pjsoldi9 (157) 99.37% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 158 | 201 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 13 | 13 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 172 | 215 adásvétel |
| Az eladóként kapott 123 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
"Az adásvétel nem jött létre, ettől függetlenül ajánlom."
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: "Az adásvétel nem jött létre, ettől függetlenül ajánlom."Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó ajánlom. A vásárlás mégsem jött létre sajnos, mert egy fiók hiányzott az asztalból.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Angelicus (2018) (Vevő)
Semleges
2013.03.29. 23:16:23
1723891589
Sajnos a szállítást nem tudtuk megoldani.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2810282.mexiszelet (2) (Vevő)
Semleges
2013.03.09. 19:15:52
1719221996
Sajnos egy súlyos betegség elvitte az árát illetve én felelőtlen voltam mivel nem értesítettem az eladót arról hogy nem jön létre a vásárlás bár össze jött volna de anyukám betegsége és gyógyszeres kezelése fontosabb
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mivel hetekig külföldön tartózkodtunk, sajnos nem jöhetett létre a tranzakció
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos családi okok miatt az árut csak jóval később tudtam volna átvenni, ezért az adásvétel most nem jött létre. Az eladó nagyon készséges és együttműködő volt, megértését ezúton is köszönöm! Remélem, hogy lesz alkalmam a jövőben tőle vásárolni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, mindenkinek ajánlom, termék csodaszép!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálatosan nem jött létre az adásvétel,mert az általunk leütött komód színben nem felelt meg az elképzelésünknek. Az eladó közreműködése kiváló volt, mindenkinek csak ajánlani tudom. Remélem legközelebb sikerülni fog az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció az én (vevő)hibámból nem jött létre, mivel figyelmetlenül olvastam el a termékleírást. Az eladó nagyon korrekt volt, és eltekintett a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
4722050.jmjoca (105) (Vevő)
Semleges
2013.01.04. 23:09:21
1686773123
A helyszínen nagynak bizonyult a termék a lakásomba. Az eladó nagyon kedves és megértő volt, klszségesen elállt az üzlettől. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladás ugyan nem jött létre, de nagyon kedves volt. Megértettem a problémát, ilyen előfordul. Úgy gondolom, hogy ettől függetlenül egy megbízható, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Vevő elállt a vásárlástólAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a termék már nem volt meg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gaben2gaben (55) (Eladó)
Semleges
2011.05.19. 16:07:12
1455050033
Sajnos most nem sikerült az üzlet.
De végtelenül kedves és megbízható partner, ezért maximálisan AJÁNLOM mindenkinek!!!!!
Másik fél: Sajnálom én is, hogy nem jött létre az üzlet, de az eladót nagyon ajánlom.Csak pozitív++++++
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
