chrsclnx2 (191) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 191 | 221 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 197 | 227 adásvétel |
| Az eladóként kapott 78 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos már nem volt meg a termék !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos már nem volt meg a termék !Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő mégsem kéri a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő mégsem kéri a terméketAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jatekosszil77 (175) (Eladó)
Semleges
2015.08.11. 20:38:54
2106236723
A vevö nem tudta személyesen átvenni a terméket,ennek ellenére megértö és készséges volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevö nem tudta személyesen átvenniAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem felelőtlen vásárlás volt, hanem közbe jött más fontosabb vétel is. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korrekt vaterás,ajánlom :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a leirásból nem derült ki néhány, számomra fontos tulajdonsága a laptopnak, így az adás-vétel nem jött létre, de az eladó korrekten járt el az ügyletben, és ezért inkább pozitivra értékelném.
Másik fél: Így igaz, köszönöm! És még annyit hozzátennék, hogy elnézést kérek ezért, illetve azért is, hogy az én értékelésemben -amely ezen tranzakcióra vonatkozik- véletlen elírtam a nevét. Bero42-t írtam Bero2 helyett.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
