Atiz333 (101) 95.5% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Zsolt41Bp (242) (Eladó)
Semleges
2012.07.12. 22:30:11
1614155216
Korrekt, kedves, jó kapcsolat-tartó. Nagyobb teljesítményű ventilátort szeretne.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Elekrülte a figyelmét a ventilátor teljesítményére vonatkozó adatAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm a vásárlást!Sajnos a posta nem viszi el 30 ft-al olcsóbban,furcsállom,hogy a kedves vevő nehezményezi mind ezt(nem a postánál,hanem nálam).Úgy gondolom,ha már én lettem a kedves vevő által kioktatva én lehetnék csodálkozó "ábrázatú".Nem tudom az előző negatív jellemzésnek mi a köze a mi adás-vételünkhöz?Úgy gondolom,hogy a vállalásnak megfelelően elküldtem a terméket,ezért feleslegesnek tartok mindenféle kioktatást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jovasar1 (1642) (Eladó)
Semleges
2011.05.05. 08:12:53
1452432620
Sajnos 2 hét után derült ki,hogy a kedves vevő nem magának licitált, az ismerőse pedig el sem jött a termékért. Ebből a tanulság 1 hét az átvételi idő,ellenkező esetben át kell utalni a vételárat. Sajnos most igy elment 3 hetem a semmire plusz hirdetési költség.Sajnálom, csak a jó szivem miatt nem negativ.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő másnak a nevében licitált de az illető lemondta,el sem jöttek a termékért.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
retrobolt_a (1422) (Eladó)
Semleges
2010.09.28. 12:23:37
160183770
Sajnos az én hibámból nem jött létre. Mindenkinek a legjobban ajánlható, korrekt partner! + + + + + + + + +
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az én hibámbólAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
skodatuning2_a (118) (Eladó)
Semleges
2009.01.03. 19:20:34
110950777
A vevő által küldött e-mail-eket nem kaptam meg. Másmódon nem akart kapcsolatba lépni velem.(telefon,sms)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő által küldött e-mail-eket nem kaptam megAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Végül is nem jött össze, és az új vatera szabályzat miatt most már nem is fog.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.