Drotimaco (499) 99.41%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 502 | 607 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 19 | 21 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 524 | 631 adásvétel |
| Az eladóként kapott 407 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos nem volt a termék raktáron.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt termék raktáronAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az Eladó saját bevallása szerint nem vizsgálta meg, hogy a termék megfelel a meghírdetettnek. A 1oo %-oa pamutnak jelzett, végül is 35 %-os pamut és 65 múszál összetételű volt.(mivel tájékoztattam erről javította a terméklapot.)A szállítással kapcsolatban rendkívül rugalmatlan, csak és kizárólag postacsomag jöhetett szóba. Én nem ajánlom.
Másik fél: Ennyire arrogáns és erőszakos vásárolóval nem találkoztam eddig, pedig sok tranzakciót lebonyolítottam már. A 180 és 200 forintért tizedáron eladott termékeket nem csomagoltam ki hiszen újak és az eredeti csomagolásba már nem tudom visszatenni őket, az eredeti tulajdonos szerint 100% pamut anyagúak. A szállítási paraméterek adottak voltak amikor vásárolt, mégsem felelt meg neki, és a rendelés előtt sem jelezte hogy másképpen szeretné kérni. A termékek árához képest a postaköltséget sokallotta, nyilván azért mert tizedárban fillérekért adtam. Senkinek sem ajánlom, mert csak pórul járhat vele! Nálam tiltva!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék már nem volt meg, amikor leütöttem ( sőt sokáig nem törölte az Eladó) Elfogadtam a helyette felajánlottat, de arra nem számítottam, hogy hogy az eredetileg rendelt 42-44 méret helyett 5o méretet küld. Soha többé nem kívánok tőle vásárolni és mások is jól gondolják meg a vásárlást tőle.
Másik fél: Ennyire arrogáns és erőszakos vásárolóval nem találkoztam eddig, pedig sok tranzakciót lebonyolítottam már. Az adatlapon jelölve van, hogy a készlet felől tájékozódjon, ennek ellenére kioktatott hogy amikor ő rendelt még volt belőle, többen is rendelhetnek és nyilván a rendelés sorrendjében adom ki a termékeket. A rendelése során egy terméknél méretet nem jelölt meg, de persze ezért is én vagyok a hibás. Annak ellenére hogy a szállítási paramétereket jelöltem az adatlapon, mást akart kizsarolni belőlem, arra hivatkozva hogy sokallja a postaköltséget, nyilván azért mert tizedárban fillérekért jutott a termékekhez. Senkinek sem ajánlom, mert csak pórul járhat vele! Nálam tiltva!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7606186.editke910 (6580) (Eladó)
Semleges
2014.06.24. 11:47:05
1880643890
Mérethiány miatt nem jött létre az üzlet! Kedves vásárló! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: MérethiányAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Többszöri hivásra nagy nehézségek által reagált,a termék átvétele nehezen jött össze az eladó kontakt hiánya miatt!
Másik fél: Ez érdekes hozzáállás, napi egyszer olvasok e-mailt, mindenkinek azonnal válaszolok, ilyen pofátlan értékelést még sosem kaptam, hozzátenném hogy még hétvégi átvételre is lehetőséget adtam! Nálam tiltva az ilyen felhasználó!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a terméket az eladó nem tudta átadni. Sajnálom a dolgot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pomegranate007 (35) (Eladó)
Semleges
2014.06.11. 17:27:41
1873132937
Az adásvétel végül nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A levelezés megszakadt.A nyaralas meghiusult, az eladoval kapcsolatos velemenyem pozitiv.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mégsem volt készleten!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
398606.anorganik_a (21) (Vevő)
Semleges
2012.12.22. 00:36:56
1679468924
maximumot és pozitivat adnék, de túl messze volt...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az esztétikai kifogásomnak a megbeszélése nagyon elhúzódott,ezáltal kifutottunk az értékelési időből.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem volt jó a méret, de a kabát kiváló minőségű volt, az eladó készséges, kedves. Ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
marvid_a (126) (Eladó)
Semleges
2012.01.22. 18:13:47
1513085711
Sajnálom hogy hogy nem jött létre az adás vétel,szívesen adtam volna pozitív értékelést,sajnos nem engedi a rendszer.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Találtam másik bringát, korrekt-megértő partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm szépen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
happyhostel (187) (Vevő)
Semleges
2011.11.03. 09:20:56
1484883533
A méret végül kicsinek bizonyult!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Negatívat azért nem adok,mert első körben az eladó nagyon készséges és rugalmas volt.Viszont a termék minősége nem a leírtaknak megfelelő!.Sajnos az első használat alkalmával eltört a görkori műanyag nyelve.Írtam emailt,hogy orvosoljuk a problémát,hisz 1 hónap garanciát vállaltak a termékre.Több nap után sem kaptam választ,ezért írtam egy smst,ha még nem olvasta esetleg az üzit.Erre sem jött semmi reakció.Így nem vártam tovább az értékelés leadásával.Remélem más nem jár így!:(
Másik fél: A görkori jó minőségű, törési probléma még sosem volt vele, itt is vásároltak sokan. Szerelési garanciát vállaltunk, de még tisztázni sem sikerült mi történt vele. Ha a szállítás során megsérült arról nem én tehetek. Tanúság hogy csak törékenyként adom postára ezek után.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7156393.kadievi (355) (Vevő)
Semleges
2011.09.30. 07:17:30
1469756635
Sajnos nem a leirásnak megfelelö volt:(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szili_2012 (16) (Vevő)
Semleges
2011.09.29. 10:45:27
1478817582
Sajnos a termék helye rosszul lett megadva, emiatt akadt egy kis gond, de ettől eltekintve megbízható eladó, kiváló termékkel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyszerű eladó, sajnos én néztem el a méretet ezért nem sikerült a vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyszerű, korrekt eladó, de sajnos én elnéztem a méretet, és ezért nem jött össze a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
