apetiba (1474) 99.93%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 3 | 1474 | 2080 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 3 | 1481 | 2087 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1690 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem jött össze a adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lion73lion (334) (Vevő)
Semleges
2015.12.01. 22:26:24
2147967143
Téves licitálás miatt...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ez működik? Tényleg, igaz, súg, de fogni FM-en semmit, AM-en kettő(!!) adót, mondjuk ki hallgat AM-et? Pénz kidobás volt, nem is az ára miatt, csak ha tudom, hogy ilyen, nem veszem meg, mehet a kukába...
Másik fél: Sajnálom, hogy a készülék nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, de a termékleírásban benne volt, hogy egy kisrádió paramétereit tudja és ezt valóban tudja. FM-en nekem 3 adót is befogott, melyek tisztán szóltak. Viszont nem lehet csúcsmodellt várni 600Ft-ért.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
traffices (209) (Vevő)
Semleges
2014.11.16. 08:36:26
1980542423
Nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nekem tetszik ajánlom másoknak is
Másik fél: Nekem viszont kevésbé tetszik, hogy villámáron megvesz valaki egy termékemet, majd bejelenti, hogy nem kell neki. Én elfogadom a helyzetet, majd ezek után "szaporodom" egy semleges értékeléssel(???)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
3914052.C64Fan_a (7) (Vevő)
Semleges
2012.10.15. 21:34:27
1645131209
Az aukciós videó+fotók alapján jónak tűnt a monitor (1802) képe, a burkolat állapota is jó volt, ezért fizettem érte 16161+2000 postát. De a teszteléskor már látszott, hogy ennek is ki van világosodva a képcsöve, lehetetlen jó képet beállítani, ezért visszaküldtem újabb 2000 postával, a 2 postaköltséget elbuktam. Az eladó a pénz (csak a vételár) visszautalásának feltételéül szabta ennek az értékelésnek az elküldését, ami teljesen érthetetlen, mert a pénz visszakapása után kéne értékelem.
Másik fél: Nem tudom mi ezen az "érthetetlen", mikor ezt az aukció utáni levelezésünkben megbeszéltük és el is fogadtad. A termék tökéletesen megfelelt a leírásnak! EZT te sem vitattad! Én bevállaltam mégis a visszavásárlást, mert neked nem tetszett. Egy sikertelen adásvételnél nem hiszem, hogy bármilyen postaköltséget - vagy akár a felét is - az eladónak kellene átvállalni abban az esetben, amikor NEM garanciális probléma merül fel. És még boldog is lehetek, hogy sikerült egy semlegessel "megúsznom" az önhibámon kívül létre nem jött adásvételt, melynek során a kedves vevő igényeit tartottam szem előtt. Na, én meg ezt nem értem...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vásárlói kérdésekre adott válaszok
Összegyűjtöttünk az eladó legfrissebb válaszaiból véletlenszerűen néhányat, amiket a terméklapon feltett vásárlói kérdésekre adott. Így a vásárlást megelőzően több információ áll rendelkezésedre ahhoz, hogy alaposabban megismerhesd az eladót!
apetiba (1474) 99.93%
2026.06.04. 20:27:52
