nagydobos (683) 99.71% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 685 | 1440 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 28 | 42 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 715 | 1484 adásvétel |
| Az eladóként kapott 144 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
kaalmaan (2531) (Eladó)
Semleges
2020.12.12. 17:54:12
2955255683
sajnos nem került elő
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: elveszett a termékAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lutri123 (1059) (Eladó)
Semleges
2016.09.05. 18:12:08
2329657727
Korrekt Vaterás sajnos a gép nem enged pozitívat adni.A vevő megtekintette a terméket ,de nem ilyenre gondolt ezért elállt az üzlettől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
oldtimeronline_a (422) (Vevő)
Semleges
2014.09.12. 07:37:59
1933942814
Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült az eladóval megegyezésre jutni a szállítás kérdésében.Tény, hogy jelezte, hogy személyes átvételt kíván, de ez egy 2000 forintos tétel és nagyobb távolság esetén talán nem reális elvárás.Az előre fizetés mellett felkínált, ismerőssel, közvetítővel lebonyolítandó szállítás lehetőségét viszont mereven elutasította.Sajnálom, hogy emiatt a vásárlás meghiusult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem volt hajlandó postázni a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Valóban személyes átvétel elég drága lett volna, ezt elnéztem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Már nem emlékszem, miért nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bembomotor (1983) (Eladó)
Semleges
2011.04.22. 08:33:24
1445144738
Sajnos a termék elfogyott, ezért elnézést kérek. Korrekt partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos elfogyottAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
No problem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem emlékszem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem ezt a terméket kerestem..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A figyelmetlenségem miatt nem jött létre,mivel én kézikönyvként értelmeztem az aukciót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
38190.dagikukac (447) (Eladó)
Semleges
2010.12.19. 20:00:34
187726009
Nem kívánta átvenni a terméket, erről korrektül tájékoztatott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem voltam megelégedve Kezelési útmutatora licitáltam + ajándékra nem azt kaptam amire licitáltam a licit Hamisnak bizonyult!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
VERY INTERESTING PRODUCTS IF THERE WAS REALY A PRODUCT... HOWEVER THIS IS NOT POSSIBLE.VERY DISSAPOINTED ABOUT THIS SELLER,AFTER WE BID, YOU THEN IMFORM US THAT WE NEED TO GET A COPYRIGHT CODE IN EMAIL TO DOWNLOAD ALL THESE NICE ITEMS... VERY MISLEADING AND A TRAP...FOR 1 FORINT... WHY?..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
CANNOT SELL THIS PRODUCT...DUE TO COPYRIGHT REGULATIONS...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
NOT TO SELL THIS PRODUCT....PLEASE BE CAREFUL...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
........NOT TO SELL THIS PRODUCT...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
no good........because of copyright..you are not allowed to sell.Therefore we also have NO PRODUCT... WHAT DID YOU GET FROM ALL THIS?? NINJ.......JUST A BIG PROBLEM FOR 1 FORINT.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
copyright problem....beware...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
copyight is no good....please do not sell these products..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nem válaszolt a levelemre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nem válaszolt a levelemre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nem válaszolt a levelemre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nem válaszolt a levelemre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nem válaszolt a levelemre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
seller was selling illegal product.... copyright problems you were saying later after we bid, that you send to us a password,because there is no permission from the publisher for this item to be re produced or copied...in future please do not do this...its cheating as well...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
T.Vatera! Lehet, hogy a probléma az én készülékemben van, de én egy valódi javitási kézikönyvet reméltem, nem pedig egy információt, hogyan tölthetm le a kért dokumentumot az internetről.Márpedig ezt kaptam egy email keretében.Jelezvén a problémát a hirdető felé, azt a választ kaptam ,hogy csak nem gondolom, hogy muzeális erekjét hirdet ennyi pénzért. Szerintem a hirdetés a kézikönyv eladását sugallta.NO mindegy, majd legközelebb talán sikerül egy eredeti kézikönyvet licitálnom. Üdv:Akyra4.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rockybakacsin (146) (Vevő)
Semleges
2010.07.14. 08:08:19
172753109
Nem teljes a termék leírás!És sokkat vártam!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rockybakacsin (146) (Vevő)
Semleges
2010.07.14. 08:06:55
173148799
Nem teljes a termék leírás!Sokkat vártam!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rockybakacsin (146) (Vevő)
Semleges
2010.07.14. 08:04:40
173148791
Nem teljes a termék leírás,és sokkat vártam!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Figyelmetlenségem miatt nem papír prospektusra, hanem elektronikus letöltésre licitáltam (kezdőként ráadásul kétszeresen), amire nincs szükségem. Kárpótlásul egy meglepetéssel kivánom helyrehozni a bakimat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az én hibámból nem jött létre a bolt. Nem figyeltem eléggé.
Másik fél: Korrekt partner, tisztességes hozzáállással. Megérdemli a pozitívot, az üzlet sikertelensége ellenére is.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
semmi különös.
Másik fél: Ezek szerint a termékért sosem kell fizetnie, hiszen az nem különös neki, hogy én térítés mentesen adtam oda. Legyen boldog vele...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
agnesita_a (124) (Vevő)
Semleges
2009.12.03. 20:10:31
157141279
Ez nem fer dolog adhatam volna negativot de ez nem én vagyok ,fel sem vetted velem a kapcsolatot és azt te hitelesnek találod ,hogy minden rendben akkor legyen ugy sajnálom az ilyen szegény embereket nagyon. üdv Ágnes
Másik fél: Lehet, hogy a hölgy levelezője nem működik, ezért ide is beszúrom a neki küldött emil tartalmát:
„Kedves” Ágnes!
Ezek szerint az alábbi levél nem jutott még el Önhöz, mégis pertu viszonyba kerültünk. Pótolom a hiányosságot és kívánok Önnek minden jót. Megjegyzem nyugodtan adhatott volna negatívot, hiszen volt már egy Önhöz hasonló „partner” ( a 460 közül, aki szakirodalmat „vásárolt” ) aki nem volt elégedett az „ajándékkal”, így már edzett vagyok.
Kívánok Önnek mindent, amit Ön kíván nekem!
(Külön elnézését kérem, amiért nem vártam az Ön reagálására és pozitív visszajelzést mertem adni!)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Semmi nem történt...minta másik prospektusnál..
Másik fél: 176-an vásárolták meg eddig a terméket, mindenki elégedett volt Ő nem. Nem vonom vissza a pozítív értékelést, de nem érdemli meg. Sunyi, gyáva ember. Nem olvassa el a termékleírást csak licitál. Amikor beszélni szeretnék vele kinyomja a telefont.
"Boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa."
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Semmi nem történt,őszintén szólva a küldött üzenet nem egészen világos
Másik fél: 176-an vásárolták meg eddig a terméket, mindenki elégedett volt Ő nem. Nem vonom vissza a pozítív értékelést, de nem érdemli meg. Sunyi, gyáva ember. Nem olvassa el a termékleírást csak licitál. Amikor beszélni szeretnék vele kinyomja a telefont.
"Boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa."
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az én figyelmetlenségemből adódóan nemjött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az üzlet nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
16527.dante2 (629) (Eladó)
Semleges
2006.10.24. 08:58:11
11984129
értékelnem kell a tranzakciót./mert nem enged be a személyes menümbe..!!muszály./ az árút még egy darabig tartom. kérlek jelentkezz majd. üdvözlettel:_____py
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: értékelnem kell a tranzakciót./mert nem enged be a személyes menümbe..!!muszály./Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő nem vette észre az árú hibáját a képen, és ezért az adásvétel nem jött létre. De attól függetlenül nagyon korrekt vaterás partner, gyors és pontos. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tévedésből licitáltam, én egy komlett blokkra gondoltam. ELNÉZÉST!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A terméket végül megkaptam és korrekt volt az eladó, de a tranzakció zárásától 3 hónapot vártam rá... Azért így is ajánlom, ilyen mindenkivel előfordulhat, ha máskor nem volt vele ilyen gond, én vásárolnék tőle.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
