csabcsi67 (1076) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1074 | 2580 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 10 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1081 | 2590 adásvétel |
| Az eladóként kapott 685 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
andras198_a (611) (Vevő)
Semleges
2024.03.01. 04:46:38
3278373443
Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A megvásárolt termék átvételében kértem kis rugalmasságot, amiben az eladó közreműködő is volt. Sajnos a karácsonyi nyüzsgés és egyéb elfoglaltságok miatt nem tudtam idejében átvenni. Annyit személy szerint elvártam volna, hogy az értékelés leadása előtt ad valami ultimátumot, vagy bármi visszajelzést felém. Nem sokon múlt volna, hogy létrejöjjön az adásvétel. Illetve ennek kapcsán írt üzenetemre azóta se reagált. Egyedül ezek miatt adok én is semleges értékelést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon kedves és korrekt eladó. A vásárlás közös megegyezéssel végül nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jott letre az adas vetel. Nem az elado hibajabol!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jott letre az adas vetel. Nem az elado hibajabol!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos ferre ertes tortent.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elégedett vagyok a vásárlással!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagymanga (282) (Vevő)
Semleges
2015.03.09. 12:10:22
2039866316
Az adás-vétel az én hibámból adódóan nem jött létre, de az eladó kedves, segítőkész, jó kapcsolattartó. Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hmickszabadlevel (226) (Eladó)
Semleges
2012.09.10. 21:43:22
1630027988
Szerettem volna pozitívat adni, de ha nem jött létre a tranzakció, akkor nem lehet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Én voltam béna.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hmickszabadlevel (226) (Eladó)
Semleges
2012.09.10. 21:42:51
1630027664
Szerettem volna pozitívat adni, de ha nem jött létre a tranzakció, akkor nem lehet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Én voltam béna.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
