hogy nincs hozzá töltő, így elállt az átvételtől.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
butorocskas (300) (Eladó)
Semleges
2014.06.11. 23:11:24
1902795755
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A gép meghibásodottAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Máshol is hirdettem és elkelt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elnézést, ne haragudj, tévesen licitáltam :( sorry!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mcsilla77 (696) (Vevő)
Semleges
2012.01.20. 22:39:26
1535663285
Az eladó rossz méretet adott meg, de még az utalás előtt pontosított. Korrekt volt hogy ezt leírta. Sajnálom hogy kicsi a rugi, de az eladót maximálisan ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A pontatlan leírás miatt megvettem egy olyan nadrágot, ami használhatatlan számomra.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a kis ing nem a meghirdetett márkájú volt. egyébként új és rendben van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cszsuzsus (128) (Vevő)
Semleges
2011.08.29. 11:27:42
1470740264
Eladó kommunikációjával problémám volt, az Én esetemben egyáltalán nem nevezhetném gyors eladónak!!! A terméket végül megkaptam, azokkal minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
spocky79 (390) (Eladó)
Semleges
2011.05.26. 14:23:10
1453176023
Én adtam volna pozitívot, de miután egy szó nélkül semlegest kaptam, így én sem adok pozitív értékelést. Legközelebb ha valamit megnyersz jelentkezz időben a termékért, és olvasd el figyelmesen a kapott e-mailt és nem nyúlik hosszúra az adás vétel. 5 adás-vétellel nagy tapasztalatod lehet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
